PDA

View Full Version : unban claudiud33p



Claudiu_d33p
25th June 2011, 02:03 AM
http://www.ro-dota.com/ro-site/game.php?gameid=2217

faza tipica de dr.h, ca nu e prima oara cand face asa

23m57s j3pkr: [Allies] -kickafk 10
23m57s Dr.H: [All] Claudiud33p has left the game voluntarily.
24m03s Dr.H: [Allies] !banlast leaver
24m03s Dr.H: [All] Claudiud33p banned by Dr.H.


unu de la scourge era afk de la inceput, am cerut rmk din min 3, dar hostu, smeker cum e el, dr.h, a zis ca nu da...si ca nu-l int ca-i afk ala
am cerut de multe ori rmk da a dat mute pana la urma
bineinteles ca pe langa asta mai erau inca 2 "destepti" cu noi in team care jucau la vrajeala si nu vroiau sa dea nici macar ff.
de iesit n-am iesit, mi s-a dat kick pt afk cred, si nu mi se pare normal sa iau tot io ban dupa aia. adik unu strica jocu sta afk de la inceput si nu pateste nimic, si tot eu sa iau ban dupa ce m-am chinuit sa joc "4v5", ca numai team nu era ala...
si pe langa asta nu se ia nici o masura daca se cere rmk de toata echipa si ceilalti nu dau, in special hostu?...dupa cum am spus, nu-i prima faza de genu asta cu dr.h

ma rog, daca scoateti banu bn, daca nu ...asta e...ca oricum numai "smekeri" pe ro...ca au lvl oamenii si se cred zei

DRG-
25th June 2011, 04:21 PM
Ok tu acuma vrei unban pt ca ce? Si el a gresit cu ce? Daca nu v-ati gandit sa ii dati votekick si rmk cand trebuia ... asta e. Echipa adversa ce vina are ca voi va suparati si stati fantana ? Apoi meriti ban pt ca ai stat afk in loc sa dai ff :). Poti sa te joci pe botul tau sa dai kick aiurea la lume apoi sa le faci ban req pe forum ca te injura :). HF !

:tclosed: