PDA

View Full Version : amidamaru



[BoS]Amidamaru
12th June 2011, 02:17 AM
Prosím adminov o unban môjho nicku ktorý bol zabanový včera v noci, padlo mi to práve vtedy ked našemu teamu pushli druhú stranu a hra skončila do troch minút takže host je dosť traper :happy: replay nemám lebo som ho zabudol uložiť, myslel som že sa to vybaví aj jednoduchším spôsobom ako písanie tejto správy na fórum :) zároven sa ospravedlnujem že nehrám cez gproxy gateway, ja by som rád ale nejde mi to :oops:

Sadomasochista
12th June 2011, 01:28 PM
je to tato hra:

http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=24749


(34:25) TvojTatko: amidamaru lagged out (dropped by vote).
(34:25) amidamaru: Disconnect
(34:28) sihla: banuj hgo
(34:29) sihla: ho
(34:34) TvojTatko: !banlast leaver
(34:34) TvojTatko: amidamaru banned by TvojTatko.
(34:37) sihla: dakujem

Unbannite nam amidamaruho, mame ho radi (choze, lya, sado)

[BoS]Amidamaru
12th June 2011, 01:47 PM
hej bola to hra ktoru som nehral dobre lebo som to podcenil a kupil som s weaverom na mide eaglehorn ale proti tomu stun picku som nespravil nic a som presne vedel ze sihla mi vybavil ban lebo sme sa hadali celu hru :happy2:

Sadomasochista
12th June 2011, 05:45 PM
ja som si zo srandy dnes pozrel cely replay zrychlene, celkom som sa zabaval na tom chate :D

[BoS]Amidamaru
12th June 2011, 06:58 PM
ja som si zo srandy dnes pozrel cely replay zrychlene, celkom som sa zabaval na tom chate :D

no hej aj ja som si to prave kukal :) neviem kde si vyhrabal ten replay ale aspon som mal najviac creepov ked uz nic :D niekedy su moje reakcie prehnane ale ak si vsimnes tak stale zacina do mna rypat on a preto sa velmi rychlo, lahko a celkom zbytocne rozculim :bat: dajte mi uz prosim unban chcem hrat

MiZiGe
12th June 2011, 09:26 PM
to je jednoduchá výhovorka, že ti Gproxy nejde :)

[BoS]Amidamaru
12th June 2011, 09:49 PM
to je jednoduchá výhovorka, že ti Gproxy nejde :)

vsak ale nejde mi ta brana eurobattle.net (gproxy) iba ta eurobattle.net neviem preco :unsure: ja by som rad hraval s tym gproxy tak ked mi povies co mam preto urobit aby to islo tak nemam problem

Sadomasochista
12th June 2011, 10:07 PM
ja som mal ten problem a stiahol som si tie manualne gproxy od stefosa na 1.26 verziu ... ale fungovalo mi to len tak na 50%

MiZiGe
14th June 2011, 12:20 AM
tak unbanetetet
A už si fixni Gproxy