PDA

View Full Version : cerere ban ..Rege



DarkOfTheMoon
19th June 2011, 10:06 PM
Numele jucatorului .
..Rege
Motivul pentru care este acuzat .
Tot meciu a injurat si a criticat
Minutul in care a facut ceva suspect si ce anume a facut suspect .
.
Dovezi : Replay

http://www.raoul.nuzoka.com/dota/view_replay.php?file=1308513917.w3g

uitativa cum critica tot meciu si injura ms.:) Cei prea mult ii prea mult

Regee
19th June 2011, 10:21 PM
:)))))))))))))))))) . ba dar tu 2-17 in min 20 ? si apropo , uitati-va replay ptr ca injuraturile sunt reciproce . si de criticat ? ia uitati-va cine a criticat intr-una . si stati asa am vreo 50 printuri in care eram bagat si scos de acesti Vegi . np , oricum am bac si 2 saptamani iau pauza . go ban me ptr nimic . hf

mapY^
20th June 2011, 01:02 AM
ba da abea ti'au scos banu ma =))))))))))))))))))))) doamne

SoulCry
20th June 2011, 01:20 AM
asta e la a 3209423492 abatere

Strict interzise oricare din acestea sau orice fel de comportament necivilizat in jocuri, lobby, pe /w sau pe canal.
In cazul in care sunteti injurati / insultati puteti da !mute (daca sunteti ownerul jocului) sau sa-i cereti ownerului sa dea !mute.
Sanctiunile sunt:
channel ban 3 zile la prima abatere
channel ban 5 zile la a 2-a abatere
channel ban 7 zile la a 3-a abatere
channel ban permanent la a 4-a abatere

daca dati search la posturi cu ..rege la sectiunea "unban" (linku de mai jos) are mai mult de 4 posturi, cat mai tolerati acest clown? de fapt noi tre sal toleram voi tot ii dati unban la fiecare cerere, alti iau ban 3-7 zile pt chestii stupide gen extensie la modu sd,rd,ap +rs(randomside), sau injuraturi inofensive gen "ten plm" sau "marsh" (nu neaparat marsh dar sinonime mai deocheate" dar acest obosit injura ca la usa cortului iti strica ziua prin rage quit si flame aiurea,afk ,antijoc si na poftim are bac 2 sapt ia pauza ii dai ban degeaba ca sa nu mai zic ca are 30942938290 de conturi gen xoxo gosspigirl (poate ma insel dar nu cred) si multe altele

http://eurobattle.net/search.php?searchid=1288075

DarkOfTheMoon
20th June 2011, 01:23 AM
aici se vede interesul adminilor:)

thenootz
20th June 2011, 02:29 AM
succes la bac, rege :swing:

LOGiStiK
20th June 2011, 08:00 AM
aici se vede interesul adminilor:)
Aici se vede un cacat, ghici care e.
Ar trebui sa invatati ca aici nu-i Blizzard, nu-s platit cu nimic sa fac treaba pe care o fac, e totul voluntar, asa ca daca ai ceva de protestat, o faci degeaba, nu ma(ne) intereseaza.

Cat despre joc, v-ati certat ca niste babute, cerere respinsa.

@ SoulCry lasa aberatiile, nu cred ca am dat ban pentru "marsh in plm". Iar aici singuru lucru pe care l-a zis rege a fost:

(11:09 / Allied) ..Rege: BA MUIE
(11:09 / Allied) DarkOfTheMoon: stai sai scriu si mor
(11:12 / Allied) ..Rege: MORI IN PIZDA MATI

Atat. In rest s-au certat intre ei.