PDA

View Full Version : otázka



Laryk
8th August 2011, 10:48 AM
šlo by napsat botovi, že každý nový lvl 1 nebude moct týden hrát? sice to trošku omezí nově příchozí, ale určitě to lidi odnaučí leavovat

KukAc
8th August 2011, 11:58 AM
hm neviem... leaver si vytvori dopredu 50 nickov a potom si ajtak bude veselo leavovat... proti tomu nic nespravis.

Sadomasochista
8th August 2011, 12:03 PM
šlo by napsat botovi, že každý nový lvl 1 nebude moct týden hrát? sice to trošku omezí nově příchozí, ale určitě to lidi odnaučí leavovat

+1

Lebo treba bojovat za tych par ludi co tu hravaju len na jednom ucte, nie je to nic nemozne!



A tych 50 nickov si spravi tak mozno jeden clovek z acka, ktory tu cochvila urcite tiez prida svoj skromny nazor a spam :D

Laryk
8th August 2011, 06:48 PM
ty vole dělat 50. emailů a 50 nicků sorry to by udělal akorát tak kokot, určitě by to omezilo leavování

Peopl3Sh1tCz
8th August 2011, 06:54 PM
To není špatný napad určitě +1 ... a stačily by i 3 dny bez her na áčku

KukAc
8th August 2011, 07:48 PM
JEZIS!
Vy ma chytajte za slovicka a myslite tych 50nickov doslova, no mam dost.

IcetEA_to_nedas
8th August 2011, 07:52 PM
JEZIS!
Vy ma chytajte za slovicka a myslite tych 50nickov doslova, no mam dost.

su to retardi čo čakaš
...mail (azet.sk) + create noveho účtu mne osobne netrvá viac ako 2 minuty :happy2:

the_qq
8th August 2011, 08:34 PM
šlo by napsat botovi, že každý nový lvl 1 nebude moct týden hrát? sice to trošku omezí nově příchozí, ale určitě to lidi odnaučí leavovat

Nápad podľa mňa slúšný, ale týždeň je dosť veľa.. dajte tam menej dní a bude to OK. :)

gun10a
8th August 2011, 08:51 PM
Stacilo by, aby slo hostovat len hracom s 50+ hrami ( - + , parametrizovatelne), a host by sa o ostatok postaral :-)

staci poskusat len veci, keby to nebolo efektivne tak by sa vratilo naspat a skusilo nieco ine , proste tu chyba nejaka cinnosti, len sa keca a nerobi nic ...

IcetEA_to_nedas
8th August 2011, 10:49 PM
jj a gunko by to všetko zmenil ! prerobil by všetko na pub systém a konečne by sa presadili jeho kamaráti ako; pilot_thc bia woody koOo pyramide..king a mnoho ďalších dobrých hráčov ! GL gunko najprv som ta hatoval ale teraz ti fandim, som presvedčeny o tom že ty si ten správny človek ktorý da dokopy acko určite a taktiež podvihneš úroveň challengov a uprednostniš mod cm pred ap/rd

gun10a
9th August 2011, 12:10 AM
jj a gunko by to všetko zmenil ! prerobil by všetko na pub systém a konečne by sa presadili jeho kamaráti ako; pilot_thc bia woody koOo pyramide..king a mnoho ďalších dobrých hráčov ! GL gunko najprv som ta hatoval ale teraz ti fandim, som presvedčeny o tom že ty si ten správny človek ktorý da dokopy acko určite a taktiež podvihneš úroveň challengov a uprednostniš mod cm pred ap/rd

:happy2::happy2::happy2:
ja uz ani nwm co ti odpisať , kedze ani jeden z menovanych nieje moj friend a dokonca koOo ma hatuje v BR topicu :oops:

IcetEA_to_nedas
9th August 2011, 12:32 AM
:happy2::happy2::happy2:
ja uz ani nwm co ti odpisať , kedze ani jeden z menovanych nieje moj friend a dokonca koOo ma hatuje v BR topicu :oops:

to je škoda ako buduci moderator by si mal vždy čo odpisat

KukAc
9th August 2011, 06:03 PM
a hlavne udrziavat s ludmi dobre vztahy!

Rhymak^
18th October 2011, 04:57 PM
Ice, co tu riesis? Plna huba "vtipnych" reci, ale koniec-koncov sa prezentujes ako presne ten problem, pre ktory taketo thready musia vznikat...

Imo to napad nie je zly, ak to odradi aspon jedno prijebane decko, ktore ma 2 fejky do dna, tak to niecomu pomoze... Osobne si myslim, ze ich to odradi viac, ale np ;)

Bohuzial ma tento napad jeden nedostatok, a totiz, ze kazdy skutocne novy hrac ked zisti, ze si tu nezahra tyzden [alebo kolko] sa na to rovno vyjebe...
Takze este dopisat podmienku, ktora zisti, ci z danej IP uz niekedy ucet zalozeny bol, az vtedy mu nedovoli tyzden hrat :)

P.S. neviem naco tu take forum vobec je, ked navrh, ktory sa da zrealizovat za par minut nikoho ocividne nezaujima... opravte ma ak sa mylim, ak je s kodenim do bota nejaky vazny problem, ale inak by toto uz davno mohlo bezat, ja som tu po forach cital viacero dobrych navrhov a zatial nic....

TT_SNiP
18th October 2011, 06:55 PM
Co se resi? I kdyz se vsichni shodnou, ze je neco dobry napad, tak z toho stejne nic nebude, protoze neni kdo by to zrealizoval po "technicke strance" :) (typicky priklad - viz zde http://eurobattle.net/showthread.php?t=141883)

Tak dream on a jdem drtit puby :happy:

LordDevil
18th October 2011, 11:51 PM
Co se resi? I kdyz se vsichni shodnou, ze je neco dobry napad, tak z toho stejne nic nebude, protoze neni kdo by to zrealizoval po "technicke strance" :) (typicky priklad - viz zde http://eurobattle.net/showthread.php?t=141883)

Tak dream on a jdem drtit puby :happy:

mily snipe ked si si nevsimol od tej doby uz je ladder rozdeleny a pribudli nove prikazy ktore sa pozadovali takze o tom ze to nema kto realizovat by som pomlcal ked uz sme sa aj niekam dopracovali...

TT_SNiP
19th October 2011, 09:55 AM
Hm wow, a trvalo to jen par mesicu... :happy2: A co ze se vlastne (krom pubu) zmenilo? Co sleduju, chally hrajou furt ti stejni lidi, furt kazdej druhej fakenickuje a furt se na chall dostane kdejakej Lojza co ani nevi co to je lasthit :) Tak teda gz no :huh:

the_qq
19th October 2011, 03:03 PM
Ja sa ozvem len v tom smere, že ten nápad ohladom fakenickov sa mi veľmi pozdával a bol by som za keby sa aj zrealizoval, ale tak ďaleko som sa až nedostal, aby som to mohol zaviesť.

(Každý nový nick lvl0 a vouch na lvl1 tu na fóre.)