PDA

View Full Version : Drop Protection - gproxy



beerill
12th August 2011, 01:40 AM
ahojte...chcem sa spytat, ci je chyba vo mne, alebo nefunguje "Drop Protection" na privatkach, lebo mi ukazuje ze neni aktivna (biele gn)...dakujem

gun10a
12th August 2011, 08:35 AM
ahojte...chcem sa spytat, ci je chyba vo mne, alebo nefunguje "Drop Protection" na privatkach, lebo mi ukazuje ze neni aktivna (biele gn)...dakujem

myslim, ze potrebujes aj bota, ktory podporuje GProxy host... mas najnovsiu verziu ?

beerill
12th August 2011, 09:22 AM
mam, ale ide o to, že doteraz mi ukazovalo že je DP zapnutá a asi od predvčera mi už neukazuje...a v nastaveniach som nič nerobil alebo podobne veci

gun10a
17th August 2011, 10:14 AM
mam, ale ide o to, že doteraz mi ukazovalo že je DP zapnutá a asi od predvčera mi už neukazuje...a v nastaveniach som nič nerobil alebo podobne veci

no a ty sa prihlasujes stale rovnako ? rovnaky gateway, gproxy a pod ?
na ostatnych botoch ti GProxy funguje ?

beerill
17th August 2011, 06:20 PM
všade mi ide, na všetkých ostatných (publicoch) mi ukazuje, že je zapnutá a iba czsk privatky ukazuje vypnutú...menil som len heslo, ale to som zmenil naspäť aby som zistil, či nebola chyba v tom...

gun10a
17th August 2011, 06:41 PM
všade mi ide, na všetkých ostatných (publicoch) mi ukazuje, že je zapnutá a iba czsk privatky ukazuje vypnutú...menil som len heslo, ale to som zmenil naspäť aby som zistil, či nebola chyba v tom...

neviem, jedine rozumne riesenie ma napadaja, ze sa bot neprihlasuje na spravny gateway ... napis mizigemu on sa viac vyzna v tomto pravdepodobne :-)

beerill
17th August 2011, 07:37 PM
ďakujem :)