PDA

View Full Version : Ziadost o bany pre cry_sis a iRonDooRs



s0me0ne
9th August 2011, 02:00 PM
ziadam aby ste dali bany tymto dvom hracom v hre s nazvom mgr z 9.8.2011 hra zacala cca o 1 hodine a ak si pozriete co robili tito dvaja hraci pochopite toto je horsie ako keby leavli alebo nadavali .. to som robil aj ja ked ma fakt vytocili

s0me0ne
9th August 2011, 02:03 PM
nevhravim ze ja som svaty hrac a sam tam mam uz 3 bany ale nic nevytovi viac ako toto co robili celu hru a myslim ze to vadilo aj superom pretoze po hre na acku sa o tom pisalo ze isli afk ked sme uz konecne vyhravali na strany 2 ku 1

_BoH_
9th August 2011, 07:18 PM
xD some zabudol si replay :D

gun10a
28th August 2011, 03:12 AM
replay ? nicky ? co robili ?

Bane[sk]
29th August 2011, 08:42 PM
Gunko keby si das 2 minuty namahy najdes aj hru aj replay.
Btw


(55:00) Joe_BarBaro: !banlast leaver
(55:00) Joe_BarBaro: cry_sis banned by Joe_BarBaro.
Takze cry_sis dostal ban za to..
A ten druhy irondoors co si pisal nevidel by som tam dovod na ban. Chalan hral dobre jedine co tam bolo ze mu usli trosku nervy a uprimne aj mne by usli.
Tiez je pekne ze ten BR je tu 3 tyzdne :)
B.

gun10a
29th August 2011, 09:58 PM
;1367870']Gunko keby si das 2 minuty namahy najdes aj hru aj replay.
Btw


Takze cry_sis dostal ban za to..
A ten druhy irondoors co si pisal nevidel by som tam dovod na ban. Chalan hral dobre jedine co tam bolo ze mu usli trosku nervy a uprimne aj mne by usli.
Tiez je pekne ze ten BR je tu 3 tyzdne :)
B.

Ty sa teraz ako snažíš docieliť, aby Ti dali moda týmto ?
UR/BR má stanovený predpis ako ma vyzerať, keby si každý hráč postol req bez replayu bez všetkého, kde by sme došli ? Mod nie je stroj bez RL ...
Btw viac ako 3 týždne sa neriešili BR myslím.

Bane[sk]
30th August 2011, 08:41 AM
Stupa ti asi moc slava do hlavy. A trvalo mi az 2 minuty najst hru aj replay a vsetko prejst. To mi ubralo z mojho RL asi polovicku.
Fail od teba

B.

gun10a
30th August 2011, 09:06 AM
ale preco stupa ?
pretoze som prvy den stravil asi 5 hodin vybavovanim BR a nechce sa mi este aj prehladavat replaye k tomu ?

Bane[sk]
30th August 2011, 09:08 AM
Dal ti niekto kver ku hlave a kazal ti 5 hodin do toho cumiet ako magor ? Ste viaceri trial modi.... keby si nebol pazravy rozdelili by ste si to medzi seba a nebol by si tu akoze 5 hodin. Ostatni trial modi by ukazali ci to vedia alebo nie. A nie byt pazravy.
A uz by si mohol lock kedze 1 v hre ban dostal a druhy ho nemal za co dostat.

B.

gun10a
30th August 2011, 09:13 AM
;1368112']Dal ti niekto kver ku hlave a kazal ti 5 hodin do toho cumiet ako magor ? Ste viaceri trial modi.... keby si nebol pazravy rozdelili by ste si to medzi seba a nebol by si tu akoze 5 hodin. Ostatni trial modi by ukazali ci to vedia alebo nie. A nie byt pazravy.
A uz by si mohol lock kedze 1 v hre ban dostal a druhy ho nemal za co dostat.

B.

pazravy ? vsak ked chcu - budu robit, nerobili tak som si to vzal jeden vecer a do 3 rano som to robil, sak si pozri casy :happy2:
ved ja sa nestazujem, ale proste requesty bez replayu som proste uz neriesil ...