PDA

View Full Version : Mužu být moderatorem ?



smexxx
17th June 2011, 08:59 PM
Ahojte chtel bych byt moderatorem co pro to musim udělat ? :cool2:

IcetEA_to_nedas
17th June 2011, 09:07 PM
musiš veľa asslickovat

smexxx
17th June 2011, 10:03 PM
oki :D ale dělal bych to pořádně myslím si že tu travím dost času na to abych to dělal :o)a měl jsem jen jeden fail se superkočkou za 800 her a to už nebudu komentovat :D ne vim že nemam šanci nemam tu znamý ( jen sem to chtěl zkusit )

[W3PD]rebrik
17th June 2011, 10:16 PM
zly timeingcI?

Ibalgin
18th June 2011, 03:06 AM
rebrik;1329475']zly timeingcI?

práveže ani ne, celkom majú prázdniny teraz, pomohol by im (asi)

DiAboL
18th June 2011, 09:59 AM
Ale dajte ho co, no borovicka je nenahraditelny :cool:

[W3PD]rebrik
18th June 2011, 04:41 PM
práveže ani ne, celkom majú prázdniny teraz, pomohol by im (asi)

zato je tam ten spoiler ty hovädo

Ibalgin
18th June 2011, 11:58 PM
rebrik;1329777'] ty hovädo

to berem:vuvu:

[Spis]Borovicka
20th June 2011, 10:07 AM
no ked sa kukam na tie bany unbany sa to tam pekne kopi veru

Arsony
20th June 2011, 11:56 PM
Nj já jsem rád že si stíhám dát 2 dotky denně natožpak ještě řešit ban requesty. Posila by se možná hodila. Akorát si nejsem jistý jestli hráč který dostal několikrát ban za manner je nejlepší kandidát na moderátora

VoSaZnOsA
21st June 2011, 01:36 AM
Go go, len mu nedovoľte challovať, ak dá 1 chall, vezmite mu moderátora :D

[W3PD]rebrik
21st June 2011, 02:10 AM
nechapu proc borovicku odjebali... asi to boli silne dovody

[Spis]Borovicka
21st June 2011, 12:57 PM
borovicka odisiel sam. ale ako sa na to kukam. upada to tu .. neviem ako by som tomu pomohol ale bany a unbany by som riesit asi este mohol. ak by ma nahodou silno potrebovali tak by som porozmyslal

R4ndomization
21st June 2011, 03:17 PM
Nj já jsem rád že si stíhám dát 2 dotky denně natožpak ještě řešit ban requesty. Posila by se možná hodila. Akorát si nejsem jistý jestli hráč který dostal několikrát ban za manner je nejlepší kandidát na moderátora

tak zas treba sa aj pozriet od koho tie bany su.. vela bannovacov ma slaby mechur

on topic: kazdu gn ktoru hram so smexom sa vzdy snazi vyrovnat aby to nebolo 5 naskladanych typkov VS low stats; a to sa velmi tazko hlada a myslim si ze to celkom ukazuje aj charakter.. podla mna aspon..

mankind
21st June 2011, 03:29 PM
ja s rebríkom môžme byť moderátori, np

Ibalgin
21st June 2011, 04:26 PM
posledný unban sa vyriešil 12.6? wtf :D

[Spis]Borovicka
21st June 2011, 05:22 PM
vies.. kedysi ked sa hraci pytali : kde si mozem vypytat unban. tak odpoved znela : chod si ho vypytat na forum, napis si unban request. ako kukam tych cca 45 nevyriesenych unbanov usudzujem ze uz ani to nieje pravda. este ze to uz nieje moj problem

smexxx
21st June 2011, 06:01 PM
jj dostal jsem ban za manner pač jsem nadal arsonyho kamaradce pač me kazila hru :D inak nemam žadnej jinej ban ;-) ještě se přes to nepřenesl asik. sry

MiZiGe
21st June 2011, 07:03 PM
moderátorom môžeš byť, ak bude "konkurz" a vyberieme ťa :)

@tie ban/unban requesty...zjavne na to moji modi serú, no. Malo by to byť forum>hra, lebo aj tých neviem koľko requestov zaberie toľko, ako dve doty. Je of course nezmysel chcieť po moderátoroch, aby nehrali, pretože taký, čo nehrá, stráca zmysel pre túto otročinu, ktorá je zadara (ak nepočítame flame)

Arsony
21st June 2011, 07:58 PM
jj dostal jsem ban za manner pač jsem nadal arsonyho kamaradce pač me kazila hru :D inak nemam žadnej jinej ban ;-) ještě se přes to nepřenesl asik. sry

Dostal si ban za to že si se choval jako idiot a je jedno jestli si nadával mojí kamarádce, kamarádce tvojí nebo kamarádce tvojí prababičky z třetího kolena vlevo. Když se chováš jako chuj tak prostě dostaneš ban za manner.

efko.wbs
21st June 2011, 10:12 PM
Nj já jsem rád že si stíhám dát 2 dotky denně natožpak ještě řešit ban requesty. Posila by se možná hodila. Akorát si nejsem jistý jestli hráč který dostal několikrát ban za manner je nejlepší kandidát na moderátora

TOMUTO SA HOVORI PRISTUP!

Sorry ale do pici 2 dotky su tak 1,5 hodina. A za kolko by si stihol vybavit jeden unban request? Napises "changed to warn" a napises /w czsk-keeper !unban xyz. (neviem ci su to presne tieto prikazy, dotu som hral 3 za zivot) popripade pozret ak ma hrac viac warnov tak ho nejak slusne poslat dopice (ci ake tu mate pravidla).
Cize na jeden request treba tak 1-2 minuty. Takze keby si okrem 90 minutoveho hrania nasiel 30 minut cas na forum tak by to tu celkom frcalo.
Ale nie, jeden ledva stiha dotu, druhy place ze to tu upada ze on by aj nieco spravil len ked ono je v 2012 konec sveta tak sa neoplati ze?

Cize ten chlapec co pise ze by chcel byt mod a ma na to cas a chut tak preco nie? Vzdy lepsie jeden lamer noob ktory nieco spravi ako dvaja ultra hasu ownzorerz ktory pre ostatnych spravia <|>, hlavne ze maju farebny nick "me is hasu admin men!" teda na ozdobu.

MiZiGe
22nd June 2011, 08:19 AM
si predstav potom tú hystériu, čo by taký jeden "lamer noob" urobil...

btw., si sa prišiel pozrieť, lebo amidamaru má ban? :)

efko.wbs
22nd June 2011, 09:49 AM
nie len som videl som topic na stranke,
a zase ma ban? Ved asi pred 10 dnami vravel ze ma ban ci stale ma ten isty? :D

Inak co pozeram co si vybavil unban requesty tak je to asi tak ako som hovoril 1-2 min. Sice tie ban requesty vypadaju tak na 5+ minut ale stale to neni dovod pre nicnerobenie moderatora.

smexxx
22nd June 2011, 04:16 PM
ja doufam ze po 2,5 letech nejsem ''noob'' :-)

IcetEA_to_nedas
22nd June 2011, 06:38 PM
neviem, prečo sa o smexovi bavite ako o noobovi...veď hraje lepšie ako rebrik

[W3PD]rebrik
22nd June 2011, 07:18 PM
ked hra lepsie ako ja tak neni noob??:O ty

ArtSvk
22nd June 2011, 07:31 PM
ja doufam ze po 2,5 letech nejsem ''noob'' :-)

to hras dotu 2,5 roka? no ty si pan

IcetEA_to_nedas
22nd June 2011, 08:22 PM
rebrik;1331927']ked hra lepsie ako ja tak neni noob??:O ty

ofc.


to hras dotu 2,5 roka? no ty si pan

art pls, nevyjadruj sa...ty môžeš hrať dotu aj 10 rokov a stále si lama...takže neviem čo si chcel touto poznámkou povedať
ps: nie, nesere ma stále ta prehra

smexxx
22nd June 2011, 09:25 PM
to hras dotu 2,5 roka? no ty si pan
kemo :D neres ... 2,5 roka kdyz nekdo neco, cokoliv hraje tak neni noob ale nejvýše lama . pane :happy2: ;-)

ArtSvk
23rd June 2011, 12:27 AM
ofc.



art pls, nevyjadruj sa...ty môžeš hrať dotu aj 10 rokov a stále si lama...takže neviem čo si chcel touto poznámkou povedať
ps: nie, nesere ma stále ta prehra

icetea icetea, chapem ta mas 17

IcetEA_to_nedas
23rd June 2011, 12:54 AM
art teba strasne musi srat ta dnesna hra :d sak tebe uz aj argumenty dosli

VoSaZnOsA
23rd June 2011, 01:03 AM
Veru Borovica, neviem prečo by mal byť mod nejaký uber pro skiller, stačí aby vedel správne riešiť situáciu atď, starať sa o BMR BR UR a iné, nedovoľte mu hrávať chally ako capt a všetko bude ok, smex síce nie je naj hráč, ale možno by mohol byť prínosom stačí skúsiť :-)

[Spis]Borovicka
23rd June 2011, 01:26 PM
kompot.. ja neriesim co napisal Smexxx.... ale ja riesim iceteaho, arta, rebrika a tychto :D malo by sa tu bavit o tom co hovori smex a co si teraz napisal ty :)

mankind
23rd June 2011, 03:30 PM
Borovicka;1332277']kompot.. ja neriesim co napisal Smexxx.... ale ja riesim iceteaho, arta, rebrika a tychto :D malo by sa tu bavit o tom co hovori smex a co si teraz napisal ty :)

toto neni OFF-TOPIC? :-O

[Spis]Borovicka
23rd June 2011, 06:12 PM
tak tento OFF-TOPIC sa vola mozem byt moderatorom. pyta sa to smexxx.. a icetea a art tu rozoberaju jednu hru z pred mesiaca... o tom hovorim . lenze tebe to asi nejde moc do hlavy :/

LordDevil
23rd June 2011, 06:32 PM
tu by sa to riesit nemalo vobec xy krat boli vyberove konania tak aj teraz by to tak bolo a ked bude treba posilu tak urcite tu nejaky takyto thread vznikne.

mankind
23rd June 2011, 06:44 PM
Borovicka;1332380']tak tento OFF-TOPIC sa vola mozem byt moderatorom. pyta sa to smexxx.. a icetea a art tu rozoberaju jednu hru z pred mesiaca... o tom hovorim . lenze tebe to asi nejde moc do hlavy :/

opakujem, neni tento thread založený v OFF-TOPICu? ... lenže tebe to asi nejde moc do hlavy :/

ArtSvk
23rd June 2011, 09:29 PM
opakujem, neni tento thread založený v OFF-TOPICu? ... lenže tebe to asi nejde moc do hlavy :/

sak prave . . .

btw icetea mne je uprimne u prdele nejaka hra stebou :D ale ako sa hovori podla seba sudim teba ze jo, cize dota ta naplna to som rad , ze kedze si nado mnou vyhral tak ta to naplnilo gj len tak dalej

MiZiGe
24th June 2011, 04:14 AM
nie len som videl som topic na stranke,
a zase ma ban? Ved asi pred 10 dnami vravel ze ma ban ci stale ma ten isty? :D

Inak co pozeram co si vybavil unban requesty tak je to asi tak ako som hovoril 1-2 min. Sice tie ban requesty vypadaju tak na 5+ minut ale stale to neni dovod pre nicnerobenie moderatora.

hej no, on nie je schopný si nahodiť Gproxy, a potom mám celé dni plný FB spamu "PL0X UNBAN NAO" :)

inak, ono to trvá dve minúty, ale to zas v týchto prípadoch...boli to "staré" bany, takže pokiaľ to nebol nejaký serial leaver, tak bany sa po 3 dňoch môžu kľudne rušiť...takže account check, unban command, post on forum

DiAboL
24th June 2011, 04:44 PM
Mizige viem ze mi vymazes koment, ale naozaj nechcem byt moderatorom. Tak ak mi budes nabuduce volat kvoli tomu ani ta nezdvyhnem, ale ked budes chciet poradit koho na to si mozno cas najdem:)

Laryk
24th June 2011, 05:47 PM
epic

mankind
24th June 2011, 05:57 PM
Mizige viem ze mi vymazes koment, ale naozaj nechcem byt moderatorom. Tak ak mi budes nabuduce volat kvoli tomu ani ta nezdvyhnem, ale ked budes chciet poradit koho na to si mozno cas najdem:)

to si napíš do žiadosti o zamestnanie,... a nezabudni vychytať to tvrdé Y v slove dvÝhať ...

mankind
24th June 2011, 06:02 PM
a vlastne diabol, ten koment predtým si nevšímaj, chcel som len skúsiť byť taký trápny ako ty ... :)

grimasko
24th June 2011, 06:17 PM
Viktor, zaposobilo to na mna. oO

mankind
24th June 2011, 06:32 PM
každou minútou očakávam, kedy napíše rebrík niečo vtipné

MiZiGe
25th June 2011, 06:17 PM
TaKu pEkNe oDpOwEd oD DyYaBlA Bi sOm pReDcA NwMaZaL </3 loWiIisKuYu EmO!!! :-**

mankind
25th June 2011, 06:29 PM
TaKu pEkNe oDpOwEd oD DyYaBlA Bi sOm pReDcA NwMaZaL </3 loWiIisKuYu EmO!!! :-**

vypatlátor ftw

MiZiGe
25th June 2011, 06:41 PM
to tu používa väčšina, nie?

smexxx
25th June 2011, 06:54 PM
dobre se to tu rozjelo :D

grimasko
25th June 2011, 07:26 PM
...

Je mi to luto, ale si v tom sam. :(

Phantasy
26th June 2011, 11:42 AM
grim chce moderátora?

grimasko
26th June 2011, 03:09 PM
Ofc
|guess what|.

Eph3dr1ne
3rd October 2011, 10:21 AM
Tak jsem si přečetl ty 4 stranky a jedine co vidím je 70% ironie, 20% spamu a 10% k témě

Raději nějake vysvětlení proč smex nebyl vybrán jako lvl3 když je taky aktivista :D