PDA

View Full Version : Privátky



gun10a
3rd July 2011, 12:21 PM
Len tak pre zaujímavosť, koľko ľudí by bolo ZA, keby sa na áčku nastolili opäť priv hry v pravom slova zmysle, zrušil by sa tento ladder, opäť by sa budovala tá pravá komunita na kanály, nie cez fórum v OT, a všetko čo k tomu patrí, ako to bývalo za dávnych mýtických čias :ancient:

VoSaZnOsA
3rd July 2011, 12:47 PM
zbytočná anketa, privatky sa hrávajú a to v podobe challoch, hráči ktorí ich hrávajú sú takmer všetci, ktorí majú lvl 2 + mnoho ľudí s lvlom 1(väčšinou sú to ľudia, ktorí sa poznajú s captainmi, alebo aspoň o nich vedia, že majú skill a tak), ak medzi nimi nie si, je to tvoj problém, ale privátky sa hrávajú aj mimo challu :-) začínam mať pocit z teba, že niečo nemáš v hlave v poriadku, sry ... :(

Ibalgin
3rd July 2011, 02:07 PM
true, hrajú sa stále

gun10a
3rd July 2011, 03:44 PM
zbytočná anketa, privatky sa hrávajú a to v podobe challoch, hráči ktorí ich hrávajú sú takmer všetci, ktorí majú lvl 2 + mnoho ľudí s lvlom 1(väčšinou sú to ľudia, ktorí sa poznajú s captainmi, alebo aspoň o nich vedia, že majú skill a tak), ak medzi nimi nie si, je to tvoj problém, ale privátky sa hrávajú aj mimo challu :-) začínam mať pocit z teba, že niečo nemáš v hlave v poriadku, sry ... :(

no ja vidím od Teba len hate, a len píšeš do topicov, ktoré založím veci ako toto. Chápem, že za tie všetky BR ležím mnohým ľudom v žalúdku, ale osobne nemám proti nikomu nič, okrem EFE, ten je perma FLAMER, "ROSHAN KILLER" :D :D
Chall sa hráva ofc, vidím tak 2-3 týždenne (ale zas tu nesedím celý deň tak neviem). To že nehrávam je pravda, som tak v každom 10. možno čo vidím (teda skoro vôbec, avšak FYI v tých čo som bol, si nesťažovali ;), ale stále to nie je priv, pretože v chall je každí nervózny, ako by šlo o zlaté gate). Možno keby bolo viac CAPT, bolo by viac CHALL a dostal by šancu viac taký noob ako ja aj ;)



true, hrajú sa stále
odpoveď, akú očakávam v topicu, dík za post

MiZiGe
3rd July 2011, 04:31 PM
veď hraj privátky ô.o
čo ti v tom bráni?

Ibalgin
3rd July 2011, 04:42 PM
odpoveď, akú očakávam v topicu, dík za post

a čo ako čakáš ? :D:D Veď tento topic nič nerieši, byť na tvojom mieste, to radšej zmažem

KukAc
3rd July 2011, 06:08 PM
jak ta moze taketo nieco napadnut? :D
proste, ked mas ludi/kamosov, s ktorymi si vies zahrat privatku tack chod, ale ked tu na forume budu puberi/lamky hlasovat o priv hry, tak tie hry PRIV nebudu a to mi ver.

DiAboL
3rd July 2011, 07:15 PM
Nie ze by som chcel nepriamo poukazovat na seba, ale niektori hraci ktori mali lvl 2 a hravali chally neustale maju bany. Tiez by som podotkol, ze sa najdu taki(ako napr. xxxt) ktori maju odohrate 4 chally ako kapitan za niekolko mesiacov. A nechapem vobec naco si zacinal takyto thread, robi ti problem zavolat 10 ludi co poznas, zalozit si gn priv a mozte si hrat, nechapem kde je potom problem.

grimasko
3rd July 2011, 07:37 PM
f*ck dota, go LOL

DiAboL
3rd July 2011, 11:15 PM
Grimasko, jediny kvoli ktoremu sa sem vracias som ja...fuck LOL, go dota acko pro pub!

gun10a
4th July 2011, 01:05 AM
ale však toto je OT, som myslel, že tu si ľudia pokecajú a nebudú sa zamyšľať nad tým, čo im dá tento topic po psychickej stránke, len som bol zvedavý na váš názor, ja si s kamošmi občas hodím priv, ale chýba mi kusok to /f msg GN: blabla a proste, to je číj kamoš a pod ... trošku iný typ komunity O:-), veď na toto fórum sa tu chodíme len hádať..., spravím topic a reakcie su CO TÝM NARÁŽAŠ? , ZMAŽ TOPIC a pod, ľudskosť tu vymrela ?
nič týmto nenarážam, len som chcel pokecať ako to vidíte VY , neriešim tým nič :-)
R.I.P. aneb Nech Vás sila sprevádza !

@ mIzIgE : však nikto, len som zvedavý na názor, nechcem hneď anarchiu :D
@kukac: lamky na fórum moc nechodia, resp. keď si niekto dá tu námahu riešiť niečo na fóre tak to nie je s ním tak stratené
@Grimasko : švagor ma na to už 2 mesiace zmotáva :D
@Ibalgin : ako spomínam nižšie : nič neriešim, len vonku hovadsky prší nedá sa nikde von vybehnúť s babou
@diabol : to je pravda, ale dokonalý svet neexistuje, takže komu by si dal lvl 2 ty všetko ? (dáš málo nebude sa hrať, dáš veľa a chall nebude chall )

Zhulenej_rybA
4th July 2011, 02:23 PM
Jo boti všechno zkazili :-D každej tu má tisíc faku že už ani člověk neví kdo je kdo :)

WINNER-
4th July 2011, 02:43 PM
vsak privatky se hrajou porad :D akorat se tam nezve nejaky gunko :D

[W3PD]rebrik
4th July 2011, 04:37 PM
Jo boti všechno zkazili :-D každej tu má tisíc faku že už ani člověk neví kdo je kdo :)
=>

rebrik;1336305']true true

DiAboL
4th July 2011, 05:20 PM
Omg a winnera by kto zavolal :happy2:

grimasko
4th July 2011, 05:59 PM
Winner, ako sa ma stara? Stale ste spolu? (profilovka)

WINNER-
4th July 2011, 07:02 PM
nahodou me zvou :(:(:( a stara je dobra porad ma jedina ktera stala za to :D:D

muhammat
5th July 2011, 12:55 AM
tak tj jasny ze se privatky hrajou (ne ze by me tam zvali :), teda ja tam uz ani nejsem ), ale acko upada jako celkovy (dobre znam asi nekolik "10+" lidi z acka a jen mensina jich tam furt hraje), na pd se da omezit aspon ty menice nicku (bodama, zacatecnik ma 1500...), ale co no, nekoho to furt na acku bavi huntit body ;]]

Demoslav
5th July 2011, 11:17 AM
placete za somarinami... mate tu chall, privatky mozte hrat taktiez (tu sa mozno ziadalo trochu ustretovosti voci priv hracom, este + k challu), je tu viac dobrych hracov ako predtym! mozte aj lepsie sutazit medzi sebou, neviem co vam chyba...

body sa huntili aj vtedy! ludia ako iseedeadscourge hravali vela proti low pubu a skore typu 12/2...

MiZiGe
5th July 2011, 11:47 AM
placete za somarinami... mate tu chall, privatky mozte hrat taktiez (tu sa mozno ziadalo trochu ustretovosti voci priv hracom, este + k challu), je tu viac dobrych hracov ako predtym! mozte aj lepsie sutazit medzi sebou, neviem co vam chyba...

body sa huntili aj vtedy! ludia ako iseedeadscourge hravali vela proti low pubu a skore typu 12/2...

+1 what he said!

DiAboL
5th July 2011, 12:28 PM
Mizige asslicker :( , ale sak kto place prosim ta, gunko tu zalozil nezmyselny thread lebo ho asi nebavi ownit random...

grimasko
5th July 2011, 12:33 PM
placete za somarinami... mate tu chall, privatky mozte hrat taktiez (tu sa mozno ziadalo trochu ustretovosti voci priv hracom, este + k challu), je tu viac dobrych hracov ako predtym, je tu viac fakerov ako predtym (niekolko stonasobne), je tu viac leaverov ako predtym, je tu viac idiotov ako predtym, je tu viac nomannered hracov ako predtym! mozte aj lepsie sutazit medzi sebou, neviem co vam chyba...

body sa huntili az po zavedeni ghostbotov! ludia ako iseedeadscourge hravali vela proti low pubu a skore typu 12/2...

ftfy

Nevravim, ze gunko netrepe pi*oviny, ale obhajovat tento projekt ako uspesny, je mega fail.

BossBoT
5th July 2011, 12:44 PM
pekne si to zmenil :D

Demoslav
5th July 2011, 12:47 PM
ftfy

Nevravim, ze gunko netrepe pi*oviny, ale obhajovat tento projekt ako uspesny, je mega fail.

no isto tu nie je viac leaverov ako predtym! je ich stale rovnako (samozrejme v zavislosti od poctu vsetkych hracov). viac nomannerov? lol hlavne ze vsetci "stary hraci" obhajuju svoj zly manner tym ze predtym to nikomu nevadilo ... nedavalo sa aj vtedy a mozno aj horsie a nechutnejsie...

este ma napadlo: vyhovorky typu, "tolko novych nickov, uz ani nespoznam starych hracov" ??? pindame na fakerov ale aj imba pro hraci su fakeri? wtf?

samozrejme nemam rad fake nicky, ani hracov ktory to nevedia a nie su ochotny hrat pub s reakciou : " omg pub si hraj sam kokot"

MiZiGe
5th July 2011, 01:06 PM
jn, už keď sme pri super pro manner hráčoch, čo neleavujú, ani nerobia problémy, tak Diabol stihol:


[12:05:08] You whisper to CZSK-Keeper: !info Flame4Fame
[12:05:09] CZSK-Keeper whispers: [Flame4Fame] Captain wins: 0 losses: 0. Voched by czsk.
[12:05:09] CZSK-Keeper whispers: Rank(3718) points(1006) lvl(1) from(SK) First join (2011-07-04)
[12:05:09] CZSK-Keeper whispers: No warnings in db.
[12:05:09] CZSK-Keeper whispers: BANNED!!! from NewEra3 at 2011-07-05 reason leaver

ale na nick FeedNeedLeave mu už šancu na leave/flame nedám.

gun10a
5th July 2011, 01:18 PM
možno trepem ****, ale však píšem OT, môžem si snáď dovoliť tu :)
všetko čo som tu chcel, som povedal , resp. poväčšine nahlas(písomne) premýšľal...

k niektorým reakciám :
@ Winner- : ty si mi za skilla, že toto dokážeš napísať :happy2:, v prvom rade aj keby si tak dobrý bol (čo nie si ani zďaleka), tak by Ťa Manka(kľudne aj Šmajdova) mohla naučiť trošku skromnosti ANEB že ťa huba nebolí:omg:
@Mizi : ofc, že máš aj pravdu, ja nikoho nebránim, len mám pocit, že s botom pribudlo viac starosti ako riešení :)
@ ALL HATERS : ajdontker

MiZiGe
5th July 2011, 01:44 PM
"pribudlo viac starosti ako riešen"
pribudlo ľudí, hier, tak to je vcelku normálne, že je s tým viacej práce.

Stále lepšie, ako keď pred tým si musel čakať na niekoho, kto ti na svojom botovi hostne, možno ťa potom kickol z hry lebo si mu zobral mid a dal ti ban a nabudúce si si už nezahral...atd.
problém s fake nicks bol v podstate aj pred tým úplne rovnaký.

Ja som ostatne nikdy nepredpoklakal, že by czsk boti úplne eliminovali "konkurenciu"...osobne ma to dosť prekvapuje :)

grimasko
5th July 2011, 02:02 PM
este ma napadlo: vyhovorky typu, "tolko novych nickov, uz ani nespoznam starych hracov" ??? pindame na fakerov ale aj imba pro hraci su fakeri? wtf?


Hej, a jednym z hlavnych dovodov je: padne mi net, dostanem ban od 13 rocneho pepu123 a musim si ist napisat unban request, ktory sa vyriesi o 2 mesiace.
Alebo dostanem ban, za to, ze si nejaky moderator kompenzuje svoj maly penis a boji sa postavit realite.

DIKY BRONA ZA TENTO SKVELY SYSTEM <3

DiAboL
5th July 2011, 02:31 PM
Jasne, skoda ze mi to padlo ty Mr.Logik. Nabuduce si kukni replay

MiZiGe
5th July 2011, 02:38 PM
DIKY BRONA ZA TENTO SKVELY SYSTEM <3

neviem kto je BRONA, ale na tomto "systéme" nerobil/-a.

DiAboL
5th July 2011, 02:55 PM
Grimasko toto si ale presne napisal, proste mam beyond godlike, dal som akurat tripple, padne mi to, a nejaky brckos mi da ban. Dalsi den, 4. minuta idem gang hore s tinym davam stun, dostanem lag, padnem. Jeb ban od volakeho newera3 co ma 1:100 na hru. Proste neviem ci tych ludi tak strasne bavi banovat a potom sa citia spokojni, ale presne nabijaju mizigemu, ktory aj ked vidi ze som padol snazi sa vsetkych presvedcit ze to bol emo quit....

Ale vyjadrim sa este k tym fakom. S tym banovanim mal grim pravdu, ale druha vec je ,ze ked si chcu 2 znami hraci na svojich pravych nickoch zahrat spolu na pube, tak je tu automaticky honenie bodov a ego boosting pre vacsinu ackarov...

ArtSvk
5th July 2011, 03:05 PM
Stále lepšie, ako keď pred tým si musel čakať na niekoho, kto ti na svojom botovi hostne, možno ťa potom kickol z hry lebo si mu zobral mid a dal ti ban a nabudúce si si už nezahral...atd.
)

pokial si dobre pamatam tak kedysi to hrami na kanaly len hemzilo , nepamatam ze by sa nejako cakavalo mozno hej ked boli 2 hodiny rano.... kludne pocas dna bolo nonstop spam minimalne 2-3 hry...
nebolo tolko hracov - to ano ale neboli tu take zasrane lamy prepac za vyraz , ale inak sa to neda nazvat ale tak hadam sa tu postupom casu ako skur**a dalsich 150hier mozno naucia tu dotu

Zhulenej_rybA
5th July 2011, 05:49 PM
Ale druha vec je ,ze ked si chcu 2 znami hraci na svojich pravych nickoch zahrat spolu na pube, tak je tu automaticky honenie bodov a ego boosting pre vacsinu ackarov...

Jo to je fakt :) myslim si že je tu na áčku dost lidí kteří hrajou stále spolu, ale jak přijdem byť jen dva z naší party tak skoro nikdo nechce hrát :-D přitom ty lidi si pak hledaj hru kde si aspoň myslí že má jejich team navrch :)

[W3PD]rebrik
5th July 2011, 06:15 PM
problém s fake nicks bol v podstate aj pred tým úplne rovnaký.



strasna kokotina:read:

muhammat
6th July 2011, 11:58 AM
Stále lepšie, ako keď pred tým si musel čakať na niekoho, kto ti na svojom botovi hostne, možno ťa potom kickol z hry lebo si mu zobral mid a dal ti ban a nabudúce si si už nezahral...atd.

tak ted je to podobny, padne ti net a i kdyz ocividne si to neleftnul (treba skore 10:1), tak ti nakej jarda da stejne ban a ten se vyresi s rychlosti unbannu tak za mesic

takze ve finale je to mnohem horsi, protoze nikdo jinej uz hry nezaklada (protoze to nedava na jinej hostech body a nikdo se tam nepripoji) taxi vlastne banned vsude

drif i kdyz si dostal ban (i treba kvuli tomu nenechani midu), tak sis o nem myslel svy a nic se nedelo. Ted kdyz ti da nekdo ban (a nemusi bejt opravnenej), tak si aspon mesic na tom nicku nezahrajes

WINNER-
8th July 2011, 02:10 PM
gunko me huba vubec neboli a kdybys nebyl emar nedelas ani takovy topic ty sasku kdyz chces zahrajes si vzdycky s dobryma hracema to ze te ma kazdy v pici kdyz tu chodis denne zalovat na kazdeho :D

gun10a
8th July 2011, 11:25 PM
gunko me huba vubec neboli a kdybys nebyl emar nedelas ani takovy topic ty sasku kdyz chces zahrajes si vzdycky s dobryma hracema to ze te ma kazdy v pici kdyz tu chodis denne zalovat na kazdeho :D

tak teraz si sa odhalil sám :happy2:, uz ti ani nemusim nic písat :D
pozdravuj v skole :cool2:

WINNER-
9th July 2011, 11:25 AM
ja uz mam 3 roky po skole ale nevadi dobry pokus jde poznat ze nemas mi totiz na to co odpovedet ptz to je pravda zalovnicek

Demoslav
11th July 2011, 11:16 AM
Ale vyjadrim sa este k tym fakom. S tym banovanim mal grim pravdu, ale druha vec je ,ze ked si chcu 2 znami hraci na svojich pravych nickoch zahrat spolu na pube, tak je tu automaticky honenie bodov a ego boosting pre vacsinu ackarov...

to si celkom zabil...kazdy pozname nejake nicky ktory hraju uz nejaku tu sobotu a nie su to uplne lamy. skladanie teamov je to ked si nejaky trolko zacne swapovat k sebe tyhto hracov. nikdy som sa nestretol s problemom ked dosli ja neviem hannak, sirka, art a neviem kto a povedali ze su spolu. ked som videl ze to je moc tak som odisiel z hry... ked su spolu tak si proste chcu spolu zahrat...

mi netvrd ze ta tak velmi dojima plac emakov...

ten system zakladania by sa mohol inak vazne zmenit. kadejaky fake nicker zaklada potom leavne lebo je host sak mozno nedaju req. aj moderatori by mali menej roboty lebo by nebolo tolko trapnych banov za hocico. napr zakladat by mohol len kto ma odohratych na botovi aspon 100 hier. to nie je tak vela aby to uplne odradilo novacikov.
mozno by nebolo zle vyhradit jedneho bota na pub hry s odporucanim pre novacikov nech idu hrat tie. ktovie aky by to malo efekt sice...

grimasko
11th July 2011, 05:34 PM
Demoslav, tu nejde o nejakych emakov, ale o to, ze ked sa postupne na jednu hru napoji 5 kamaratov (ziadny swap), tak proti sebe nenajdes 5 hracov, ktori chcu hrat.