PDA

View Full Version : Diabolic Warcraft 3 Tools



Sadomasochista
7th June 2011, 07:52 PM
Chcel by som vas upozornit na tento fajny software, ktory vam pomoze pozmenit si vzhlad wacraftu viacerymi sposobmi v jednej aplikacii ...

Diabolic Warcraft 3 Tools
http://www.dota-utilities.com/2009/09/diabolic-warcraft-3-tools.html

Obsahuje Warcraft 3 Background, Font, Theme changer,... vsetko v jednom...

Teda si mozte zmenit background vo warcrafte namiesto frozen thronu si mozte zvolit ine,
pohyblive pozadie z kampani a podobne, zmenit pismo, theme v dote - barrens / hell / city / highlands ...

Jednoducho trosku ozivenie, zmena obcas potesi (hlavne po serii prehier, to mam odskusane) :tiphat:


enjoy!

[W3PD]rebrik
7th June 2011, 08:51 PM
nejde mi to ani na instalovany ani na kopirovany war... mam iba dota theme manager aspon na tie chujoviny

mankind
8th June 2011, 09:06 AM
+1 sadomasochista, konečne mám v dote moju vysnívanú tému
-5 rebrík, pretože je to retard, ktorý v tom programe síce pomenil veci, ale ako ho poznám, tak určite nedal "APPLY" ...

IcetEA_to_nedas
8th June 2011, 04:46 PM
hmm,nechápem...mne to nejde, urobil som to podľa návodu extrahoval som to do w3 zložky a keď to spustím tak hádže error že je to v zlej zložke aby to išlo mám to dať tam kde som w3 nainštaloval..a dal som to tam :) w3 nemám ani exportované ale čerstvo nainštalované ..huh
edit: nejaké rady?:D hľadal som to tam ale nikto sa na nič také nesťažoval :happy:

mankind
8th June 2011, 07:19 PM
hm mne to ide bez najmenších problémov :)

[W3PD]rebrik
8th June 2011, 09:51 PM
a jo ono to musim dat do toho dw3toolsv03 priecinku :D

Sadomasochista
12th June 2011, 04:12 PM
no mne to slo bez najmensich problemov len som sa drzal readme ... pri fontoch to vyhadzuje errory pri tych co su nejakym sposobom zblbnute, ale inak mi ide vsetko ... tiez som sa k tomu dopracoval len preto lebo som videl dake video kde typek je na kanali a ma tam v pozadi licha s retazami a zavidel som :D

moj warcraft bol skopceny a nemal som problem