PDA

View Full Version : Cerere ban ThePlumer



i.liKe.BeeR
26th June 2011, 04:48 PM
Nick: ThePlumer
Reason: flames
Proof: Replay (attachement)
Info: Ii spun...du-te jos nub sa fie cate 1 range pe parte, el imi raspunde "s-o fut pe mata"
later prin min 10 : "bag pula-n mata bear"
+ nici nu-mi scrie nick-ul corect. :bless:

EdelWeiss
26th June 2011, 05:04 PM
Info: Ii spun...du-te jos nub sa fie cate 1 range pe parte, el imi raspunde "s-o fut pe mata"
later prin min 10 : "bag pula-n mata bear"

1.Si tu esti pro? =] .

2.N-am vazut replayul dar sunt curios ce erou aveai . Esti sigur ca nu erai sylla sau Ursa? /:)

i.liKe.BeeR
26th June 2011, 05:25 PM
^ Virtual life? Rog adminii sa faceti ceva cu AlexStan / SafeGuard cum vreti voi sa-i ziceti astuia...ca deja e enervant se baga ca chilotii-n cur fara sa ii spuna nimeni nimic.

Corristo
26th June 2011, 05:51 PM
Omule da tu atata stii? ban request la toti care te injura si au dreptate?
Cand vei realiza ca esti jucator slab,si nu ai ce cauta in jocuri de pro?

Data trecuta cand am jucat ai zis: '' Sa te vad pro-ule''. Iar ai ajuns 1-16 cu sniper (sau si mai mult,nu mai amintesc bine).

Asa ca te rog,lasa-l mai jos tupeu Mr. I.LIke.Beer. ....

i.liKe.BeeR
26th June 2011, 06:04 PM
^Trist? Sau doar jenibil? (jenant + penibil)...asa un fel de corcitura ca si tine :). Si da...din moment ce sunt unele reguli tristule, nu stau sa ma injure toti incultii...

EdelWeiss
26th June 2011, 06:45 PM
^ Virtual life? Rog adminii sa faceti ceva cu AlexStan / SafeGuard cum vreti voi sa-i ziceti astuia...ca deja e enervant se baga ca chilotii-n cur fara sa ii spuna nimeni nimic.

1.Ca sa sti si tu ca Alexstan este Asasine .

2.Vreau doar sa iti arat ca esti un incompetent , pe forum te faci de tot cacatul cu posturi de nimic , in joc esti indepartat de toti pentru ca nu sti sa te comporti. Esti doar un subdezoltat mintal . La 21 de ani ai limbajul / gandirea unui copil de 14 ani .

Corristo
26th June 2011, 06:49 PM
Sunt perfect de acord cu tine Orzyk.
Mi-ai scos cuvintele din gura...

In joc el e cel mai mare single player,joaca mereu carry (dar face feed) si cand ii zici adevarul pe fata nu-i convine,si mereu gaseste ceva sa faca posturi sa dea ban..

Comportament de copil.

Spam off, din parte mea.

Hf in continuare. :)

i.liKe.BeeR
26th June 2011, 07:07 PM
"subdeoltat"...ai stat si tu cu DEX-ul in fata 2 ore sa faci reply-ul ala?
Agramatule...te fac praf si la dota si la gramatica...asta e clar. Te dai mare cunoscator...ia lumineaza-ne intelectualule...ai vazut vreodata in viata ta...de citit iti garantez ca nu, dar ai vazut macar o coperta de la un DOOM? Si facem referire la ala vechi, nu vb de DOOM2 si alte norme lingvistice care pe tine te depasesc urat.
Iar tu Corristo, de cand ai luat ban ca un lake pt flames, te bagi esti anti-bere. Deci cu tine nu-mi bat capul.
P.S. Daca eram copil stii ca te puteam posta de 2 ori orzyk cu 2 banuri sigure, nu? Si nu am facut-o niciodata.
P.S. 2: Corristo am vreo 5 ban reqs in total, in comparatie cu altii si daca vreau fac 100... daca eu nu ii vb urat...el se apuca de parinti. Sit on it, think on it, choke on it !

DRG-
28th June 2011, 11:32 AM
theplumer 3 zile ban