PDA

View Full Version : cerere ban born2kill



L.E.S.
10th August 2011, 10:17 AM
ma apuc de cereri de ban de acu, prea multi copii prosti care-si permit prea multe...


11:12 [Allies] .LES. (Anub'seran): brood ratat
11:12 b0rn2kill (Broodmother) (5-4) was killed by The Scourge. Assist: L33N (Huskar)/demonius (Azwraith)
11:15 [Allies] .LES. (Anub'seran): ajutal !!!!!!!!!!!1
11:15 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): cum apare
11:16 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): asta
11:17 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): les
11:20 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): fututi biserica ma-ti
11:22 [Allies] 8Ball (Netherdrake): taci les fmmm de rupt
11:23 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): sa-ti fut eu tie
11:25 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): tu pe mien ma faci
11:26 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): ratat?
11:30 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): fututi cresterea ma-ti
11:39 [Allies] .LES. (Anub'seran): uitate in pula mea te uiti la ala cum moare
11:41 Sentinel top level 1 tower was denied by Darkenstein (Vol'Jin) (1-2).
11:52 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): vroiai sa ma bag in explozi
12:01 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): fgm cu nulu mortilor ma-ti
12:02 Sentinel middle level 1 tower was destroyed by L33N (Huskar) (8-3).
12:02 [Allies] b0rn2kill (Broodmother): care il faci tu

b0rn2kill
10th August 2011, 10:30 AM
les nu cred ca ne cunoastem ca sa ma faci "ratat" , "copil prost" ok?de unde si pana unde iti dai tu cu parerea despre mine?pai intai ma faci ratat si te astepti sa-ti multumesc?sau ce?intelegeam sa faci post daca te injuram asa din senin , fara sa ma provoci , dar in contextul asta chiar nu inteleg postul.mersi.o zi buna sa ai

eEVEe
10th August 2011, 10:49 AM
Exista ignore, dar mai presus exista bun simt. Nu inteleg cum asociezi un "ratat" cu injuraturi despre educatie, religie si necrofilie.

L.E.S.
10th August 2011, 01:07 PM
beer, injuratura ce mi-ai adresato mie acu cateva zile nu era caterinca, probabil erai nervos sau ceva ce nu ma priveste, oricum concluzia e ca nu trebuia sa vb asa... apoi m-ai enervat si pe mine ceea ce m-a dus la cererea de ban... si faptul ca deja copii astia de 15-16 ani au prea multe figuri pe cap ma va duce si in viitor sa le fac cerere... poate tot se vor potoli...
in legatura cu gasirea conturilor multiple, mi se pare ca Joker isi face bine treaba... mai scapa cativa... dar ii prinde el =))

BegForMercy
10th August 2011, 01:16 PM
Banned 3 zile.
Una e sa te faca ratat , alta e sa injuri in halu ala.

b0rn2kill
10th August 2011, 03:37 PM
Banned 3 zile.
Una e sa te faca ratat , alta e sa injuri in halu ala.

eu zic ca e acelasi lucru . sau tu vrei sa zici ca unu e sa-i dai unuia un pumn . si alta e sa-i dai 2 pumni si 1 picior?daca am primit eu ban cred ca ar trebui sa primeasca si el pt ca provoaca.Si daca lui nu-i convine sa fie injurat sa nu se ia de alti. Ma cunoaste pe mine?De unde si pana unde ma face el pe mine ratat?Daca eu imi bag pwla in el , primesc 3 zile ban. Daca eu imi bag pwla in el si in masa primesc 6 zile ban? ( exemplific doar ca sa intelegi ca nu e corect ca eu sa primesc ban cu toate ca el ma facu pe mine ratat fara sa zic ceva de el pana in acel moment ) . Daca e sa fii fair play fii pana la capat.Cel putin asa consider .


si faptul ca deja copii astia de 15-16 ani au prea multe figuri pe cap ma va duce si in viitor sa le fac cerere..
Ma cunosti les?Stii tu ca am 15-16 ani?Sa stii ca in viata cea mai mare greseala e sa faci presupuneri despre persoane care nu le cunostii ( considera-l sfat )

eEVEe
10th August 2011, 04:16 PM
Nu e vorba de 2 pumni si un picior. E vorba ca impins la extrem, el te-a injurat si tu l-ai "linistit" cu 39 de gloante in piept. Din cauza persoanelor ca tine arde Londra acuma.

b0rn2kill
10th August 2011, 04:42 PM
Nu e vorba de 2 pumni si un picior. E vorba ca impins la extrem, el te-a injurat si tu l-ai "linistit" cu 39 de gloante in piept. Din cauza persoanelor ca tine arde Londra acuma.

oarecum ai dreptate.insa l-am tratat cu aceeasi moneda dar dus la extrem cum ai zis si tu.corect ar fii sa zici " el te-a injurat 1 data . tu l-ai injurat de 39 de ori ". sau "el a tras un glont in tine , tu 39 " . cum ai comparat tu , chiar si dus la extrem e ca si cand compari mere cu pere.nu ma injuri , nu te injur . punct.deci dl. Beg , les v-a primi si el ban?sau pe forumu asta e ca in parlament " asta nu face parnaie ca fura doar 1 miliard. il bagam pe celalalt ca fura 10 miliarde " . e same shit ce am facut si eu si el.el m-a insultat.eu l-am insultat.ar fii trebuit sa ramana asa.astept un raspuns beg. mersi.

eEVEe
10th August 2011, 04:52 PM
Da, da... Da. Numai ca nu. El nu te-a injurat, nu te-a impuscat, nu a furat nimic. Nu inteleg de ce te-ai simtit asa ofensat de un adjectiv.

Ca sa se clarifice treaba asta, ar trebui un subsection in Reguli cu limbajul interzis pe forum, canal si in-game. Unii nu se ofenseaza deloc, altii se ofenseaza prea usor, iar post-urile de ban pentru limbaj sunt mereu subiective. Nu trebuie sa scrieti o constitutie despre asta, pur si simplu cuvinte, expresii, verbe care se sanctioneaza daca sunt adresate unor alti jucatori sau arborelui lor genealogic.

L.E.S.
10th August 2011, 05:01 PM
^ asa e, dupa cum stiu eu, "fmm" nu e banabil si multi fac rascoala din cauza asta, ar trebui clarificat.

b0rn2kill
10th August 2011, 05:54 PM
Da, da... Da. Numai ca nu. El nu te-a injurat, nu te-a impuscat, nu a furat nimic. Nu inteleg de ce te-ai simtit asa ofensat de un adjectiv.

Ca sa se clarifice treaba asta, ar trebui un subsection in Reguli cu limbajul interzis pe forum, canal si in-game. Unii nu se ofenseaza deloc, altii se ofenseaza prea usor, iar post-urile de ban pentru limbaj sunt mereu subiective. Nu trebuie sa scrieti o constitutie despre asta, pur si simplu cuvinte, expresii, verbe care se sanctioneaza daca sunt adresate unor alti jucatori sau arborelui lor genealogic.

El ma insultat.Eu l-am insultat la asta ar trebui sa se rezume.Nu cat de mult l-am insultat eu , sau el.Am fost provocat , am reactionat cam dur ( recunosc ) dar fiecare cred ca face asa cateodata.Cred ca ma stiti si tu eve si tu les si beg ca nu procedez asa , si rareori am scapari.Daca eu am luat ban , ca l-am jignit , atunci si el sa ia. Nu conteaza in ce masura am gresit amandoi.Greseala e greseala.Atunci sa platim amandoi.Mersi

BegForMercy
10th August 2011, 06:19 PM
RATAT" nu e insulta pentru care sa merite ban.
Injuraturile repetate cu oarecare greutate merita ban minim 3zile.
That's my fuckin' opinion ...

b0rn2kill
10th August 2011, 06:28 PM
RATAT" nu e insulta pentru care sa merite ban.
Injuraturile repetate cu oarecare greutate merita ban minim 3zile.
That's my fuckin' opinion ...

atunci les esti un ratat( gluma sau nu , fiecare o intelegeti cum doriti ).daca tot nu e insulta care sa merite ban . abia astept sa-mi ispasesc pedeapsa

RaouL
10th August 2011, 07:06 PM
Oare cand o sa va maturizati ?
Ei ei.

GoodanGeL
10th August 2011, 08:14 PM
14m14s (System): The Scourge killed b0rn2kill
14m14s .LES.: [Allies] brood ratat
14m17s b0rn2kill: [Allies] cum apare
14m17s .LES.: [Allies] ajutal !!!!!!!!!!!1
14m18s b0rn2kill: [Allies] asta
14m19s b0rn2kill: [Allies] les
14m21s b0rn2kill: [Allies] fututi biserica ma-ti
14m23s 8Ball: [Allies] taci les fmmm de rupt
14m24s b0rn2kill: [Allies] sa-ti fut eu tie
14m26s b0rn2kill: [Allies] tu pe mien ma faci
14m28s b0rn2kill: [Allies] ratat?
14m32s b0rn2kill: [Allies] fututi cresterea ma-ti
14m41s .LES.: [Allies] uitate in pula mea te uiti la ala cum moare
14m54s b0rn2kill: [Allies] vroiai sa ma bag in explozi
15m02s b0rn2kill: [Allies] fgm cu nulu mortilor ma-ti
15m04s b0rn2kill: [Allies] care il faci tu
25m53s b0rn2kill: [Allies] !votekick les
25m53s 8Ball: [All] A votekick against player [.LES.] has been started by player [b0rn2kill]. 8 votes are needed within 60 seconds to pass.
25m53s 8Ball: [All] Type !yes to vote.
26m19s 8Ball: [Allies] nu-i dau ban da-l draq
26m19s TaciCaDau: [Allies] nu are voie sa ii dea
26m22s 8Ball: [Allies] e demult pe romania...
26m28s 8Ball: [Allies] cand joaca decent cand da fail
26m30s TaciCaDau: [Allies] dar nu ii poate da
26m37s b0rn2kill: [Allies] joaca pe mortii mortilor ma-si
26m38s b0rn2kill: [Allies] decent
26m40s b0rn2kill: [Allies] niciodata
26m44s 8Ball: [Allies] are momente
26m44s b0rn2kill: [Allies] nu joaca
26m45s b0rn2kill: [Allies] decent
26m50s b0rn2kill: [Allies] asa vezi tu
26m52s 8Ball: [All] A votekick against player [.LES.] has expired.
26m52s b0rn2kill: [Allies] ca joaca decent
26m55s b0rn2kill: [Allies] cand joaca
26m57s b0rn2kill: [Allies] vs sparti

Am ajuns la urmatoarea decizie:

b0rn2kill debanat dar muted pentru 3 zile.
.LES. avertizat.