PDA

View Full Version : Disconected problemy pomoc !



wahenko
23rd August 2011, 02:31 PM
hej ludia vzdy ked sa pripojim na b.net tak chvilku hram a potom mi to napise ze Disconected . a stale mi to robi neviem prečo ? v com moze bit chyba prosim odpovedajte na to lebo ma trafi !!! diky:comp:

Sadomasochista
23rd August 2011, 02:50 PM
pouzivas branu Eurobattle.net alebo Eurolobattle.net Gproxy?

a hras dotu alebo warcraft ked ta to vyhadzuje?

DiAboL
23rd August 2011, 02:55 PM
VIes co moze byt problem? Za 3 min mas 0:4 a povies si ze jaj uz sa mi moc nechce hrat a das alt+f4. (samozrejme to je len to negativne riesenie), moze byt ze ti mama furt kope do kabla ako hippogriphovi a potom sa vyhovora ze ho kope bot :/

huJhuJ
23rd August 2011, 02:55 PM
Aby hra prebehla, musi aspon jeden hrac mať verejnu IP aby mohol byť hostom. Disconnect ti napiše preto lebo ani jeden z vas ju nema.


1) Skušať dovtedy kym nenajdes hraca ktory hostovať hru može
2) Optytat sa internet providera wtf? resp. da sa to nejak cez forwardovanie portov ale o tom ti napiše radšej už niekto iný

Pri volbe bodu • 1) prajem vela trpezlivosti a štastia :happy:

(teda ak som dobre pochopil že ide o PG)

wahenko
29th August 2011, 10:03 AM
Použivam branu eurobattle.net Gproxy a hravam Footmena . a neviem čo tu trepeš ze prehravam a ze mi mama kope do kabla čo to je za somarinu ? hram footmena uz dlho a som v tom dobry takze si nebudem nadarmo kazit stats.
a ked ma vykopne bot tak mi to ani nezalaguje proste hram a hned bez lagu z ničoho nič mi napise ze disconected . nechapem to v čom moze bit problem .
a ked hravam PG tak sa mi to stava tiez . proste pri všetkom sa mi stava to disconected .