PDA

View Full Version : Áčko upadá?



ZeeKee
21st July 2011, 11:22 PM
Ahoj,

chtěl jsem se zeptat... z áčka už se stal naprostý pub? Chally už se vůbec nehrajou? Kapitáni a hráči z privu stagnují? Proč se nic neděje a nikdo se nesnaží to napravit...

Co takhle vymyslet buď úplnou změnu ladderu (jak už se to tu řešilo na tisíckrát) nebo vymyslet nějakou akci, nějaký turnaj, cokoliv...? To už jsem opravdu nucen ponižovat pouze balkánce?

Z.

IcetEA_to_nedas
21st July 2011, 11:41 PM
bože, načo zase niečo take otvarať..všetci maju nápady jak sa tu rozpisal snip bude zmena novy ladder viac challov a bla bla bla sracky mizige lord nikto nič nerobi vsetci na to jebu...a to už ak chceš hrať pub na ačku tak go rgc a daj si "vr" na ladder :D

ZeeKee
21st July 2011, 11:47 PM
Hele, neser mě. :-D
Myslím, že si mohu zde založit téma na toto... protože ještě "tehdy" bývaly časy, kdy se aspoň hrály chally... teď se nehraje nic... tak prostě jsem jen použil tzv. Facebookovsky šťouch. :-)
A když už se nic neudělá, tak aspoň budu doufat, že ti "challoví" hráči ještě nevymřeli a že se vrátí zpět ke mě!!! :-D

Z.

[W3PD]rebrik
22nd July 2011, 12:13 AM
Co takhle vymyslet buď úplnou změnu ladderu

tak napr na balkane a romanii (ostatne neviem) je ladder rozdeleny na pub a priv len na acku nie...


a ano acko je v pici

muhammat
22nd July 2011, 09:27 AM
upadlo uz davno a to tvrde na beton, hubou napred

Nezmysel
22nd July 2011, 11:09 AM
odisiel skutok acko sa rozpadlo :beer2:

BossBoT
22nd July 2011, 11:18 AM
upadlo uz davno a to tvrde na beton, hubou napred

suhlasim,vsak acko upadlo aspon par mesiacov dozadu

MiZiGe
22nd July 2011, 11:55 AM
áčko upadá odkedy existuje.
Deň 1: dvaja hráči na áčku
Deň 2: traja hráči na áčku, hráč 1 sa sťažuje na lamy na áčku a ako si on pamätá staré časy.

@Rebrik: pub a priv máme rozdelený aj my, s tým rozdielom, že náš "pub" bol vždy lepší ako RO/balkan priv


bože, načo zase niečo take otvarať..všetci maju nápady jak sa tu rozpisal snip bude zmena novy ladder viac challov a bla bla bla sracky mizige lord nikto nič nerobi vsetci na to jebu...a to už ak chceš hrať pub na ačku tak go rgc a daj si "vr" na ladder :D


ty vieš.

[W3PD]rebrik
22nd July 2011, 11:58 AM
traja hráči na áčku, hráč 1 sa sťažuje na lamy na áčku a ako si on pamätá staré časy.

a vsetko je to jeden clovek co ma 3fake-y
ale ano problem s fakemi bol uz predtym :cool2:

muhammat
22nd July 2011, 12:00 PM
tak ne vsechno stary bylo spatny (takovy kolo uz je tu hodne dlouho a porad je dobry), horsi spis je absence vule pro nejake zmeny(prece jenom nic neni dokonaly), kdyz se to tu resi uz pul roku

kupredu leva, zpatky ni krok

[W3PD]rebrik
22nd July 2011, 12:17 PM
@Rebrik: pub a priv máme rozdelený aj my

ako rozdeleny ak smiem vediet?



náš "pub" bol vždy lepší ako RO/balkan priv


tiez nechapem...

IcetEA_to_nedas
22nd July 2011, 12:56 PM
áčko upadá odkedy existuje.
Deň 1: dvaja hráči na áčku
Deň 2: traja hráči na áčku, hráč 1 sa sťažuje na lamy na áčku a ako si on pamätá staré časy.

@Rebrik: pub a priv máme rozdelený aj my, s tým rozdielom, že náš "pub" bol vždy lepší ako RO/balkan priv




ty vieš.

aha, tak mi povedc čo si/ste za posledný pol rok pre acko urobil/i ohľadom challengov... za posledných pár mesiacov bolo milion návrhov pisali ste že začnete na tom makať že urobite novy channel alebo ja už ani nepametám očom všetkom tam bola reč :D viď http://eurobattle.net/showthread.php?t=141883 ....

btw; zeekee, tak hrozne to zase nie je pozri si ladder je to lepšie s tými challmi ako davnejsie...veď sa hraju každy den chally kompot efe diabol bubek potom henten lol^d sa to tiež snaži massovat :D

KukAc
22nd July 2011, 03:33 PM
Nechapem ako chces zvysovat uroven acka, ked ti novi uchadzaci o lvl2 su odignorovani. Nemozes mat stale tych istych hracov s lvl2 lebo po case ajtak niektori hraci odidu alebo ich to prestane bavit. Ak chcete zvysit uroven, treba dat sancu aj inym hracom. Napr. torkyho request zatial ziadny mod neohodonotil... A to tolko requestov nepodavaju aby ste na ne nemali cas :)

[W3PD]rebrik
22nd July 2011, 05:33 PM
lenze admini maju aj svoj zivot a toto robia dobrovolne!!! nechajte ich

ZeeKee
22nd July 2011, 05:36 PM
IceTea:
Sračka... já jsem na euru téměř celý den každý den (no lifer?), ale hraje se tu ho*no... ti lidi na chall by byli, ale oni si jdou radši massovat body na pubu (ano, myslím to vážně a jsem si tím 100% jist)... a to je ten celý problém - prostě PRYČ PUB LADDER, ať ti retardi nehárví body na pubu a hrajou pořádné hry...

Určitě by se i hodilo, kdyby bylo více kapitánů. :-)

Z.

IcetEA_to_nedas
22nd July 2011, 05:44 PM
1) niesom IceTea - to je niekto úplne iny na acku ...
2) nie je to sračka, tak pred 3 dnami napr. sme hrali chally od 14:00 do 22:00 bolo ich dosť :D ako aj cely minulý týždeň...teraz posledne 2 dni to išlo do sraciek to je pravda...
3) pub ladder sa nezruší, jedine možne riešenie by bolo žeby sa spravil ešte jeden pre chally..pretože čo z toho že 40 lidí začne hrať chall jak sa zruši ladder ak dalšich 50 odíde lebo tam je len kvôli nemu...ako mne by to bolo úprimne jedno ale mizigemu ide len oto aby tam mal čo najviac ľudi ;)

[W3PD]rebrik
22nd July 2011, 07:06 PM
ja vravim ze vsade je to rozdelene na body z pubu a body z challov... ale mizige ma uistil ze to je aj na acku tak isto

VoSaZnOsA
23rd July 2011, 11:22 AM
LOL človek posledné 4 dni pozerá One piece a nemá kto challovať...FAIL, ale nebojte sa, už len 430 častí a ja sa vrátim... :D

ZeeKee
23rd July 2011, 10:46 PM
VoSaZnOsA: ať si kdo si, tak supp... OP 4ever :-D

Každopádně k tématu už nemám co říct... :-) gg wp Ačko

DiAboL
24th July 2011, 10:36 AM
Zeekee odo mna mas supp, nech ti daju lvl 2 :)

KukAc
24th July 2011, 12:11 PM
ty tu uz nebudes hrat? :D

IcetEA_to_nedas
24th July 2011, 02:23 PM
VoSaZnOsA: ať si kdo si, tak supp... OP 4ever :-D

Každopádně k tématu už nemám co říct... :-) gg wp Ačko

kto to napisal? zabudol si sa podpisať :happy2:

KukAc
24th July 2011, 03:20 PM
kto to napisal? zabudol si sa podpisať :happy2:

ahahaha podpis = kinda shit

ZeeKee
24th July 2011, 10:22 PM
Wtf, já level 2 mám... a hrát stále budu, protože jsem závislák... chystám se ponižovat nějaké "světové" klany. :-D

Z. (!!!)

IcetEA_to_nedas
25th July 2011, 03:01 AM
Wtf, já level 2 mám... a hrát stále budu, protože jsem závislák... chystám se ponižovat nějaké "světové" klany. :-D

Z. (!!!)

z toho si nič nerob, diabol chcel byť len zase vtipnym a ako je už zvykom nevyšlo mu to...ale inak j berem to aj dnes si ponižoval.

Arsony
25th July 2011, 11:51 AM
Vymklo se to z rukou, pobíhají tu retardi co se vydávají za někoho jiného neustále (už jsem potkal na pubu 4* člověka co se vydával za mě a choval se jako pičus).

Chtělo by to opravdu ten vouch systém, že každý nick by se musel schválit před tím než bude puštěn na áčko.

ArtSvk
25th July 2011, 12:26 PM
Vymklo se to z rukou, pobíhají tu retardi co se vydávají za někoho jiného neustále (už jsem potkal na pubu 4* člověka co se vydával za mě a choval se jako pičus).

Chtělo by to opravdu ten vouch systém, že každý nick by se musel schválit před tím než bude puštěn na áčko.

sorry ale myslim ze by to neslo admini sa na to vykaslali ci sa mylim? to by bolo zase kopec roboty navyse, idealne by bolo keby naozaj leaver (alebo total noob ked ma z 10 hier skore 10/150) ked je prekazatelne ze je leaver dostane ban aspon na dva mesiace na IP nech sa tam nedostane lahko lebo takto to nema zmysel(nech si tie dva mesiace kurv* hry dakde na garene alebo na AI alebo neviem kde) mna uz dota aj koli tomuto omrzela za posledne 3tyzdne som ju hral tak 3-4x, totalne noobzorstvo ako sorry

[W3PD]rebrik
25th July 2011, 12:31 PM
pekna picovina nadomnou... npnp
uplne inak by to vyzeralo keby tych adminov vyberaju troska rozumnejsie => ale to by tam nemohol byt mizige a jeho hate-y na pomeho a grimaska...tento prispevok neni hate na terajsich adminov ale grimasko a pome su prakticky 24/7 online...(a este to aj chceli robit :D)

VoSaZnOsA
25th July 2011, 02:12 PM
nj, ja by som bol rád modom, keby bola taká možnosť, tak isto ma to omrzelo kvôli retardom :/

ArtSvk
25th July 2011, 02:59 PM
tak isto ma to omrzelo kvôli retardom :/

+1

IcetEA_to_nedas
25th July 2011, 03:35 PM
nj, ja by som bol rád modom, keby bola taká možnosť, tak isto ma to omrzelo kvôli retardom :/

nechyba ti tam "by" ?

DiAboL
25th July 2011, 07:11 PM
Tjn abusony mas pravdu...Aj mne sa to stava ale tak vies ked si slavny tazko. TIez som videl nejakeho loosera co si dal fake nick kompotiska, ale doteraz som nezistil kto to je :(

ArtSvk
25th July 2011, 07:49 PM
Tjn abusony mas pravdu...Aj mne sa to stava ale tak vies ked si slavny tazko. TIez som videl nejakeho loosera co si dal fake nick kompotiska, ale doteraz som nezistil kto to je :(

slavny :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

MiZiGe
25th July 2011, 07:52 PM
ale kto sa má o ten vouch systém starať??

DiAboL
25th July 2011, 08:15 PM
Mizige mal si 2 normalne navrhy na moderatorov keby si to neignoroval...Btw art co sa smejes :D

Nezmysel
25th July 2011, 11:15 PM
ale kto sa má o ten vouch systém starať??

http://eurobattle.net/showthread.php?t=148558 presne koli takym to tu upada spravia si nick za 5 dni banned kto si ho zapamatal nikto je tu novy kym nepravi 10 uctov nikto si ho ani nevsimne ale clovek co ma nick rok /2/3/4/5/6 tych prehresky su vzdy do oci bijuce a hned sa o nich postarate.

btw hore k linku je tam tyzden za ten cas leavol uz urcite dalsi nespocet hier ale to nemas cas riesil ale pisat sem do tohto vlakna ktore vzniklo 3/4 dni dozadu to cas ma .
A druhy taky lorddevil verim v to ze kukac sa polepsil co sa tyka manneru a zlepsil sa aj o nieco v skille ale uz automaticky jeho meno znamena DENY pretoze ho komplex nepusti(kukaca nemam rad ani ja ale dal by som mu to)

kazdy tu zacinal skor v case svojho detstva spravil mozno chybu a povadil sa ale vela ludi tu za ten cas dospelo ale omedzenost niektorych ludi to nedokaze prehltnut proste ludia sa menia.

(mozno si niektory hovorite preco ich teraz neflamujem nadavkami ako ste namna boli zvyknuty ano mohol by som nehram tu je mi to jedno uz mi nic nemozu ale ruku na srdce nadaval som niekomu z vas niekedy bezdovodne picoval som iba ked mi niekto dojebal hru alebo mi ukryvdil)

PS:treba novych modov co su tu online 24/7 a maju chut sa o to starat taky grimasko napr ale to sa nikdy nestane vid moje prispevky visie.

LordDevil
26th July 2011, 12:25 AM
Je otvoreny novy thread kde si moze dat prihlasku kazdy.A za druhe"preco ich teraz neflamujem nadavkami,uz mi nic nemozu"stale sa da dat forum ban.Ale naco ved vyjadri svoj nazor nikto ti v tomto nebrani.Kukac ze sa zmenil?Preto stale ked mu to nedame ide flamovat na acko kto je aky marny a nadavat tam.Cize z toho usudzujem ze kukac sa nezmenil a nehodla sa zmenit.Dostali ste dalsich 2 kapitanov.

Arsony
26th July 2011, 07:24 AM
sorry ale myslim ze by to neslo admini sa na to vykaslali ci sa mylim? to by bolo zase kopec roboty navyse, idealne by bolo keby naozaj leaver (alebo total noob ked ma z 10 hier skore 10/150) ked je prekazatelne ze je leaver dostane ban aspon na dva mesiace na IP nech sa tam nedostane lahko lebo takto to nema zmysel(nech si tie dva mesiace kurv* hry dakde na garene alebo na AI alebo neviem kde) mna uz dota aj koli tomuto omrzela za posledne 3tyzdne som ju hral tak 3-4x, totalne noobzorstvo ako sorry
Právě že by té roboty bylo víc jen tak na týden nebo dva, potom už by se to srovnalo a roboty by právě bylo o moc méně. Až by jsme navouchovali všechny aktivní hráče, kteří na áčku hrajou bylo by práce mnohem mnohem méně.

btw:
Moderátoři nemůžou dávat IP bany ani nevidí IP ve warcraftu.
btw2:
Opravdu myslíš, že jiní by byli lepší? Pochybuji, že za současných podmínek by to někdo vydržel aktivně dělat delší dobu

rebrik;1349375']pekna picovina nadomnou... npnp
uplne inak by to vyzeralo keby tych adminov vyberaju troska rozumnejsie => ale to by tam nemohol byt mizige a jeho hate-y na pomeho a grimaska...tento prispevok neni hate na terajsich adminov ale grimasko a pome su prakticky 24/7 online...(a este to aj chceli robit :D)
J pome admin. Si vtipný.

Grimasko by možná byl kompetentní, ale taky by ho to nebavilo moc dlouho. A co by se tím vyřešilo? Dalších 50 ban requestů vyřešných a jsme tam kde jsme byli.

ale kto sa má o ten vouch systém starať??
Museli by jsme se zapřít na týden dva a starat se o to naplno, několikrát denně ty requesty, potom už by bylo práce méně než je teď a myslím, že to by šlo. Já osobně bych do toho šel a opravdu bych se na to třeba ráno před prácí a večer po práci podíval, kvůli tomuhle druhu zkvalitnění áčka bych si just tu práci dal. Ale bylo by fajn kdyby byl někdo kdo by mi pomohl.

DiAboL
26th July 2011, 10:10 AM
Myslim si, ze admini boli vybrati spravne. Pre jednu kktinu nemusel byt borovicka kiknuty, ktory spravil nejaky kus roboty. Myslim si ze treba dat sancu nejakemu smexovi, ktory je na tom acku fakt casto, aby urobil nieco pre komunitu ked ma zaujem. Dalsi kto sa ponukal bol kompotisko, tak preco nie? Dalsia vec, preco sa musite zhodnut 3 na ten lvl 2. Je to trosku hlupe ked vieme ako je to s vasim casom. Myslim si, ze staci ked jeden moderator s nim odohra 1-2 test games a vidi ze ten hrac na to ma... Posledna vec: 3/4 Banov/unbanov tvoria hraci ktori padli, dostali error a bolo jasne vidiet ze to nebol ziadny leave. Tak preco sa tu najdu kokoti, ktori si nedostatok skillu nahradzaju moznostou banovat, dalsi sa len urazili ked im niekto povie ze su jebnuti. Ale co povedat niekomu, co ma kazdu hru 0:100, a chce mu niekto v dobrom poradit, tak mu odpise drz picu ty kokot? Myslim si ze moc riesite stalych nomanners, pri tom napr. taky Icetea trochu flamuje iba na channely a v hre sa kroti. Ale ze v kazdej hre su nadavky to sa nic nedeje. Toto presne vystihol Skutok. Kazdy tu ma stitok jak v nejakom vazeni a to sa nezmeni...

[W3PD]rebrik
26th July 2011, 12:16 PM
skutok +1




J pome admin. Si vtipný.
mozes mi vysvetlit co je na tom vtipne? aha chapem mizige ho nenavidi takze nemohol byt admin:D np my fail


Grimasko by možná byl kompetentní, ale taky by ho to nebavilo moc dlouho. A co by se tím vyřešilo? Dalších 50 ban requestů vyřešných a jsme tam kde jsme byli.

kokotina


Je otvoreny novy thread kde si moze dat prihlasku kazdy

a kazdeho budete merat rovnakym metrom ze ?:D :cool2:

ArtSvk
26th July 2011, 01:44 PM
ale clovek co ma nick rok /2/3/4/5/6 tych prehresky su vzdy do oci bijuce a hned sa o nich postarate.

veru suhlas

grimasko
26th July 2011, 03:05 PM
http://eurobattle.net/showthread.php?t=135118

http://eurobattle.net/showthread.php?t=141883

Rebrik, arsony, mate aj nemate pravdu. Na tu pracu sa hodim, ale NECHCE sa mi a uz ma dota NEBAVI, ale na forum vzdy rad pridem. (Kvoli asslikerovi Diabolovi.)

PS vcera som prisiel z Chorvatska, tak budte ku mne mili!

PPS (4skutok) ako to, ze ja som ban za nomanner nikdy nedostal? :-O (Ten od sweetyho nepocitam!)

ArtSvk
26th July 2011, 03:11 PM
Rebrik, arsony, mate aj nemate pravdu. Na tu pracu sa hodim

skromny :happy2::happy2:

[W3PD]rebrik
27th July 2011, 12:55 PM
ja som vravel o minulosti ze v minulosti sa ti to chcelo :D

mankind
27th July 2011, 04:11 PM
ale tak sa nečudujem, že to ľudí pomaly prestáva baviť, ... je síce pekné, že na ačku sú boti, s ktorými sa dá zakladať hra, lenže na druhej strane > každý kto mal vlastného bota na zakladanie (a tých bolo na ačku mrte) sa na to vyjebal a šetko sa zvrhlo len na czsk-bot-gaming, kde sa skurvene banuje za každú kokotinu ... odkedy sa to tam tak zmenilo, tak som dostal ban na 4 nicky (v priebehu mesiaca)... nevravím, že niektoré bany neboli oprávnené, ale keď mi dá ban hráč s nickom "superkrížovka" čo si založil nick deň predtým, tak to nech ma pojebe do hlavy aj s rebríkom ... všetci známi, čo tam ešte hrajú majú new nicky a človek ako ja ich tam už ani nepozná (ani oni mňa) a tým sa tam dosť škaredo rozbila komunita ...

grimasko
27th July 2011, 04:30 PM
Mna poznaju vsetci. To mi staci.

Phantasy
27th July 2011, 09:08 PM
pockej vola me mama xD

grimasko
27th July 2011, 10:04 PM
Tys na to kapnul!

ZeeKee
28th July 2011, 12:29 AM
Dík za krásný spam, retardi... opět se nic díky vám nevyřeší...

efko.wbs
28th July 2011, 03:28 AM
mizige uz zacal recruitment tak snad to pomoze

DiAboL
29th July 2011, 07:40 PM
Hej kto odfotil mizigeho na tom tigrovi, priznajte sa

bUbEk
30th July 2011, 09:38 AM
je leto niekto brigády niekto práca, poprípade v lepšom počasí kupanie a ked to nie tak priatel/ka v posteli lebo škola nieje =) po lete to bude ine hádam

the_qq
30th July 2011, 01:37 PM
Podľa mňa ak vyberú správnich ľudí tak to bude fajn.
Ten systém na ačku (chall, pub) je dobrý, nič viac nechýba ako aktívny ľudia. :)

[Spis]Borovicka
31st July 2011, 01:25 AM
ja som sa konecne po dvoch dnoch napojil .. IP ban powa :) aktivnym clenom zial nemozem byt. dufam ze vyberu ludi akych maju. sice mne osobne je mi to jedno ale viem ake je hrat dotu na urovni, s priatelnymi ludmi. preto chcem aby moderatori a admini fungovali na urovni

ArtSvk
31st July 2011, 08:26 PM
borovicka;1351836']ja som sa konecne po dvoch dnoch napojil .. Ip ban powa :) aktivnym clenom zial nemozem byt. Dufam ze vyberu ludi akych maju. Sice mne osobne je mi to jedno ale viem ake je hrat dotu na urovni, s priatelnymi ludmi. Preto chcem aby moderatori a admini fungovali na urovni
+1

[W3PD]rebrik
31st July 2011, 08:38 PM
asslicker

KukAc
1st August 2011, 01:55 PM
Dík za krásný spam, retardi... opět se nic díky vám nevyřeší...

zeke, ze mas odvahu hrat s afromanom! este ste sa nerozpadli? :D

[W3PD]rebrik
1st August 2011, 08:03 PM
kedy vyberete noveho moderatora?

the_qq
1st August 2011, 10:37 PM
kedy vyberete noveho moderatora?

Ako som sa dozvedel, tak až o mesiac možno dva :/

[W3PD]rebrik
4th August 2011, 10:01 PM
tento topic berem ako vyjadrovanie sa k moderatorom...
colek ty nenadavas ludom?:D:D::D:DD:D

mankind
4th August 2011, 11:40 PM
rebrik;1354528']tento topic berem ako vyjadrovanie sa k moderatorom...
colek ty nenadavas ludom?:D:D::D:DD:D

colek si nasral do úst a potom začal písať request

grimasko
5th August 2011, 04:42 PM
rebrik;1354528']colek ty nenadavas ludom?:D:D::D:DD:D

Ty clovek rozhodne nie si, takze nie, nenadava.

DiAboL
5th August 2011, 05:15 PM
Grimasko asslicker

mankind
6th August 2011, 03:55 PM
diabol ty sa už konečne prestaň vnucovať do rozhovoru dospelých, THX

huJhuJ
6th August 2011, 05:24 PM
Diabol neni dospely ? :huh: oj oj...

DiAboL
6th August 2011, 05:30 PM
Mankind, na teba nikto nepise ty nase zerko dospele,tak zavri chrapu:)

grimasko
6th August 2011, 06:18 PM
DjAbOl yE WeLkEi HuStAk!!!

the_qq
6th August 2011, 06:48 PM
Toto je maximálny off topic :D to už k téme ani nejde :D

Sadomasochista
6th August 2011, 07:13 PM
rebrik;1347768']tak napr na balkane a romanii (ostatne neviem) je ladder rozdeleny na pub a priv len na acku nie...

toto by bolo treba aj u nas veru zaviest

the_qq
7th August 2011, 03:29 AM
originally posted by [w3pd]rebrik
tak napr na balkane a romanii (ostatne neviem) je ladder rozdeleny na pub a priv len na acku nie...
Toto by bolo treba aj u nas veru zaviest


+1 :)

DiAboL
7th August 2011, 10:18 AM
Ja by som rozdelil pub na 2 casti: 1. normalna hra, 2. hrotici(kazda hra bara, huskar, naix, roof)

Kto patri k tym hroticom je verejne zname

VoSaZnOsA
7th August 2011, 10:32 AM
tjn, ľudia ako raty.exe si nemôžu dovoliť hrať niečo iné, lebo ešte málo natrénovali one click herov, ono počkaj, odohrajú tak 1000 hier a potom začnú hrávať aj iných, preto tie puby nemajú ani len trošku úrovne, v každej hre čo som na pubre hral bol jeden z herov bara, lycan, naix, huskar, roof, rubick...

grimasko
7th August 2011, 11:04 AM
Cry me a river...

Sadomasochista
7th August 2011, 11:29 AM
Tam ani tak nejde o ten pub ale o to, aby sa hralo viac privatnych hier, challengov, lebo Priv Ladder by mal samozrejme inu vahu ako Pub Ladder ... (ked uz 'hrotime' tie body)

A este by samozrejme mohol byt aj prikaz ako je na Balkan-e !r, vdaka comu si hned mozes pozret o kolko bodov hras (uz v lobby), aspon by tu potom nahanaci bodov nenadavali ze hraju 5 hier po 3, 4 body a potom prehraju raz a pridu o 29 bodov.

Co si o tom myslite?

ArtSvk
7th August 2011, 03:41 PM
Tam ani tak nejde o ten pub ale o to, aby sa hralo viac privatnych hier, challengov, lebo Priv Ladder by mal samozrejme inu vahu ako Pub Ladder ... (ked uz 'hrotime' tie body)

A este by samozrejme mohol byt aj prikaz ako je na Balkan-e !r, vdaka comu si hned mozes pozret o kolko bodov hras (uz v lobby), aspon by tu potom nahanaci bodov nenadavali ze hraju 5 hier po 3, 4 body a potom prehraju raz a pridu o 29 bodov.

Co si o tom myslite?

to !r je aj na playdote ale o to tak nejde ako o !balance na playdote ktore je dobre vymyslene podla mna

DiAboL
7th August 2011, 03:47 PM
Hej, ako chcete dat balance ked polka nickov su fake. Stretnu sa v hre 6 co ma kazdy po jednej hre a sprav z toho balance.... Grimaskoo hater

Sadomasochista
7th August 2011, 03:54 PM
jasne, ten !balance az taky uzasny byt nemusi, aj tie pub hry na PD su vacsinou rape scrouge alebo rape sentinel, ci su balanced ci nie, a hry 1700 psr + sa uz nebalancuju, to je zbytocne, na druhej strane pri privatnych challoch vies koho pickujes, kto ti ten support zahra, kto zase vyfarmi carry ... a tie hry su povacsinou dobre a nie je rozhodnute v prvej minute po picku ako to skonci. len to treba viac hravat

mankind
7th August 2011, 05:00 PM
Mankind, na teba nikto nepise ty nase zerko dospele,tak zavri chrapu:)

zerko ti robí raňajky do školy :happy:

ale k téme



Hej, ako chcete dat balance ked polka nickov su fake. Stretnu sa v hre 6 co ma kazdy po jednej hre a sprav z toho balance.

tuto má diabol pravdu, vyrovnať hry sa dali tak pred polrokom, keď ešte nemali všetci na svojich old nickoch bany,... teraz ti príde do hry "smotanovy_jogurt", čo vyowní všetko (samozrejme ak v hre neni rebrik, lebo rebrik > all)

DiAboL
7th August 2011, 06:15 PM
V tomto ma pravdu mankind, lebo potom sa zisti ze ten smotanovy_jogurt som ja :/

LordDevil
7th August 2011, 06:20 PM
videl som aj cokoladovy_jogurt a jahodovy_jogurt.

DiAboL
7th August 2011, 07:42 PM
Radsej si nebudem robit ani srandu...Nebol som to ja, pretoze by to urcite niekto nemenovany otocil na mna.(na taky nick zatial nemam guraz)

ArtSvk
7th August 2011, 11:25 PM
videl som aj cokoladovy_jogurt a jahodovy_jogurt.

nj ide to do prdele :D

DiAboL
8th August 2011, 01:18 AM
Podla mna art, tebe sa paci kam to smeruje :happy2:

IcetEA_to_nedas
8th August 2011, 01:56 AM
videl som aj cokoladovy_jogurt a jahodovy_jogurt.

to bolo celkom k teme ale sa mi pači

DiAboL
8th August 2011, 11:23 AM
Icetea, musis vzdy niekoho odjebat? My tu riesime normalnu vec a ty tu vypisujes sracky ako sry s prepacenim.(lebo vies ze ja nenadavam)

KukAc
8th August 2011, 01:59 PM
nj a este tak vazenu osobu ako LordDevil. Nechapem co si dovolujes, ty by si sa od neho mal este co ucit!

IcetEA_to_nedas
8th August 2011, 02:04 PM
Kukac, dufam ze uz chapes preco ti "ne"dam lvl 2 napis ked dospejes :0

grimasko
8th August 2011, 02:24 PM
Vy ste skutocne retardovani ko*oti. Nechapem, ako vam tieto sracky, ktore vytukavate do klavesnice, moze niekto tolerovat.
Vlastne, ked sa pozrem na celkove diane na "acko scene", tak chapem...

IcetEA_to_nedas
8th August 2011, 02:51 PM
Vy ste skutocne retardovani ko*oti. Nechapem, ako vam tieto sracky, ktore vytukavate do klavesnice, moze niekto tolerovat.
Vlastne, ked sa pozrem na celkove diane na "acko scene", tak chapem...

nj, ale tak sa už rozhodni ci chapes alebo nie

gun10a
8th August 2011, 04:12 PM
nj, ale tak sa už rozhodni ci chapes alebo nie
---->


dúfam že dlho nezapnem w3 ani toto forum a nebudem na nič reagovať týkajuce sa s dotou a pod..
=====>
:omg::tiphat:

DiAboL
8th August 2011, 04:54 PM
Grimaskoo nechcem ti to povedat do oci, ale drz picu ok ? Len tak pre informaciu, acko scena pomaly vstava na kolena, pretoze novi 2 moderatory maju byt [Forum]Gunko a AlkoholikColek.

IcetEA_to_nedas
8th August 2011, 04:57 PM
Gunko nj neprišiel som na toto forum dlho (pisal som to davno)

gun10a
8th August 2011, 05:26 PM
Gunko nj neprišiel som na toto forum dlho (pisal som to davno)

teraz to dobiehas ? :happy2:


Grimaskoo nechcem ti to povedat do oci, ale drz picu ok ? Len tak pre informaciu, acko scena pomaly vstava na kolena, pretoze novi 2 moderatory maju byt [Forum]Gunko a AlkoholikColek.
Ty znizujes acko vo vseobecnosti minimalne o 10% v akomkolvek ratingu.
P.S.: len go go flame, len aby sa to neobratilo proti tebe ;)

DiAboL
8th August 2011, 05:30 PM
Gunko, moj zlaty, a co sa stane ked sa to obrati proti mne? Predpovedaj ten scenar, velmi ma to zaujima.

gun10a
8th August 2011, 06:16 PM
Gunko, moj zlaty, a co sa stane ked sa to obrati proti mne? Predpovedaj ten scenar, velmi ma to zaujima.

no uz teraz ta Mizige perma banuje, ocividne ti nestaci :)
zober si to uplne prostym sedliackym rozmom (dufam ze aspon tolko ho mas), nepripada ti nic divne zvlastne, ked dostanes perma ban od MiZiGeho ci LordDevila na vsetky nicky ? Ani ti netrsne nic v hlave, nieco ako " ASi robim nieco zle ?"

DiAboL
8th August 2011, 08:31 PM
Gunko, ja som niekolko krat povedal ludom ako ty, ze nemaju ani paru co pisu. Raz ked sa nad tym trosku zamyslis pochopis o com to je. Ale mne je to jedno...Koncim s dotou, nebudem robit topic ako kikino a hrat dalej proste na to jebem, aj tak by som zabudol vymenovat vsetkych ludi, ktorych som mal rad a nenapocital ktorych som nemal rad...kazdopadne zbohom

gun10a
8th August 2011, 08:54 PM
Gunko, ja som niekolko krat povedal ludom ako ty, ze nemaju ani paru co pisu. Raz ked sa nad tym trosku zamyslis pochopis o com to je. Ale mne je to jedno...Koncim s dotou, nebudem robit topic ako kikino a hrat dalej proste na to jebem, aj tak by som zabudol vymenovat vsetkych ludi, ktorych som mal rad a nenapocital ktorych som nemal rad...kazdopadne zbohom

mas moc bujary a impulzivny character, keby si energiu transformoval inym smerom, myslim, ze by si to dotiahol daleko :-)
Kazdopadne od cloveka ako ty, slovu "zbohom" neuverim, skor si myslim, ze to ma byt kryci manever pre dalsie faky. Co na druhej strane moze byt dobra vec, niekedy staci len nanovo zacat, inak, lepsie, bez chyb, ktore boli vtedy ...
GL a HF Ti prajem kazdopadne (nikdy neHATEujem ludi, len riesim veci po hlave )

colek736
8th August 2011, 09:26 PM
No tohle už je k pláči dnes sem se připojil asi do 15 her a z toho ve 13 hrach nekdo leavl. a navic to byl ve vetsine případů host.A komu by se chtělo vytvařet pořad BR když je stejne nikdo neřeší :-(.:cool:

gun10a
8th August 2011, 11:13 PM
No tohle už je k pláči dnes sem se připojil asi do 15 her a z toho ve 13 hrach nekdo leavl. a navic to byl ve vetsine případů host.A komu by se chtělo vytvařet pořad BR když je stejne nikdo neřeší :-(.:cool:

skus vytrvalo podavať BR ako ja :):):)
ja mam leavera asi 1/15 - 1/20 hier ... ludia si zvykli, ze vsetko postujem a hrac si 2x rozmysli ci ide do hry somnou :-)

mankind
9th August 2011, 11:07 AM
skus vytrvalo podavať BR ako ja :):):)
ja mam leavera asi 1/15 - 1/20 hier ... ludia si zvykli, ze vsetko postujem a hrac si 2x rozmysli ci ide do hry somnou :-)

tak to si boss

mankind
9th August 2011, 11:08 AM
Gunko, ja som niekolko krat povedal ludom ako ty, ze nemaju ani paru co pisu. Raz ked sa nad tym trosku zamyslis pochopis o com to je. Ale mne je to jedno...Koncim s dotou, nebudem robit topic ako kikino a hrat dalej proste na to jebem, aj tak by som zabudol vymenovat vsetkych ludi, ktorych som mal rad a nenapocital ktorych som nemal rad...kazdopadne zbohom

keď na to jebeš, tak prečo tu plačeš?

Luko36
9th August 2011, 01:15 PM
acko upada odkedy sa zaviedol bodový systém , dobrá myšlienka žial efekt opačný. a taktiež to banovanie, dobrý hrači dostanu ban za blbost a pub-leaveri to maju u prdeli pretože nový nick im zaberie 2minuty času.

mankind
9th August 2011, 01:19 PM
acko upada odkedy sa zaviedol bodový systém , dobrá myšlienka žial efekt opačný. A taktiež to banovanie, dobrý hrači dostanu ban za blbost a pub-leaveri to maju u prdeli pretože nový nick im zaberie 2minuty času.

like

KukAc
9th August 2011, 04:58 PM
acko upada odkedy sa zaviedol bodový systém , dobrá myšlienka žial efekt opačný. a taktiež to banovanie, dobrý hrači dostanu ban za blbost a pub-leaveri to maju u prdeli pretože nový nick im zaberie 2minuty času.

cau luko... inac ked diabol skonci s dotou, tak kvalita dota sceny na svete klesne o dobrych 99%...srsly :D

mankind
9th August 2011, 07:21 PM
cau luko... inac ked diabol skonci s dotou, tak kvalita dota sceny na svete klesne o dobrych 99%...srsly :D

mal som ťa radšej, keď si sa nesnažil byť nasilu vtipný

KukAc
9th August 2011, 09:19 PM
toto nebolo myslene ako vtip.. ja len zabrdam :l

[W3PD]rebrik
9th August 2011, 09:58 PM
never mu on ta nemal nikdy rad ked mi vypisoval aky si kokot

omnicali
9th August 2011, 11:44 PM
Cuti mrtvi kokote.

[W3PD]rebrik
10th August 2011, 12:43 PM
typical

the_qq
10th August 2011, 04:17 PM
Cuti mrtvi kokote.

To nevyzerá na čecha ani na slováka :D

mankind
10th August 2011, 05:37 PM
To nevyzerá na čecha ani na slováka :D

trápne komenty nechaj na diabla a kukaca

ArtSvk
10th August 2011, 05:54 PM
trápne komenty nechaj na diabla a kukaca

+1

DiAboL
10th August 2011, 07:30 PM
Niekto, kto sa odfoti v izbe s mikinou, ciapkou a slnecnymi okuliarmi(smutne ze sa fotil dokonca sam) mi ide hovorit nieco o trapnosti... Tvoje cry topici, v ktorych si plakal ze ta setci hatuju, pritom ta tu bud nepoznaju alebo ta ma kazdy v pici, urcite neboli trapne. Tvoj request na kapitana, to nehovorim na moderatora, sa urcite zaradi medzi top vtipy na fore. Takze mas pravdu, som trapny :/

grimasko
10th August 2011, 09:09 PM
som trapny :/

DO PICE, to ti trvalo si to priznat. Gratulujem! :vuvu::clap:

gun10a
10th August 2011, 09:32 PM
do pice, to ti trvalo si to priznat. Gratulujem! :vuvu::clap:

+ 100

Kikino
10th August 2011, 11:03 PM
trochu mimo temy:)
Diabol, hral som lebo som bol tyzden chory.. a nasraty, ale to je vedlajsie..
uz davno mi presiel vek na hry.. mal som sa hrat tie dospelacke, ktore su o peniazoch..
P.S. uzite si svoj mlady vek, ja uz musim nad bytom rozmyslat:)):drunk:
zavidim vam..

mankind
11th August 2011, 01:04 AM
Niekto, kto sa odfoti v izbe s mikinou, ciapkou a slnecnymi okuliarmi(smutne ze sa fotil dokonca sam) mi ide hovorit nieco o trapnosti... Tvoje cry topici, v ktorych si plakal ze ta setci hatuju, pritom ta tu bud nepoznaju alebo ta ma kazdy v pici, urcite neboli trapne. Tvoj request na kapitana, to nehovorim na moderatora, sa urcite zaradi medzi top vtipy na fore. Takze mas pravdu, som trapny :/

ani nevieš jak si vkuse vylibujem na tom, keď niekoho takto naštvem :cool2:
btw mikinu+čiapku mám preto, lebo na okne fajčím, tj neprechladnem len kvôli nejakému kárkovi, ktorý videl piču akurát tak na markíze po 22hej hodine a použije argument, ktorý v konečnom dôsledku bol úplne nezmyselný :)
(čo sa týka tých okuliarov, to má širší zmysel, ktorý chápe pár ľudí, ktorých poznám:tiphat:)
ale neviem prečo tu všetci vkuse riešia moje fotky, ja to sem dávam for fun a keď ty neznesieš pohľad na svoju vlastnú tvár a popritom pičuješ do ostatných tak je to v poriadku :)
a ak si ty voláš k sebe domov kamarátov, aby ti spravili profilovku na FB, tak si na tom ešte horšie jak ja :huh:

to ďalej nejdem komentovať, lebo každou sekundou strávenou pri odpisovaní strácam svoj skurvene drahocenný čas
(tú poslednú vetu som napísal len kvôli tomu, aby mi na to niekto niečo vtipné odpísal :) - opakujem, VTIPNÉ! takže diabol, ty choď zatiaľ pozerať spomínanú markízu)

IcetEA_to_nedas
11th August 2011, 01:29 AM
btw mikinu+čiapku mám preto, lebo na okne fajčím, tj neprechladnem len kvôli nejakému kárkovi

ty si dávaš šiltovku na hlavu aby si neprechladol? a inak čo tvoji susedia? nezazerajú trošku divne?

mankind
11th August 2011, 01:41 AM
ty si dávaš šiltovku na hlavu aby si neprechladol? a inak čo tvoji susedia? nezazerajú trošku divne?

to by si mal vedieť, že hlava je najnáchylnejšia na prechladnutia :) tj môžeš byť oblečený v čom chceš, ale keď ti mrzne hlava si v ... :pet:
sry ale to s tými susedmi som nepochopil :unsure:

IcetEA_to_nedas
11th August 2011, 02:31 AM
to by si mal vedieť, že hlava je najnáchylnejšia na prechladnutia :) tj môžeš byť oblečený v čom chceš, ale keď ti mrzne hlava si v ... :pet:
sry ale to s tými susedmi som nepochopil :unsure:

no, ale v lete a práve v šiltovke, čo je to za pičovina (aj keď práve ma napadlo že to nie je možno aktualna fotka ale prečo by si si daval na profilovku furt staršie fotky :o.)
a to že si to s tými susedmi nepochopil je len dobre, to mala byť urážka :oops:

Luko36
11th August 2011, 08:22 AM
a ja že konecne normalny topic kde sa bude riesit problem s ackom :( a zabludia tu aj moderatori

muhammat
11th August 2011, 11:44 AM
to by se musel dat ban na forum tem, ktery si z topicu kde se neco resi, delaj Xchat ;]

KukAc
11th August 2011, 02:29 PM
COOL STORY

Naco vysvetlujes, ked si to sem dal len "for fun"... tym to straca pointu :/

mankind
11th August 2011, 03:27 PM
Naco vysvetlujes, ked si to sem dal len "for fun"... tym to straca pointu :/
Ja už neviem, či sa na ačku vytvoril nový štýl humoru, ale každý, čo ma tu chce nejako odjebať, používa strašne chabé a nesúvisiace argumenty :( rebrík, ukáž im, jak sa to robí :D

BossBoT
11th August 2011, 03:45 PM
vy vsetci ste kokoti iba ja som lietadlo

huJhuJ
11th August 2011, 04:59 PM
Áčko upadá? :huh:

[W3PD]rebrik
11th August 2011, 06:55 PM
ja uz radsej nic neukazujem lebo by sa to zvrhlo proti mne

mankind
11th August 2011, 09:40 PM
rebrik;1357917']ja uz radsej nic neukazujem lebo by sa to zvrhlo proti mne

súvisí to nejak s týmto ?

http://krimi.noviny.sk/krimi-clanky/22-12-2010/video-nahac-sa-ukajal-na-vrchole-stromu.html

Zhulenej_rybA
12th August 2011, 12:20 PM
áčko neupadá, ačko už spadlo. To co se mi stalo to byla poslední kapka, borec v teamu má slardara, proti hráč dark seera dává mu armor a ten slardar honí vlastní hráče a ti borci tu už takhle kurví hry prej dost dlouho a ani nemaj ban, GL v hraní tu chlapci :-D

[Spis]Borovicka
12th August 2011, 01:18 PM
no vcera keby si videl co sa stalo ryba :D:D ezalor si kupi dyku... portne sa na kopec a portuje tam svojich hracov :D:D po 40. minute konecne uspesny votekick ale host mu ban nedal.

grimasko
12th August 2011, 01:21 PM
Anarchia! :-O

DiAboL
12th August 2011, 05:16 PM
Gunko vam to da zase dokopy :)

Sadomasochista
12th August 2011, 05:30 PM
Gunko vam to da zase dokopy :)

+1

gunko to sice na tom fore uz bere tak ako by ten moderator bol, ale je dobre ze sa snazi nieco zlepsit, namiesto neustaleho nadavania od vas ... no ano, na acko ma pristup hocikdo czsk, jasne ze sa stane ze narazis na 'hlupeho' teamkillera a tak podobne, s tym sa musis zmierit, za to hranie si neplatis aby ta tam vsetci milovali a pomahali ti organizovane, stava sa to ... A teraz sa s tym nauc zit!

Ked prides do bordelu a 'socialna pracovnicka' ti povie ze mas skaredy xicht, hlboko do vrecka a maly penis aj ked si jej zaplatil to uz je problem :D

P.S.: ano, som opity, ale mam narodeniny, tak mam na to narok!

DiAboL
12th August 2011, 07:13 PM
Sado este si daj link na staty z acka

Ibalgin
12th August 2011, 08:13 PM
haha :D

gun10a
12th August 2011, 10:49 PM
+1

gunko to sice na tom fore uz bere tak ako by ten moderator bol, ale je dobre ze sa snazi nieco zlepsit, namiesto neustaleho nadavania od vas .

!

To je tym, ze v praci sa teraz nejako nudim obcas :happy2: , ale uz som dostal task poriadny, budem zas zarezavat...:huh:

grimasko
12th August 2011, 11:57 PM
Bavi ta to? Aj keby hej, tak ta to po 1 mesiaci prestane bavit. ;-/

gun10a
13th August 2011, 12:24 AM
Bavi ta to? Aj keby hej, tak ta to po 1 mesiaci prestane bavit. ;-/

uz to budu asi 3 nie 1 ...
A ci ma to bavi ? Tak neutralne, nemam z toho radost, ale ani mi to nerobil problem.:huh:

Sadomasochista
13th August 2011, 10:50 AM
Sado este si daj link na staty z acka

ty trdlo, czsk je acko ... ozaj som dufal ze mas v hlave viacej inteligencie :(

aspon sa snaz ked uz o mne rozpravas nabuduce, thx

IcetEA_to_nedas
14th August 2011, 03:10 PM
ešte stale tu mame peopleshita a jeho req na moderatora... môže dať acko dokopy

the_qq
14th August 2011, 10:18 PM
Jajaj :/ aj 5x sa napojím na xpam aby som si dal chall, ale nikdy tam niesú hráči alebo kapitáni :/ to je zle.

Eph3dr1ne
3rd October 2011, 09:32 AM
Podle mého se na konci srpna to nějak rozjelo a ted se pravidelně hraje nějaky ten challik denně :-))

the_qq
3rd October 2011, 04:32 PM
Podle mého se na konci srpna to nějak rozjelo a ted se pravidelně hraje nějaky ten challik denně :-))


Ja osobne vidím aj 5 challíkov denne :-)

still.out
3rd October 2011, 05:23 PM
ja osobne vidim aj 100challov(pubov) denne takze som spokojny :)

Nezmysel
8th October 2011, 04:08 PM
acko upadalo vcera celu noc :D

xZwjmm
8th October 2011, 11:15 PM
Co se dělo ?