PDA

View Full Version : Unban p_o_t_m



ktalin_burn
29th June 2011, 04:36 PM
Astazi am intrat intr-un joc si prin minutul 8 a trebuit sa ies pentru ca am avut o problema de rezolvat si trebuia sa plec undeva. Replayu vad k ca nu sa salvat nu stiu de ce . S-a intamplat in felul urmator: am spus la team k trebuie sa ies au fost de acord sa dam rmk pentru k era in min 8 dar ceilalti de la scourge nu au fost de acord pentru ca ne dominau .... si au zis k nu dau rmk. si in plus au dat rmk doar k eu am iesit si specific au dat rmk pentru k mi-a dat hostul ban care era in team cu mine si el nu vroia sa imi dea ban pentru ca era constient de situatie dar a fost obligat de ceilalti sa imi dea ban pentru a da rmk altfel nu. E doar un joc era minutu 8 nu stiu ce sunt asa de obsedatii de dota si k nu dau rmk doar dak imi dau ban. Nu am iesit k am vrut eu. Uitati-va la statusurile mele si dupa comentati dak aveti de obiectat.
Aici puteti si luati masuri pentru ceilalti care nu au vrut sa dea rmk ..... doar dak imi da ban. Admini dati la astia care joaca pentru rank 100000 puncte din partea mea numia sa nu ii mai aud ......
Puteti vb si cu i.like.beer si cu cass sa va zica ce s-a intamplat in meci.

ktalin_burn
29th June 2011, 09:44 PM
Sa inteleg k o sa se uite unu peste cererea mea si sa imi scoata banu cu 1 zi inainte sa imi expire banu sau chiar in ziua cand sa imi expire. Sa stiti k nu ar fi o noutate. Multumesc moderatorilor. Va apreciez munca voastra in folosul comunitatilor dota ro, cu toate ca nu primiti bani pentru ceea ce faceti si servicile pe care le faceti se observa la fel cu leafa.

RaouL
30th June 2011, 09:51 AM
Debanat.

Ai avut LastReplay, sau puteai face macar un print si cu tabelu jucatoriilor.