PDA

View Full Version : Pada mi hra



kalda555
24th August 2011, 10:07 AM
Pokazde kdyz hraju dotu na PD tak cca po 15 min mi spadne hra ,ale ne ze by naskocilo waiting for host ale me to proste lagne a ani gproxy me nepripoji.Nikde jinde mi to nedela(garena) uz me to pekne s..e prosim o pomoc nevim co s tim muze byt

gun10a
24th August 2011, 10:34 AM
Pokazde kdyz hraju dotu na PD tak cca po 15 min mi spadne hra ,ale ne ze by naskocilo waiting for host ale me to proste lagne a ani gproxy me nepripoji.Nikde jinde mi to nedela(garena) uz me to pekne s..e prosim o pomoc nevim co s tim muze byt

Lagne ti cely net ci len W3?
Ked ti nenahodi w8ing for host ako vies ze si lagol ? Neprimrzne ti to len (W3) ?
Alebo proste Ta naraz dropne ?

kalda555
24th August 2011, 01:16 PM
Prave ze mi net nelagne lagne mi W3 a zacne to tak ze nemuzu hybat z herem nic nemuzu delat zadne prikazy nefungujou a potom se lagne W3 a hotovo gproxy se snazi pripojit a nic ale vidim jak vseci pisou jak me votekickujou a potom me votekiknou a nebo kdyz sem host tak me normalne dropnou a kdyz nemam zapli gproxy tak se lagnu a asi po 10 sec me to proste kopne

gun10a
24th August 2011, 01:26 PM
Prave ze mi net nelagne lagne mi W3 a zacne to tak ze nemuzu hybat z herem nic nemuzu delat zadne prikazy nefungujou a potom se lagne W3 a hotovo gproxy se snazi pripojit a nic ale vidim jak vseci pisou jak me votekickujou a potom me votekiknou a nebo kdyz sem host tak me normalne dropnou a kdyz nemam zapli gproxy tak se lagnu a asi po 10 sec me to proste kopne

Reinstall W3 ... IMHO, mas to zavirene od zleho cracku...
Ak mas original, skus rovnako reinstall ... neviem co by to mohlo byt.
Ak pouzivas Windowsy stiahni si tuto utilitku Process Explorer by Widle (http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896653), tam si zapni grafy vyuzitia CPU a ked Ti to lagne, pozri ktory proces Ti zozere CPU resp. ci mas W3 zahltene, resp. cokolvek abnormalne. Ak si nebudes vediet dat rady hod screeny z grafov a procesov v dobe lagu tu.

GL

Cellmate
24th August 2011, 01:33 PM
Nemáš třeba na routeru nastavený malý lease time na proměnlivou IP? Jakože třeba půl hodiny nebo tak, že bys hrál a pak ti to změnilo IP na novou čimž ztratíš připojení,ale chat bys teoreticky furt vidět mohl,protože net ti pořád jede.
Co bych zkusil druhé je zkusit ping přes příkazový řádek a jestli občas nemáš vysokou ztrátu packetů,je možné,že po pár ztracených packetech v řadě tě to prostě dropne,ale to by pak moc nevysvětlovalo že ti to na gareně nedělá.

kalda555
24th August 2011, 02:22 PM
no tak ted jsem skousel pres renked gaming a tam se mi to nelagne ale po 25 minutach nemuzu nic delat z herem a vidim vsechno co delaji ostatni

MiZiGe
24th August 2011, 02:26 PM
to vypadá, jako by si fakt hrál na starém patchi...

kalda555
25th August 2011, 01:11 PM
Cellmate jak se to da na tom routeru nastavit tak aby to tak nebylo.mozna to tim bude nedavno tu byl technik a menil router mozna se tam neco pojebalo

Cellmate
25th August 2011, 01:56 PM
Pokud to máte technikem nastavené,tak to asi spíš ne,ale jestli to chceš zkusit...
Dej start - spustit - cmd (popřípadě pokud máš windows 7 tak jen start a do prohledat programy a soubory napiš cmd),otevře se ti příkazový řádek. Tam napiš ipconfig a co ti vyhodí u výchozí brány napiš do prohlížeče jako webovou adresu. Mělo by se tě to zeptat na jméno heslo,pokud nemáte doma určené jinak,mělo by to být admin / admin, admin / password nebo admin / bez hesla. Nebo taky cokoliv jiného jestli to máte přenastavené jako každý normální člověk. :D No a pak se to liší dle routeru,měl bys tam někde najít LAN - nastavení DHCP a najít lease time. A ten nastavit čím delší,tím lepší.

kalda555
25th August 2011, 09:42 PM
:D heslo zjistim jak?ja se v tomto nikdy nehrabal.to mam zavolat poskytovateli internetu?nebo bych to mel mit nekde v papirech?

gun10a
25th August 2011, 09:53 PM
:D heslo zjistim jak?ja se v tomto nikdy nehrabal.to mam zavolat poskytovateli internetu?nebo bych to mel mit nekde v papirech?

omg nemusis sa v nicom hrabat .. v routri to vobec nie je, kedze sa ti to neprejavuje na ggc a pod ...
Problem je vo W3, keby si ma pocuval, stiahni si ten programcek, a pust si grafy , a v momente ked to lagne urob screeny procesov, I/O, CPU usage ... a ja ti budem moct konkretnejsie povedat, co by to mohlo byt ...