PDA

View Full Version : cerere ban sau demote



chazzy
29th July 2011, 07:37 PM
Va rog frumos sa va uitati pe acest replay.
http://www.adotaparser.com/dota-replay/142157
1.In primul rand hostul(old mexicanu) face mereu jocuri cu numele ro OWNED
Din punctul meu de vedere owned vine de la to own so sa zicem ca hostu crede ca e pro.
2.min 1 cer rmk din cauza lagului aveam niste frames,puteti observa ca si adversarul RHAZ sustine aceasta idee.
3.Slark moare in primele 3 min.(ia fbul intreband ce face al treilea skill)
4.Min 6 cer rmk din nou.
Min 9 12 16(in min 16 moare aproape intentionat) min 21-22 imi spune ca nul intereseaza ca am lag min 22 moare min 23 moare si are scoru' 0 4 min 28 0 5.
Si pe parcursul jocului pune intrebari legate de eroul lui.
Pana in min 13 a stat sus uitativa min 11-13 park aflg trompa cere ajutorul iar el refuza. Va rog frumos sa incercati sa nu mai dati lvl 2 unor astfel de personaje sau cel putin sai rugati sa hosteze meciuri de noobi. Nu se poate asa ceva sa-ti bati joc de un game in halul acesta.

normel-
29th July 2011, 07:57 PM
Lvl 2 nu inseamna musai skill , in jocurile de pub este permis orice jucator indiferent de skill . In cazul in care nu vreti nici un incepator in jocurile voastre ii dati un !sd si vedeti de ce este capabil . Iti dau si un exemplu , poate el vrea sa joace cu niste prieteni un pub pentru incepatori , atata timp cat respecta regulile nu vad dece ar trebui sa fie banat sau sa ia demote .
Totui dupa replay-ul tau a facut putin antigame , feed si merita un warn , dar in nici un caz demote sau ban pentru un joc pub.
Succes :happy: !

BegForMercy
29th July 2011, 10:09 PM
Nu e suficient pentru demote/ban.
Efectiv a jucat mai slab si atat, dar nu a stricat jocu in mod intentionat.