PDA

View Full Version : Ziadost o unban



frzywrz2
6th July 2011, 07:36 PM
cawte ziadam unban na nick [bia]nemesis dal mi ban [fri]gunko za to ze som proste vylagoval ja neviem ci chello malo zas svoju chvilku alebo co. Hned
som mu aj potom pisal nech mi nedava ban ale uz bolo neskoro. Pridavam replay ako dokaz ze nebol dovod leavnut.

gun10a
6th July 2011, 08:20 PM
cawte ziadam unban na nick [bia]nemesis dal mi ban [fri]gunko za to ze som proste vylagoval ja neviem ci chello malo zas svoju chvilku alebo co. Hned
som mu aj potom pisal nech mi nedava ban ale uz bolo neskoro. Pridavam replay ako dokaz ze nebol dovod leavnut.

nooo, dôvod práveže bol, už hra predtým si daval FF, ale našťastie super forfajtol skôr :happy2:, a potom 1:4 a pád....
tak či onak som za unban v prípade, že si nahodíš GProxy, na to je ten installer a gateway, a nie padnes ihneď ... dovtedy stay banned :D

frzywrz2
7th July 2011, 01:46 PM
guno vies ja ta chapem ze pises co pises aj to ze si mi dal hned pohotovo ban.. mas nervy lebo hru predtym co spominas si hral (minera) a aj s chenom ste nehrali vobec nic a tak sme hrali tym padom len 3 a aj tak sme to vyhrali a povedal som ti to ze si uplne zbytocny a ty si sa bohovsky rozculoval ale bola to pravda.

gun10a
7th July 2011, 05:59 PM
guno vies ja ta chapem ze pises co pises aj to ze si mi dal hned pohotovo ban.. mas nervy lebo hru predtym co spominas si hral (minera) a aj s chenom ste nehrali vobec nic a tak sme hrali tym padom len 3 a aj tak sme to vyhrali a povedal som ti to ze si uplne zbytocny a ty si sa bohovsky rozculoval ale bola to pravda.

to je sice vytrhnute kontextu hry (to ze kupovali wardy stale a pod), ale v podstate mas pravdu, nehadam sa, ALE :
ban nemas urcite za to ze som mal nervy, ale preto lebo si padol ihned, ked dakomu nahodi GProxy, ze ho reconnetuje, tak nikdy nedam ban, ale akonahle padne niekto (aj keby mal 10:0) a nema GProxy ma ban, lebo na to ten nastroj je, nato ho eurobattle net implementoval do instalera, na to je ten gateway a pod ...

Luko36
11th July 2011, 08:15 AM
len keby to slo každemu, mne to napr. nefacha a nedokažem prisť na to prečo

frzywrz2
12th July 2011, 02:18 PM
mne to Gproxy niekedy ide a niekedy nie..... ako moc to nechapem... ale hlavne chcem vediet preco nemam este unban a preco sa ani nevyjadril ziadny moderator k tomu... ziadost je napisana ako ma a aj replay tam je.. potom na co su ti moderatori ked to neriesia.. to ani nehovorim ze na strary nick som dostal ban za maner ze vraj na tyzden od borovicky a mam ho pol roka asi nevie co je tyzden

LordDevil
15th July 2011, 01:59 AM
<FROM: CZSK-Keeper> Unbanned user [[bia]nemesis] on all realms.