PDA

View Full Version : ban



[war]freak
30th June 2011, 03:07 PM
~ Numele jucatorului .
Nightride
vladiss
~ Motivul pentru care este acuzat .
amandoi au iesit din ch ca nu le convinea modul(cd)
~ Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
~ Dovezi : Replay + ScreenShot
~ Informatii suplimentare ( orice observatie care o considerati importanta ) .
ban.

FuRaCiOsu
30th June 2011, 03:10 PM
Eram stack toti 5 am dat sign cm si ei au dat cd,nu mi sa parut corect sa schimbe modu ca asa vor ei..

.cass.
30th June 2011, 03:16 PM
LoL ... chiar nu are rost postul asta ...

Din moment ce oamenii au dat !SIGN CM e si logik ca nu joaca CD ... mi se pare cat se poate de normal sa iasa ... au cerut si rmk ... nu au vrut aia sa dea rmk ... e k si cand ai obliga omu sa joace ce mod vrei tu ^^

Nu au nici o vina k sa dat CD ...

P.S. : De aceea exista !Sign CM si !Sign CD ... nu au fkt nimic rau !!!

[war]freak
30th June 2011, 03:21 PM
fugi ma:).a iesit cd la vote..cd joaca.

Ancient Priest
30th June 2011, 07:34 PM
daca iese CD la vot, CD joci.

EdelWeiss
30th June 2011, 07:37 PM
Ei procedeaza ca in Romania , Iese unu la vot si castiga altu'.

RaouL
1st July 2011, 11:54 AM
Se poate schimba modu si daca s-a votat, daca scrie hostu (albastru) -cd se pune modul lui.

Nu-i vad rostu la aceasta cerere.

Ancient Priest
1st July 2011, 01:50 PM
rostul e leave!

[war]freak
1st July 2011, 07:57 PM
exact...pentru ce au iesit?ban.

FuRaCiOsu
1st July 2011, 08:00 PM
Am iesit ca eram stack, si nu ne convenea modu....nu dam sign cm si jucam cd,a fost vina lui ca a pus -cd

[war]freak
1st July 2011, 08:06 PM
trebuie sa-ti convina modul?joci ce e.

LOGiStiK
1st July 2011, 10:04 PM
Deci sa inteleg ca s-a bagat alt mod decat cel votat, corect?

EdelWeiss
1st July 2011, 10:12 PM
Nu fratilor , Cativa profesionisti au bagat cd. Si vladisss si night nu au vazut . Au vazut asta abia in joc . Au dat !rmk si apoi au iesit.

FuRaCiOsu
1st July 2011, 10:12 PM
Da Logistik noi am dat cm el a pus cd...

Ancient Priest
1st July 2011, 10:20 PM
a iesit cd la vot...

[war]freak
2nd July 2011, 01:39 AM
daca a iesit cd la vote,joci cd.nu dai !rmk si iesi ca nu-ti place tie ce mod e.

i.liKe.BeeR
2nd July 2011, 02:28 AM
E public, nu sunt genul sa fac +1, dar acuma am ajuns acasa...sunt rupt...vreau sa dau si eu cu parerea...cu vladiss am jucat foarte multe jocuri...pot spune ca suntem prieteni de bnet...dar mai mult de /f add... si va garantez ca nu va iesi niciodata aiurea...acelasi lucru pot spune despre claude, sau epinephrine (deci nu e asslick...deoarece divergentele dintre noi sunt mai mult de evidente...dar nu sunt nici cretin sa judec aiurea sau sa acuz pe nedrept). Deasemenea si cu freak am avut parte de jocuri... eu propun THREAD CLOSE la acest topic...fara nici macar un warn de nici o parte...eu unul la CH nu as juca CD...nu sunt pro precum multi altii de aici, dar va garantez ca dpdv al mentalitatii nu-s nici inapoiat si am scoala vietii desi poate nu ma credeti sau nu va imaginati... asta va garantez...si unii ce aveti ura pe mine va garantez ca nu avem nevoie de mai mult de o bere, 2 ...o poveste si veti vedea ca nu-s nici bulangiu. Frate eu va repsect pe toti (Care meritati, si nu)...ba sunt beat...mort...dar stiti ca omul beat si copilul mic spun adevarul...deci nu-i rau.
/ot : http://www.youtube.com/watch?v=1iBm60uJXvs va rog vizionati acest clip si totul va fi bine!
OT pe bune acuma : Nu as da ban nici lui vladiss nici lui nimeni.
P.S. Vladiss chitrosule mai da si tu o duma sa te chis in frieza !
Alaviu all! Respect staff-ului in primul rand si membrilor tot in primul rand.

[war]freak
2nd July 2011, 10:53 AM
faptul ca tu esti prieten cu vladiss nu are nici o legatura cu faptul ca el a iesit.a iesit..suporta consecintele.

FuRaCiOsu
2nd July 2011, 11:08 AM
O lungim prea mult,sa se stearga toate topicurile si sa decida adminu....

[war]freak
2nd July 2011, 11:10 AM
corect:)

LOGiStiK
2nd July 2011, 02:57 PM
Daca tot stacku a vrut cm, nu putea sa iasa la vot cd, 5 cd 5 cm inseamna egalitate.
A fost o neintelegere, nu pot stii exact ce din moment ce si dovezile sunt cam infime si eu nu ma bazez pe ce mi se povesteste.
Closed.