PDA

View Full Version : Cerere ban EpinEphrinE



vineri
23rd August 2011, 04:16 PM
- numele jucatorului EpinEphrinE
- motivul pentru care este acuzat : injurii
- ca observatie suplimentara am sa adaug faptul ca astazi, 23 aug 2011, i-am dat un ban pentru afk in joc, dupa scurgerea timpului acordat de joc, a fost dat afara prin comanda -kickafk. daca este necesar, am sa pun si replay-ul jocului respectiv.

am atasat un print screen pentru a dovedi. evenimentul s-a intamplat pe channel ro. cer sanctionarea corespunzatoare a vinovatului, prelungindu-i perioada de ban pentru afk cu perioada banului pentru injuraturi, eventual si o penalizare pentru ca a facut 2 nereguli in aceeasi zi.

normel-
23rd August 2011, 04:20 PM
Urate cuvinte ...

FuRaCiOsu
23rd August 2011, 04:22 PM
Hahah,cum sa nu te injure cand il provoci?

vineri
23rd August 2011, 04:36 PM
Hahah,cum sa nu te injure cand il provoci?

prietene spune-mi cum l-am provocat .. si dupa te rog sa taci si sa-ti faci alta treaba decat sa te bagi in treburile altora. vreau raspus doar de la admini nu de la tine

FuRaCiOsu
23rd August 2011, 04:40 PM
Vai,trb e ca faceati misto de el mai multi,si ma bag pt ca am fost on si am vazut toata discutia,si erati vreo 3 care se lua de el:-j, asteapta raspunsu.

vineri
23rd August 2011, 05:05 PM
Vai,trb e ca faceati misto de el mai multi,si ma bag pt ca am fost on si am vazut toata discutia,si erati vreo 3 care se lua de el:-j, asteapta raspunsu.

eu doar ce intrasem pe chnnel, am intrebat daca sunt botii si asta cum a vazut ca sunt on, m-a injurat . nu stiu ce s-a intamplat acolo cu el, dar nu vorbi fara dovezi sau fara cunostinta de cauza.

EdelWeiss
23rd August 2011, 08:29 PM
ai interpretat gresit faza :D , Eu vorbeam cu un prieten cu care imi permit sa fac glume de genul . I-am spus ca vineri cand merg la el o fut pe masa . Nu are treaba cu tine.

El.Grande.Oso
23rd August 2011, 08:44 PM
ai interpretat gresit faza :D , Eu vorbeam cu un prieten cu care imi permit sa fac glume de genul . I-am spus ca vineri cand merg la el o fut pe masa . Nu are treaba cu tine.

deci vrei sa spui ca atunci cand ziceai "VINERI SA IMI BAG COAIELE IN GURA MATII DE SPART" nu vorbeai cu vineri? esti glumet, dar mai invata sa minti

normel-
23rd August 2011, 08:47 PM
Scuze de 2 lei intr-un cuvant . Restul veniti si voi cu dovezi daca vreti sa argumentati acest thread... ceea ce mi se pare coretc.

EdelWeiss
23rd August 2011, 08:54 PM
Vin ei repede sa imi strice vrajeala .


Normel- added to your fan list.

vineri
23rd August 2011, 08:56 PM
vorbeai cu un prieten asa`i ? .. adminii sa decida asta .. ma rog acum vad ca vii cu caciula in mana. raman la cererea mea, cer sa i se adauge la banul pt afk perioada pentru limbaj neadecvat si o penalitate pentru tupeul pe care il are .. pt ca am vazut ca nu numai cu mine a facut asa, pe forum au aparut una dupa alta cererile de banare pentru acest user glumet

EdelWeiss
23rd August 2011, 09:27 PM
vorbeai cu un prieten asa`i ? .. adminii sa decida asta .. ma rog acum vad ca vii cu caciula in mana. raman la cererea mea, cer sa i se adauge la banul pt afk perioada pentru limbaj neadecvat si o penalitate pentru tupeul pe care il are .. pt ca am vazut ca nu numai cu mine a facut asa, pe forum au aparut una dupa alta cererile de banare pentru acest user glumet

Se numeste Fan Club.

vineri
23rd August 2011, 09:53 PM
ar trebui sa urmezi sfatul pe care il da avatarul tau, nu inteleg care este motivul pt care inca scrii in threadul acesta. daca ai vre-o dovada care sa vina in apararea ta, ok est invitatul meu si al tuturor sa o arati. pana atunci, vezi-ti de treaba

EdelWeiss
23rd August 2011, 10:06 PM
Ala e un sfat de-al meu pentru tine .


Dar va rog uitati-va pe replay si sa vedeti ce joc execrabil a avut cu es.

Daca vreti pot vorbi cu coechipierii din jocul respectiv sa posteze aici.

BegForMercy
24th August 2011, 12:06 AM
Ok, vad ca nu te-ai potolit .
Epinephrine 3 zile ban.
Topic closed.