PDA

View Full Version : Ban cox^



normel-
21st August 2011, 12:41 AM
Numele jucatorului : Cox^
Motivul pentru care este acuzat : Antijoc
Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect :
Pe parcursul intregului joc nu a ascultat deloc de capitan + antijoc ( eu ii ziceam back el tot se ducea si isi facea deaths , i-am zis sa cumpere gaina el si-a facut build de cary etc. ) . Consider ca ar trebui pedepsi si pentru faptul ca dansul are un comportament foarte infantil . A trebuit sa ii dau ignore aproximativ pe durata intregului meci ceea ce mi se pare un lucru prostesc intr-un challange unde tot teamul trebuie sa coopereze si sa asculte de capitan .
Dovezi : Replay http://www.adotaparser.com/dota-replay/162652

Have a nice day :happy:

^CoX^
21st August 2011, 12:51 AM
Haideti sa ne distram dragi tovarasi cu asemenea specimene ! deci incepem :
[00:30] drix (Allies): sven chick ( AA NU A LUAT GAINAAA !!! ca sa vedeti comedie)
dupa ce ajung pe lane abia vad ca are qb :O:O:O sven cu chick si qb ceva mirosea putred :-? il intreb : "ce faci cu qb " raspunde : " pai eu farmez ca-s carry" :-s (dupa ce ca facuse un pick mai mult decat sub decent a pus si niste laneuri care lasau de dorit ....) incep sa iau 2 creepi si imi zice : " ba nu mai da in creepi " (el fiind spectator turn ca nu avea ce face vs venge veno si alche cu acid :)) ) apai nici nu stiu ce sa ma mai apuce ... ori nervii ori sa ma amuz de acest " jucator " .... ????!!!

corsicanoo
21st August 2011, 02:57 AM
din cate stiu eu, la chall asculti de capitan, nu faci ce te taie capul.
la replay nu m-am uitat inca, dar mi se pare ceva ciudat cu laneurile alea. revin cu comments dupa ce il vad.

EDIT: mda, cox o gura mare, rea si sparta care se deschide in min 1, cand incep picks si nu se mai inchide deloc. spam la hero picks, spam la playstyle, spam la ce se poate. eu zic nu mai dai sign daca nu poti asculta de capitan.
din ce mai joc si eu dota, cred ca pickul nu a fost asa rau. daca puneati pe trilane aa+sven suport si sylla carry, iar ezalor pe top lane solo cred ca era mai bine. nu imi dau seama cum ati reusit sa ajungeti in late si totusi sa pierdeti...

^CoX^
21st August 2011, 11:47 AM
In primu rand nu are nicio legatura ce zice el cu ce ai zis tu
In al 2lea rand ma doare undeva de ce zici tu si de parerile tale, daca ai sti putin dota nu te-ai baga asa ca musca in lapte sa vorbesti tu toate prostiile care n-au nicio legatura lasa pe altii care se pot uita la replay si pot intelege jocu sa isi dea cu parerea ca tu nu prea ai talent la asa ceva
Si ca sa-ti demonstrez ca tu nu ai ce cauta in postu asta eu am voie sa spamez in timpu pickurilor si tot meciu pentru ca asta nu inseamna ca nu ascult de captian.
Si unde nu am ascultat de capitan ? Cand mi-a zis sa iau gaina si nu am luat pentru ca zisese el deja ca ia ? defapt nici nu mi-a zis sa iau gaina .... ca mi-a zis sa nu farmez ca el oricum statea turn spectator ?
Eu zic sa-ti vezi de treaba ta, inteleg ca viata ta e sa stai pe forum si sa cauti anturaje si prietenii dar nu te mai baga aici ca sincer nu ai talent la asa ceva

normel-
21st August 2011, 12:26 PM
In primul rand taci si asteapta ca un moderator sa ia o decizie , iar in al 2-lea rand nu mai fa spam.

EdelWeiss
21st August 2011, 12:40 PM
Cox FTW . AA imba carry

^CoX^
21st August 2011, 12:45 PM
Ce vorbesti ma ?!!?!?! e mai imba sven cu soul si mom :D

BegForMercy
22nd August 2011, 04:16 PM
Ai zis aa obs si sven chick
Apoi ai zis ezalor obs

Nu am inteles nici macar eu ideea ta care m-am uitat pe replay de 2 ori.
cox nu prea a ascultat de capitan , dar obs erau mereu pe harta ca ezalor a jucat full support ceea ce e ok.
Ideea e ca in afara de syllabear toti ati jucat slab rau de la sentinel
De 2 ori maxim s-au sincronizat aa+sven la stun. In rest... lame :D
Invoker a jucat doar la meteor tot jocu + meka first item. LAME :D
Sven carry cu soul ring pe lane cand ai ezalor lg tine mereu... LAME :D

Cox^ warn.
Data viitoare fi mai clar cand incerci sa explici echipei strategia ta.
Eu din primele minute am inteles ca aa+sven supp si ezalor carry pe tri :D