PDA

View Full Version : Disconnect



nooxion
3rd June 2011, 12:11 AM
Dobrý deň,
Mám problém s disconnectom z hry, pR. hra beží pár minút, zrazu mi vyskočí okno, "Byl ste odpojen" ..jediná možnosť je quit game...potom vidím už len tabuľku výsledkov a ďalšie informačné okno s "Došlo k stráte spojení s Battlenet"
Môže mi niekto pomôcť a poradiť ako tomu zabránim, prípadne vyriešim ?

sutyy
28th August 2011, 01:06 PM
Ahoj
mne sa stava priblizne to iste ..

Ked hram dotu, vsetko ide v pohode.

Ked chcem hrat klasicku stavacku, tak normlane vyhlada hru, zacne nacitavat mapu, mapu nacita, zobrazi sa zaciatok hry a hned to lagne a za 5 sekund mi zobrazi "Byl ste odpojen". Klasicke stavacky nehravam, no volakedy davno som si zopar hier zahral a slo to ..

Nechapem v com moze byt problem, kedze dota (aj ine mapy napr. legion) mi idu v pohode, len pri klasickej stavacke mi to hned po nacitani lagne a odpoji ma.

Mal uz niekto taky problem vie niekto poradit?

klasek
9th September 2011, 01:34 PM
Dobrý deň,
Mám problém s disconnectom z hry, pR. hra beží pár minút, zrazu mi vyskočí okno, "Byl ste odpojen" ..jediná možnosť je quit game...potom vidím už len tabuľku výsledkov a ďalšie informačné okno s "Došlo k stráte spojení s Battlenet"
Môže mi niekto pomôcť a poradiť ako tomu zabránim, prípadne vyriešim ?


Mam uplne stejny problem hraju dotu, lagne to a zrazu byl jste odpojen a dela to ruzne nekdy 20min, nekdy 17, nechapu cim to muze byt...

gun10a
10th September 2011, 03:32 AM
Re-Install chlapci, netuším :)

L.U.Z.A
10th September 2011, 02:37 PM
zkuste to nehrat prez branu gproxy, ale prez normal PVPGN-eurobattle me a kamosovi to pomohlo