PDA

View Full Version : ban icst.........



Draekyan
29th June 2011, 05:09 PM
ban icsss... asta plm a facut plug clar, de cand se joaca pe puncte nu se mai face deloc o dota calumea

FallenKid
29th June 2011, 05:12 PM
Numai un om gen drakyan :D sau altu` gen MApy ar putea sa scoata perle de genu` asta.... defapt nu se mai joaca dota de cand suferintele ca tine au aparut si intimideaza alti playeri mai slabi si acesia fug la publice... w/e daca numesti aia plug in minutu` ala al meciului inseamna ca ai o problema . Dar tu ca om ai multe probleme deci nu are rost. .. [Pana de curent , nu plug ]

mapY^
29th June 2011, 08:33 PM
^ Ce legatura am eu cu cearta voastra ?!

Draekyan
29th June 2011, 10:01 PM
n-am sa-ti zic nimic
as prefera joker sa decida asta, ca mai trecui cu el prin aceeasi situatie azi cu alt nob.

.cass.
29th June 2011, 10:54 PM
+1 drakyan ... are dreptate ... de fiecare data cand o echipa pierde se gaseste cate 1 sa bage cv de genu "pana de curent" sau "mi-a picat netul" ETC ... sunt rare cazurile in care chiar este adevarat ^^ ... plus cred k o singura data am auzit k ia picat curentul unuia din teamul care castiga ...

Pluggeri sunt la moda mai nou ... ^^

FallenKid ... inainte sa vb despre "intimidat" alti playeri si alte de genu gandeste-te dk tie ti-ar place sa pui gn : (-Arso RO PrO) si sa te trezesti cu o echipa de noobi ... normal k dk nu faci fata altui player incepi sa gasesti tot felul de scuze penibile ^^ gen ( sufera prea mult ) caz in care dk are cu ce , e dreptul lui ; sau ( intimideaza playeri mai slabi si noobi fug la pub ) ... normal k fug la pub doar nu te joci dota sa pierzi mereu ^^ fiecare ar trebuii sa joace impreuna cu playeri de nivelul lor ^^ nu sa intre toti noobi in game si sa iti strice un joc dupa 10 min !!!

Scz dk e putin off topic dar nu am putut sa ma abtin ^^ ... Avand in vedere k exista multi "pluggeri" ar trebuii sa inceapa sa fie taxati pt nesimtirea lor ... astfel poate se vor potolii si nu vor mai strica jocul altor 9 oameni !!!

Soz inca o data pt "interventia" fkt de mine !!!

mapY^
30th June 2011, 12:45 AM
^Complet de acord nu puteam spune mai bine .... Ideal este sa'ti vezi si sa'ti evaluezi corect locul, jucator fiind, nu sa vrei tu, neica nimeni anonimu, sa joci cu niste playeri mai buni, dupa plangi ca nu faci fatza :|

Draekyan
5th July 2011, 10:46 PM
Bump!

[dL]MatrrIx
5th July 2011, 11:30 PM
Da aicea ai dreptate .. toti gasesc un motiv de Pana de curent , mi s-a blocat , Mia dat eroare , etc . Teucii a mai facut o data asa era cu unu team si sus lam domniat .. eram tri sus si cred ca ia zis sa scoata cablu , Avea 0-4 min 6

i.liKe.BeeR
6th July 2011, 03:28 PM
^ Si ce treaba are Tecuci sau tu in toata povestea asta... aiurea total :|
::spammer::

RaouL
6th July 2011, 07:33 PM
Eu nu-i dau ban, pentru ca poate zice omu adevaru', si eu ieri eram dominat si mi s-a luat curentul, cine stie ce au crezut restu de mine ca am facut plug, n-am revenit bine , iara mi-o cazut.

L.E.S.
7th July 2011, 11:47 AM
^exact asa am patit si eu cu diferenta ca nu eram dominat, hostul imd cu dejtu pe bumbu de ban si am stat alela 7 zile...

Draekyan
9th July 2011, 02:57 PM
close it.