PDA

View Full Version : cerere ban



AlmightySecol
8th July 2011, 11:46 PM
Nume jucatori:
Lovituralaoua , Lovituralabuci
Motiv :
Injurii , jigniri ostentative la adresa mea dat fiind faptul ca stiu ca am niste probleme
Dovada: http://imageshack.us/photo/my-images/339/banfu.jpg/
Info suplimentare :
Lovitura la oua joaca si cu nick-urile : copac sau [bot]andreeaesca , iar lovituralabuci mai joaca si cu : 30shamira30 , [KORD]Psy . Lovitura la buci a fost banat si pe forumul cel mare tot pt injurii.

PS: APARA-MA DOAMNE DE PRIETENI CA DE DUSMANI MA APAR SINGUR

SA FIE BANATI , ASTFEL DE CARACTERE NU AU CE CAUTA PE RO , SA MEARGA SA JOACE SOLITAIRE!!!

MC ANTICIPAT! :banned!:

LOGiStiK
9th July 2011, 12:45 AM
N-am inteles, ce-i de ban?

AlmightySecol
9th July 2011, 10:27 AM
poi cum ce?? ala imi zice "ca sunt cu muia' si alalalt ca dak mai am shanse cu ochiu ala de spart" cum adica ce e de banat??

LOVituraLaBUCi
9th July 2011, 01:25 PM
deci nea caisa. in primul rand nu ai spus de la inceput ce mod dai la joc. ai dat MR. a picat modu ARai. bineinteles ca nu mia convenit modul de nici o culoare. deci nici nu anunta si dupa 10 minute il tot intreb timp de 20 de minute de ce de ce de ce a dat acel mod si imi raspunde ostentativ ca asa a vrut el. si lovituralaoua sa luat de ochiu ala bleg al lui nu in timpul jocului ci pe canal.
alta treaba: am contul de lovituralabuci de aproape 6 ani. kord psy a fost facut direct de mihai seful de la kord si am fost in clan. deci mi se pare ceva logic ca atunci cand intri intr-un clan sa faci un cont nou cu indicativul clanului.
deci mi se pare total aiurea aceasta cerere de ban. si ca el are ochiu ala spart..sa va zic ceva: stateam pe skype cu el si taicasu il trimite sa cumpere tigari la bucata. si cica el a fost nush in ce oras si a facut operatie de 5000 de euro =)))). hai sa fim seriosi. o saracie de om care le sparge pe dota si isi ia tigari la bucata.
si injuriile acelea vis a vis de ochiul lui au fost pe canal nu in joc.
deci domn secol sa se duca sa isi ia tigari la bucata si sa joace dota cum trebuie si sa lase impresiile deoparte.

LOVituraLaBUCi
9th July 2011, 01:29 PM
si io nu prea vad unde sunt injuriile mele. poate mi le arati si mie secole. esti un mare nesimtit moshule. cu modul tau cu tot. fara sa anunti. dai ce mod vrea muschiu tau ca ai lvl 2. dute si impuscate.

LOVituraLaBUCi
9th July 2011, 01:39 PM
si de conturile cica ale lui lovituralaoua sa va zic ceva. vrem sa ne facem un clan si iarasi mi se pare normal sa isi schimbe nickul. deci stttt. lasate de bancuri secole. dute la munca si lasa berea si tigarile la bucata.

RaouL
9th July 2011, 01:47 PM
LovituraLAbuci, cate conturi ai ? Spune-le pe toate.

LOGiStiK
9th July 2011, 03:05 PM
Vezi ca s-a si inventat butonul EDIT.
Si nu domnu bogdanel, am vazut postu sters, n-as da lvl 0 daca imi zicea cineva asta, nici nu bagam in seama.

LOVituraLaBUCi
9th July 2011, 03:05 PM
unu singur folosesc. lovituralabuci. asta e singurul pe care il folosesc. pe [k0rd]psy si 30shamira30 nu ai decat sa le banezi definitiv. xcum nu le folosesc. sunt o lovituralabuci si atat.
30shamira30 l-am facut pt nevastamea ca vroia sa invete si ea dota dar a renuntat. are si ea o varsta (31) si a zis ca ii ajunge doizece.ro pe doizece joaca cu 30shamira30. puteti verifica.
va multumesc pentru ca nu m-ati banat. motiv nu e. si repet, puteti sterge, bana definitiv pe 30shamira30 si [k0rd]psy

SoulCry
9th July 2011, 06:07 PM
=))))))))))) omg 5k euro ? da ce tia facut mah tia pus ochi de Shoim ? sau vb de Ochiu maro ? :)))))

tipule expresia "esti cu muia" semnifica in spatele blocului eventual o vb intre baieti asa "esti nebun" sau se mai poate folosi "mananci de pe jos?"

RaouL
9th July 2011, 06:14 PM
:)
Nimic serios...

Cerere respinsa.