PDA

View Full Version : Inscriptii tricouri



LOGiStiK
19th June 2011, 12:28 PM
Vreau sa-mi personalizez 2 tricouri si sa scriu ceva pe ele.
Am cateva idei, dar prefer sa aud si altele.
In engleza/romana, nu conteaza.
Scrieti aici ce credeti ca ar fi o idee buna, dar fara: glume proaste, chestii de la televizor (de genu "nu stiu d'astea") sau alte prostii. Vreau idei mai originale, nu copiate de peste tot.

Hiper
19th June 2011, 05:49 PM
ce zici de '' Viata e greu si nu toti poate '' ?

Smurf
19th June 2011, 06:01 PM
unu' care chiar e materializat in momentul de fata e 'Zambeste daca vrei sa te culci cu mine',i l-am luat cadou unui prieten,functioneaza de fiecare data faza..

i.liKe.BeeR
19th June 2011, 06:14 PM
Eu am primit unul de ziua mea "Smile if you think I'm sexy"...mereu rad gagicile....si astazi am vazut ceva comic : "Ce par frumos ai, pacat ca iti iese din nas"

-Decay-
19th June 2011, 06:19 PM
ca astea sunt multe
"ce ochi frumosi ai, pacat ca se uita unul la altul"

DRG-
19th June 2011, 06:56 PM
"Ai dintii ca Luna, MARI SI GALBENI"

BegForMercy
19th June 2011, 07:53 PM
great idea smurf.... logi vezi k imi fac si eu unu plm asa o replica merita :))

Hiper
19th June 2011, 08:39 PM
Logistik nu ne dai cate un comentariu pt fiecare parere ? macar atat sa faci :) vad ca baietzi au venit cu idei :) .

GoodanGeL
20th June 2011, 10:00 AM
Ar trebui sa te uiti la Apropo tv, sa-l vezi pe Andi Moisescu cu cate o noua replica pe tricou :D

EdelWeiss
20th June 2011, 11:59 AM
Fa-i tricou si prietenei tale si fa ceva de genu' "i love her ----> " " <---- i love him" .

Hiper
20th June 2011, 02:35 PM
ai putea pune ce scrie in quate-ul de sub avatatul tau :D

[SyS]-Killer
20th June 2011, 09:04 PM
azi inainte de competenta la english i-am scris lu unu pe un tricou alb complet Kings of leon asa frumos cu albastru si gri
deci si numele unui band ar fi nice b-)

LOGiStiK
21st June 2011, 08:35 AM
Well, killer, ideea e ca vreau sa fie ceva care sa iasa in evidenta, in mare parte il voi lua la party-uri/cluburi/evenimente s.a.m.d.
Dupa cele mai mari probabilitati o sa fac unu cu ce a zis smurf, sau mai am varianta care mi-a sugerat-o un coleg, el avea un tricou pe care scria "You can't touch this!" si o sageata spre dic :D
Ms de idei.
@ Hiper: n-as pune replica de la semnatura niciodata, mai degraba mi-as pune "sunt prost" ca sa stiu o treaba. Pe de alta parte e prea lunga si nu vreau sa stau sa ma opreasca toata lumea sa apuca sa citeasca.

Logistik nu ne dai cate un comentariu pt fiecare parere ? macar atat sa faci :) vad ca baietzi au venit cu idei :) .
hi5 much?

[SyS]-Killer
22nd June 2011, 10:52 AM
Jocurile video mi-au mancat viata.
Noroc ca mai am 2, si un desen cu 3 inimi cu una goala si 2 pline.

AsasinE
22nd June 2011, 01:26 PM
Mam nascut inteligent , facultatea ma tampit /Liceu ma tampit / Scoala ma tampit

RaouL
22nd June 2011, 03:20 PM
get laid or die trying