PDA

View Full Version : Ban request



.Jama
22nd August 2011, 05:56 PM
Meci:
http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=1707

olicatalin ; [saint] ; i92 ; fane.miliardaru - Stats abuse.

andl3i ; igetwand^ - limbaj


Replay:
http://www.adotaparser.com/dota-replay/164092

olicatalinn
22nd August 2011, 06:04 PM
stii.. se mai gaseste cate un ofticat prost sa faca post ... uitate prostule intai cine o facut kill si cine o dat atac cladire ... este vorba de 30 de secunde cat o durat sa dau tronu jos. sa analizeze adminii care si cum au facut kill..

ps : da tu de pl mea ai ramas ? asa ramai tu dupa fiecare joc sa faci dreptate :)) + ca dupa ce dai !ff nu se pune kill-ul.

.Jama
22nd August 2011, 06:35 PM
stii.. se mai gaseste cate un ofticat prost sa faca post ... uitate prostule intai cine o facut kill si cine o dat atac cladire ... este vorba de 30 de secunde cat o durat sa dau tronu jos. sa analizeze adminii care si cum au facut kill..

ps : da tu de pl mea ai ramas ? asa ramai tu dupa fiecare joc sa faci dreptate :)) + ca dupa ce dai !ff nu se pune kill-ul.

^Poate si limbajul asta e un bonus ptr ban?

olicatalinn
22nd August 2011, 06:47 PM
parerea mea e ca tu esti un copil frustrat sexual "tocmai ai mai postat pe cineva pt ban, dupa ce omu se rugase de tine sa dai !ff ca si in acest meci "echipa ta o dat de 2 ori !FF ,toti, si tu fiind singurul care nu ai dat! " , bonus la ban pt limbajul de pe forum, iauzi ... te-ai simtit jignit pt ca te-am facut prost? "Nelamuriri?Discuta-le cu banana "=))

[saint]
23rd August 2011, 02:03 PM
nu a fost frumos ce s-a intampla dar tinand cont de faptul ca ati fost dominati tot jocul si ca tu .Jama ai fost singurul care nu a dat !ff (coechipieri tai au incercat sa dea !ff din minutul 23 meciul lunginduse pana in minutul 32-33 cand ai dat si tu ff in cele din urma)eu zic ca ar fi mai bine sa nu mai spamezi aiurea pe forum:spammer::spammer:

BegForMercy
23rd August 2011, 03:57 PM
Abia daca a apucat sa faca 3kills in plus dupa ff, asta nu e stats abuse.
Nici despre injuraturi nu e vorba. Topic closed.