PDA

View Full Version : Criza de inferioritate :S



[RO]Claudiu
1st August 2011, 11:50 PM
Sal my fellow romani , avem pe forum o fiinta care sufera din cauza mea ( dar nu i-am facut nimic rau ) si vreau sa il ajutam sa se simta bine. De asemeni am deschis topic public k sa nu imi mai spameze inboxul.

I.like.Beer ce pot sa fac ca sa nu mai suferi ? :)

normel-
2nd August 2011, 01:03 AM
Destul de amuzant. :happy:

demon-storm
2nd August 2011, 02:02 AM
De la wannabe smart ai devenit ratat si penibil cum zice ilikebeer. Eu iti zic sa mai iesi pe afara tristete.
Ce-ar fi sa-ti postezi si pm-urile tale :-?

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 02:07 AM
demon am deschis acest topic k sa nu mai suferiti din cauza mea :D , daca tot recunosti ca suferi din cauza mea si te simti bine daca ma faci ratat si penibil si "wannabe smart" atunci :

-go for it girl , exprima-te :D si simte-te bine :D

Raptor7
2nd August 2011, 09:38 AM
Se putea sa nu posteze si HatersGonnaHate aici... ?

EdelWeiss
2nd August 2011, 09:44 AM
Chiar nu-ti dai seama ca -Decay- i-a inspirat pe toti cu posturile sale ironice . Look @ Decay's posts si apoi la cele ale lui Beer. O sa vezi o mare asemanare .

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 11:26 AM
Se putea sa nu posteze si HatersGonnaHate aici... ?

Asta si vroiam :happy: facultatea de psihologie m-a invatat ceva : agresivitatea ( verbala in cazul asta ) e un mecanism defensiv si se declansaza in momentul in care individul se simte amenintat sau inferior. Drept rezultat individul atenteaza sa se apere aruncand atribute negative catre sursa de pericol.

De asemeni daca un individ nu s-ar simti frustrat/amenintat/inferior nu ar avea motiv sa foloseasca limbaj vulgar.

@ orzyk Cu Decay nu prea am avut contact , doar cateva jocuri de dota si mi-a facut impresie buna.

EdelWeiss
2nd August 2011, 12:14 PM
Claudiu;1352984']

@ orzyk Cu Decay nu prea am avut contact , doar cateva jocuri de dota si mi-a facut impresie buna.

N-am vrut sa-l pun pe Decay intr-o postura proasta , voiam sa spun ca el a inceput cu acele posturi ( care nu mi se par ceva neobisnuit , poate asa s-a inteles din primul post ) si apoi au aparut si Xeroxuri ieftine.

demon-storm
2nd August 2011, 12:36 PM
Claudiu;1352847']demon am deschis acest topic k sa nu mai suferiti din cauza mea :D , daca tot recunosti ca suferi din cauza mea si te simti bine daca ma faci ratat si penibil si "wannabe smart" atunci :

-go for it girl , exprima-te :D si simte-te bine :D
Dude eu te credeam de treaba prima data cand erai aici, dar de cand ai iesit din comunitatea romana ca admin ai inceput sa suferi pe la colturi despre x y z din diverse motive si fara sa te bage cineva in seama, acum serios, cine sufera? :|
Si da, este putin penibil sa postezi o intreaga conversatie cu altcineva pe forum punand in evidenta doar mesajele lui de parca ai vrea sa ascunzi ceva. Cine se simte in inferioritate? De asemenea, 99.99% dintre noi nu ne pasa de conversatia ta?
@raptor: In fiecare thread ce postez eu, apari si tu. Fa legatura. Nu mai am chef sa-mi bat capu'.
All in all, iti place sa creezi flame topics pe comunitatea asta dupa ce ai iesit din ea.

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 12:38 PM
^ De fapt... daca tot cititi toti atent...acest complex de inferioritate cu 0 creier, 0 life, 0 orice...ca in loc sa munceasca si el ceva, el e brianless strategist :)).
Pe threadul This or That, am postat un both or neither...asa ca in gluma, si el se apuca de troll. Dupa care ii zic lame troll as ever si el se apuca de PM, dar asa incontinuu...bineinteles ca m-am distrat un pic pe seama acestei labe triste. Ca altfel nu poti sa-i zici.
M-am amuzat ca mereu cand intram pe bnet aveam 1 unread pm.
=> Cine sufera de complex de inferioritate?
2. Ai vrut sa faci ceva cu asta, dar nu ai reusit...cum ti-am repetat in nenumarate randuri, te faci de CACAO ca esti JENANT de slab.

@ Ai deschis acest topic sa nu iti mai spamez inboxul? De CE nu postezi primul pm al tau, si celelalte ale tale, mai laba trista? Si probabil daca ai avea o prietena, (ca din pozele tale, am inteles ca si cainele tau a clacat, nu a mai rezistat la cat esti de urat si penibil), nu mi-ai spama TU mie inboxul.
Ca tu ai inceput sa imi scri tot felul de tampenii de "psiholog"...probabil ai terminat si tu facultatea...dar in beci cu femeia de servici. Eu mi-am batut **** de tine ca de ultimul prost...si in loc sa te trezesti la realitate...te tot afunzi fratica.
1. Ti-am zis in PM' , DND...si tot tu ai continuat cu intrebari asa "sa ma provoci"....acu vii si te faci si aici de circ pampalaule. E josnic, chiar si pentru tine !

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 12:54 PM
Deci...citit PM-urile mele, postate de el...si ce mi-a raspuns el...=> clar ca AXIOMA (ceea ce nu trebuie demonstrat) ca suferindul, bineinteles e Claudia, iar tot el a lungit o eternitate cu PM-urile si cum veti vedea in lastnoliferpm, a terminat "glorios". DUpa care a facut acest thread....probabil daca nu imi dadea PM cu linkul...nu observam acest lucru. :happy2:

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 12:55 PM
Iar in primul...vedeti cum mi-a spamat inboxul :))))) Trist, nu ? Claudia...te afunzi din ce in ce mai tare...probabil ca iti place...cum esti invatat cu subsolul

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 01:11 PM
Go girls! faceti-va galerie una la cealalta si eliberati-va toate frustrarile :beer2: sa stiti ca citesc absolut tot ce scrieti pentru ca ma afecteaza literele voastre. Deja vreau sa ma arunc de la etaj si sa ma tai cu lama <3


@ bere , eu ma jucam cu tine dar tu ai luat in serios ( ceea ce si vroiam :D ) , si app m-ai distrus cu screenurile alea prin care dovedesti ca sunt un troll eficient =)) .

-> http://www.eurobattle.net/attachment.php?attachmentid=156412&d=1312278769 funny :D mersi ca mi-ai amintit cat de mult ma distram =))


Iar in primul...vedeti cum mi-a spamat inboxul :))))) Trist, nu ? Claudia...te afunzi din ce in ce mai tare...probabil ca iti place...cum esti invatat cu subsolul

=)) te adresezi publicului ? nu suntem pe scena si nu ai spectatori :D dar daca simti nevoia sa cauti ajutor si sprijin moral esti liber sa o faci si poti sa fii sigur ca demon-storm e gata sa se arunce intr-un WC public pentru tine <3

Raptor7
2nd August 2011, 01:14 PM
http://img190.imageshack.us/img190/3850/unsuccessfultrollz.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/190/unsuccessfultrollz.jpg/)

BegForMercy
2nd August 2011, 01:15 PM
Voi alta treaba nu aveti?

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 01:22 PM
Voi alta treaba nu aveti?


Sincer nu, m-am plictisit de warcraft si sunt in vacantza de vara.


Astia doi tot comentau dupa posturile mele si nu le-am dat atentie deloc ceea ce i-a facut sa sufere, acum se bucura si ei ca sunt bagati in seama <3

mapY^
2nd August 2011, 02:08 PM
Claudiu;1352984']Asta si vroiam :happy: facultatea de psihologie m-a invatat ceva : agresivitatea ( verbala in cazul asta ) e un mecanism defensiv si se declansaza in momentul in care individul se simte amenintat sau inferior. Drept rezultat individul atenteaza sa se apere aruncand atribute negative catre sursa de pericol.

Deci asa se explica faptu' ca pe 75% din posturile tale, se face o comparatie cu mine, care se doreste a ma pune intr'o lumina proasta,si sa ma faca sa inteleg ca sunt un fel de prost al RO'ului si "asslicker" .. merci de explicatie :* Nu mai e nevoie de mai mult, te'au invatat bine aia la Facultate ... Am ajuns sa facem facultati pentru lucruri care ni se spun acasa la 6/7 ani :-S

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 02:29 PM
^ De fapt noi ne batem joc de tine...asta unu la mana.
2. Nu stii cum sa te scoti jalnicule :)), si vii aici sa cauti anturaj...ca practic din tot ceea ce se vede asta faci...si de fapt tu esti un fel de troll de ala lvl 3 din padure si eu cam trag catre Jah'Rakal. :D Acuma vezi doamne tu "te-ai distrat" cu mine. Cat poti fi de penibil si fara coaie frate. Esti ca o proaspat dezvirginata dusa la ginecolog de parintii ei. Si de fapt...tu cauti sa atragi atentia...nu noi...ca this thread has been created by [GL]Claudia?
3. DksSPZTZES0&ob

EdelWeiss
2nd August 2011, 02:35 PM
3. DksSPZTZES0&ob

Marean valorosu' nu-ti mai place?

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 02:44 PM
Deci asa se explica faptu' ca pe 75% din posturile tale, se face o comparatie cu mine, care se doreste a ma pune intr'o lumina proasta,si sa ma faca sa inteleg ca sunt un fel de prost al RO'ului si "asslicker" .. merci de explicatie :* Nu mai e nevoie de mai mult, te'au invatat bine aia la Facultate ... Am ajuns sa facem facultati pentru lucruri care ni se spun acasa la 6/7 ani :-S



Nu chiar, aia e doar trolling si app nu am zis niciodata ca esti prost cat despre "asslick" sa stii ca am dovezi concludente care atesta acuzatiile mele la promovarea ta ca sa nu zici ca am ceva personal cu tine. Eu , Joker , Raptor7 si Bobo avem ce sa aratam cand e vorba de contributia noastra pentru comunitate.

Si da, poti sa te consideri important pentru m-am obosit sa strang dovezi despre tine =)) , am facut-o k sa pastrez integritatea comunitatii romane pentru care am scris o parte din fundatia teoretica.

App de 6/7 ani , nu fii modest ... tu stii cunosti elementele psihologiei epigenetice de la 3 ani sau mai devreme http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/78.gif

Oricum felicitari ca nu ai muscat momeala k demonstorm si ilikebeer :happy:




^ De fapt noi ne batem joc de tine...

Go girl :happy: Bate-ti joc de mine <3 k sa scapi de frustrare http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif

mapY^
2nd August 2011, 02:59 PM
Eu postasem fara nici'o legatura cu demon/beer, doar o concluzie trasa in urma spuselor tale, degeaba te straduiesti sa faci sa para ce nu e, am afirmat ceva, cum se spune la tine la fac ... Am actionat, nu am reactionat, nimic personal, unde's dovezile ? Si de unde naiba stii ma tu ca nu am contribuit cu nimic ? :))

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 03:06 PM
^ mapy^ ...stii ce-i poate capul...nimic...la ce te mai chinui...ce-a fost fun a fost...acu deja e plictiseala :)

mapY^
2nd August 2011, 03:12 PM
Oricum daca ar fi macar putin destept, nici n'ar fi deschis threadu asta ... V'ar ignora pe voi, aia carora va arunca momeli cica :)) El vrea sa para ca se distreaza pe seama tuturor, cand de fapt pierde ore'n sir sa "caute dovezi" si sa dea replici care se vor inteligente..
Ia spune'mi Claudiu, inca le mai imparti userilor povesti cum ca ai CEDAT locu ca Moderator pe RO, in favoarea unor noi pretendenti si ca ai plecat de buna voie ??? :)))

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 03:21 PM
Va gasi si pe-acolo o scuza jalnica si penibila...de asta sunt sigur...asa are el impresia ca se scoate din toate...dar se tot adanceste intr-un abis existential, care nici ala nu-l suporta, si il rade de pe fata pamantului, ca mna...deja am avut un Einstein si un Arhimide...chiar nu mai avem nevoie de unul. ok ty bye !

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 03:23 PM
^ mapy^ ...stii ce-i poate capul...nimic...la ce te mai chinui...ce-a fost fun a fost...acu deja e plictiseala :)

vrei sa zici ca ai terminat ? ... mai zi-mi ceva care sa ma faca sa ma tai cu lama sau sa ma arunc de la etaj :happy: sau daca ti-a disparut frustrarea zii la un mod sa inchida topicul.

Immortal.Dani
2nd August 2011, 03:26 PM
nam idee de ce postez si io aici , probabil ca sa imi satisfac orgoliul :d... deci a mea unica si neimportanta parere e ca threadul asta e inutil , prin faptul ca tu ai postat threadul asta ai nevoie de atentie , suferi cu ceva iar chestia cu psihologia , actiune/reactiune , erai sigur ca o sa iti raspunda asa cum era sigur si el ca o sa ii raspunzi tu dupa, nici unu nu ii mai bun ca altul , dar io unul prefer ironia... e cea mai justa cale de a trata oamenii in romania :)

p.s lemn te rog posteaza si tu aici ca sa am de la cine invata ce gandesc mintile marete.

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 03:29 PM
:tclosed:

Ancient Priest
2nd August 2011, 03:34 PM
:tclosed:

haha, te-a facut claudia la psihic :))))

Immortal.Dani
2nd August 2011, 03:39 PM
poate ca la facut la psihic , da beer la facut pe ala la inteligenta , maturitate, a fost primu care a oprit conversatia intr-un thread inutil.

p.s lemn , i'm still waiting:d

Raptor7
2nd August 2011, 03:46 PM
WELCOME TO THE
http://www.zgeek.com/forum/gallery/files/2/6/3/trollercoaster.jpg

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 03:50 PM
poate ca la facut la psihic , da beer la facut pe ala la inteligenta , maturitate, a fost primu care a oprit conversatia intr-un thread inutil.


Si am zis eu ca sunt mai inteligent sau mai matur decat altcineva de pe forumul asta ? lol

Immortal.Dani
2nd August 2011, 03:54 PM
de ce cersesti atentie?:d adik pe forum...e trist, parerea mea... GO GO MORE TROLLS, invazieeeeeeeeeeeeeeeeee

[RO]Claudiu
2nd August 2011, 04:07 PM
de ce cersesti atentie?:d adik pe forum...e trist, parerea mea... GO GO MORE TROLLS, invazieeeeeeeeeeeeeeeeee

Sincer, atentie e ultimul lucru de care am nevoie. Nu stiu cum ajungi tu la concluzia ca cersesc atentie. Eu am alte ocupatii prin care ma afirm si primesc atentie :) iar daca primesc atentie aici ...... mi-e indiferent.


Si app te intreb inca ceva , pe ce baza ai tras tu concluzia ca ilikebeer e matur sau inteligent ?

Dani, pentru tine acest limbaj denota maturitate si inteligenta ?

http://img402.imageshack.us/img402/2263/mdeh.png

Immortal.Dani
2nd August 2011, 04:18 PM
bleah , nu am zis io ca el e matur sau inteligent, persoanele care fac gestul ala in principiu is inteligente, e vorba de gest , nu de cuvinte la ceea ce mam referit, chiar daca intre vorbele si gesturile lui exista o uriasa contradictie...ma rog io iau o pauza , hf trolling or whatever are u doing all.

i.liKe.BeeR
2nd August 2011, 05:37 PM
^Ce e urat in pisat = tocat ? nolifer tocat...nu e cine stie ce jignire...am mai postat doar ca sa fac putina lumina ! :D Hf all !

-Decay-
2nd August 2011, 05:51 PM
bah io ce caut in topicul asta?
oricum, ca sa pastrez modul de postare pe care voi il iubiti...sa incep:
WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT
WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT
WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT WALL-OF-TEXT



acum ati inteles unde a disparut bambi?

btw cand plm ati facut topic cu 3pagini ca ma uit in fiecare zi pe forum si ieri parca nu era threadu asta

Immortal.Dani
2nd August 2011, 07:07 PM
^Ce e urat in pisat = tocat ? nolifer tocat...nu e cine stie ce jignire...am mai postat doar ca sa fac putina lumina ! :D Hf all !

you just trolled me?!:)

p.s decay sugi acadele.

GoodanGeL
2nd August 2011, 07:16 PM
Topic inchis.

._.