PDA

View Full Version : cerere ban exe.one



cobra_war_bm
16th July 2011, 08:23 PM
cam prin min 30 si ceva exe.one a cerut vote kick pt scor cica dar nu ziceam nimic daca aveam cel mai rau scor din team pentru ca au fost si alti cu 0-7 din ce am vazut pun reply aici sa vedeti dovada

L.E.S.
16th July 2011, 08:44 PM
si care e faza propriu zisa ptr care exe ar trebui sa primeasca ban conform regulamentului?

xPOWER
16th July 2011, 09:22 PM
Am jucat si eu in acel meci, sunt StRaT0.
Ma mai uit odata la replay, si s-ar putea sa va arat eu fazele pt. care e suspect

@edit later:

Nu mai pot sa accesez replayul..

EdelWeiss
16th July 2011, 10:36 PM
=]] cata prostie . El vrea sa ii dati ban lui exe.one pt ca a avut "curajul" sa ceara votekick acestui specimen.

Closed.

RuFuS-_-
16th July 2011, 11:03 PM
Ba orzyk nush ce te face atat de prost da reuseste de minune..nu mai face spam la orice post doar de dragu sa ai si u posturi...mai inceteaza si lasa admini sa ia o decizie.. sincer decizia ta nu intereseaza pe nimeni mai te faci si de cacat pan' la urma :)

eEVEe
17th July 2011, 09:33 AM
Respecta modelul pentru ban request si poate inteleg moderatorii ce anume vrei.

EdelWeiss
17th July 2011, 10:45 AM
Ba orzyk nush ce te face atat de prost da reuseste de minune..nu mai face spam la orice post doar de dragu sa ai si u posturi...mai inceteaza si lasa admini sa ia o decizie.. sincer decizia ta nu intereseaza pe nimeni mai te faci si de cacat pan' la urma :)

Vad ca vrei sa ii fac ceva doamnei care te-a conceput si o ceri cu varf si INDESAT.
Eu doar am tradus ceea ce omul cu pricina spune in "Cererea sa de banare".

In plus , ca sa iti arat cat de idiot poti fi , eu chiar am fost in jocul acela , dar tu pentru ca te bagi ca strampu' in cur nu aveai de unde sa stii asta pentru ca nu ai vazut replayul.

Oricum nu vreau sa ma iau de tine mai mult pentru ca mi-ai spus niste amanunte personale de tatal tau si ai sa iti dai seama ca esti batut de soarta.

RaouL
18th July 2011, 04:51 PM
Cerere respinsa.