PDA

View Full Version : Clan pentru romani



pFw][Mage.styk
7th July 2011, 02:06 PM
Salutare tuturor!
As dorii si eu sa fac un clan,format numai din romania,numit PGP (PG Players).
Cei care joaca si sunt interesati sa facem acest clan dedicat PG-ului sa lase aici numele din joc pentru a va contacta.
Multumesc!
Have a nice day!
---------------------------------------------------------
Va rog frumos: Fara off-topic sau caterinca ieftina.

DRG-
7th July 2011, 03:37 PM
Foarte buna ideea, imi place ca pg-ul inca nu a murit (Jocul fara de care DotA nu ar fi existat). Mult noroc cu clanul, eu sugerez sa pui un nume mai atractiv (gen PGm - PG maniacs) PGP e cam banal dar merge. App, daca joci contra unui hacker si il suspectezi de MH sau dischack, fa-i un post la hacks section si am eu grija de el :)

Ancient Priest
7th July 2011, 03:52 PM
Cred ca pot sa te intreb ceva direct.
Cam unde crezi ca te afli ca skill la nivel de Eurobattle?
Foloseste low/mid/high ca referinta!!!
Propun si 1v1 pg cu mine daca esti interesat si-ti pot spune chestii. (PS: am jucat maxim 5 jocuri in ultimii 5-6 ani)

PS2: Putem juca CW cand te organizezi.

pFw][Mage.styk
7th July 2011, 08:11 PM
Cred ca pot sa te intreb ceva direct.
Cam unde crezi ca te afli ca skill la nivel de Eurobattle?
Foloseste low/mid/high ca referinta!!!
Propun si 1v1 pg cu mine daca esti interesat si-ti pot spune chestii. (PS: am jucat maxim 5 jocuri in ultimii 5-6 ani)

PS2: Putem juca CW cand te organizezi.

Suna interesant...
Cred ca sunt low.
Momentan nu am rezolvat cu clanul pentru CW.Inca nu gasesc membrii.

--------------------------------------------------------------------------------

DRG... O sa apelez la tine daca gasesc hack-eri,multumesc pentru apreciere.

normel-
7th July 2011, 10:44 PM
Iti urez mult noroc privind proiectul tau. xD

mapY^
8th July 2011, 07:21 AM
Ma bag eu cu tine pentru un clan de PG, nivel Low/mid la PG, n'am jucat de ceva vreme, dar imi place - lasa'mi mesaj aici pe forum, c'am sa fac un cont nou doar pentru clanu asta daca este, putem juca un meci Test .. GL :)

AsasinE
12th July 2011, 04:32 PM
Buna idee , Bafta multa , si sa mai auzim de tine

L.E.S.
12th July 2011, 05:17 PM
ma bag si eu la pg cu un team dar fara sa intru in clan, daca esti interesat lasa-mi mesaj.

hellofsalvation
17th July 2011, 12:52 PM
Cont pe bnet: HellOfSalvation / Hell.Psycho
Jucam 1v1 sau ce doresti, dar mai spre seara, ca lucrez. Sper, totusi ca o sa avem un nivel decent de maturitate daca e sa se deschida clanul, pentru ca mai presus asta conteaza.

Am vazut de-a lungul anilor, clanuri / echipe formate din cei mai buni jucatori, chiar cei mai buni, dar nu reuseau nimic pentru ca aveau orgoliul atat de mare incat pur si simplu nu mai puteau sa lucreze in echipa.

DRG-
11th August 2011, 06:57 AM
RPP - RO PG Players, clanul meu de pg.

http://eurobattle.net/forumdisplay.php?f=703

^ inscriere si detalii