PDA

View Full Version : Ban [old]_mexicanu



normel-
28th August 2011, 01:20 AM
-Nume: [old]mexicanu
-Motiv: injurii
-Dovada: http://www.adotaparser.com/dota-replay/169241 ( prin min 21/25 )

Good luck :happy: !

[Old]_Mexicanu
28th August 2011, 01:39 AM
=)) Amice tu iti dai prea multa importanta dupa mine.. in fine.
Dap Chiar Team Injurat Pentru ca eu de la inceputu jocului am zis ca nu joc carry Si la ora 2 jumate nu prea imi sta bine sa mai comentezi si tu cu tot felu de prostii Nu team injurat fara motiv din cate se vede mai provocat. Odata ce eu nu te bag in seama nu inceleg dc te bagi cu mine in seama aiurea daca esti obsedat de dota nu e problema mea eu joc sa ma distrez daca tie nu iti place sa pierzi nu prea inceleg ce vina am eu.
Eu Zic ca meritai Si cum am zis iti dai prea multa importanta Ma Ameninti pe mine ca imi da beg ban si ca ma rog de el sa mil scoata...
Chiar crezi ca conteaza daca iau ban sau nu... e vb de bun simt.
Gandestete si tu ca sunt mai multi oameni care lucreza si mai vine un copil ca tine sa comenteze intrun joc... Iti dai seama ca iti vin nervi...in Primu rand tu ai inceput sa imi zici:daca esti noob Bft. Spor la Joc.

RobinsonCrusoe
28th August 2011, 01:54 PM
supp normel-
old mexicanu mereu injura pe toata lumea, nu lasa lumea sa joace linistita, da mereu kick la cine are chef si pe motive stupide cand hosteaza cu botii de pe canal.

[Old]_Mexicanu
28th August 2011, 02:13 PM
=))))))))))))))))))))) RobinsonCrusoe Amice dami si mie Nicku tau in joc sa da si eu sd sa vad cat esti de pro sa vada lumea dc nu te las sa joci cand tu ai sd de 169 cu 753 ce cauti la mine pe host ? Si auzi ce zice omu Ca injur pe toata lume Pai Daca nu te bag in seama cu mine ce motiv am sa te injur cum adica injur pe toata lumea ? Explica mai bine nu posta toate cacaturile cine vede crede..:owned::wav:

.Jama
28th August 2011, 02:34 PM
Te ataci cam mult gringo
Lasa adminu sa-si spuna parerea ca a lui conteaza nu a ta :thumbUP:

RobinsonCrusoe
28th August 2011, 05:53 PM
cred ca tu ai sd u mai prost decat al multora de pe acest server, asa ca gura mica. si numele meu e Ceacar. si am jucat de multe ori cu tine si de fiecare data ai injurat minim pe cineva. daca esti un copil frustrat, meriti ban. simplu.

BegForMercy
28th August 2011, 07:07 PM
Ok, ban 3 zile pentru injuraturi repetate.