PDA

View Full Version : UR artsvk II.



ArtSvk
28th August 2011, 10:56 PM
to si kurva robite zo mna picu? ja dostanem ban po tom co sa odvotovalo RMK a tymi povies ozvy sa o tri dni? kurva tak sorry teraz ste ma dost nasrali.. prepacte za tie nadavky ale nejaky chuj ma banne po tom co sa odvotovalo rmk a ty mi nedas kurvas unban????? to tu hram 5 rokov moj manner je napicu ale aspon ked hram s lamamy tak im pomozem atd atd a ty mi povies o tri dni tak toto je dost dopice materinej prepac trochu som si vypil ale toto ma neskutocne nasralo

gun10a
28th August 2011, 11:03 PM
#1 http://eurobattle.net/showpost.php?p=995265&postcount=1
#2 Nadavanim si nepomozes
#3 Tak ako som pisal v mojom req na lvl 3 tak sa na tom aj pracuje. Nejde vsetko hned. Necham Ti otvoreny topic, ak si najdes replay ja ti s radostou ten uban dam.

LordDevil
28th August 2011, 11:04 PM
v 6minute po tom co feedol tak leavol slardar kazdi dal rmk chybal uz len jeden hlas

tak co si nepockal na posledny?

ArtSvk
28th August 2011, 11:06 PM
ako moze byt asi request ked v 3minute leavol daky noob dostal ban votovlao sa rmk ja som leavol a rmk bolo nakoniec??? tak ako moze byt replaz ked sa odvotovalo rmk???? boze chalani fakt neserte ma toto je bordel alebo co rpepac za tie nadavky ale mat ban za to ze mi daky jebnuty host da ban za to ze v 3minute leavne daky noob je trocha chore nie??????? na to co tu hram dost ale fakt dost dlhu dobu je trocha nezasluzene

ArtSvk
28th August 2011, 11:11 PM
tak co si nepockal na posledny?

preto elbo kazdi votoval rmk tak a pisalo sa gn +1 tak som chcel byt v nom asi preco.... ako sorry toto je chore..

LordDevil
28th August 2011, 11:18 PM
unbanned.Nabuduce bacha na slovnik...A toto mi moze tvrdit kazdy ze sa replay neulozil....cize asi tolko ku tomu