PDA

View Full Version : end of story SkuToK



Nezmysel
2nd June 2011, 01:49 AM
Nick SkuToK(ani ziadny moj fake) uz ne battlu neuvidite uz ma to nebavi prosikat tu o unbany za uplne picoviny.Myslim si ze su tu super ludia ktorych poznam uz nejaky ten rok boli sme tu dobra partia bude mi hodne smutno :( a SORRY vsetkym lamam za bohuzial ten flame v niektorych hrach proste nerad prehravam.
Tymto sa oficialne lucim zo vsetkymi ktorych som tu spoznal imho dik :tiphat:
thx
(sweety,serja,snip,xcool,rasta rybka,ephedrine,hannak,faustik,winner,eddy,laryk,
3vil,frosty,wertas,nevi,zeekee,mary,icepal,hippo,r ooftreler,botox,got,N.n,plysovat.tava,gato,wartoy, smato,borvicka,bubek,lala,arsony,grimaskohouse,pam po,rainbo,icetea,gusto,woody,centro,zemi....) a mnoho dalsich co som zabudol tie 3/4 roky sme si dobre zahrali :) BB

mizige lord dufam ze sa vam bude lepsie spat :)

ps:Asi zacnem hrat wowko alebo nejaku inu sracku kym nevijde dota 2 alebo sa zakempim na inu platformu kde je iny vztah ludia co tu uz su roky a hraju na main nickoch a dostanu ban tak ich huntia a lamy co ked dostanu ban si vytvoria fake nick a nikoho to samozrejme nezaujima.

Arsony
2nd June 2011, 09:00 AM
A mě neuvedl :(

škodano, go darer, třeba se tam potkáme ;D

[W3PD]rebrik
2nd June 2011, 11:30 AM
Rip

IcetEA_to_nedas
2nd June 2011, 12:03 PM
gl no... určite nebude ťažké si najsť lepšiu platformu kde si aj zahraš cm nie 2x do týždňa a nebude ti tam nikto lockovat accounty kvôli pi*ovinam

[Spis]Borovicka
2nd June 2011, 12:52 PM
tesilo ma :) skoda ta no. tak good luck v dalsom zivote :) ked to takto dalej pojde nebudes posledny co takto odide .. . .
a btw. dufam ze sa ti tvoje pranie splni xD

grimasko
2nd June 2011, 12:59 PM
sweety,serja,snip,xcool,rasta rybka,ephedrine,hannak,faustik,winner,eddy,laryk,
3vil,frosty,wertas,nevi,zeekee,mary,icepal,hippo,r ooftreler,botox,got,N.n,plysovat.tava,gato,wartoy, smato,borvicka,bubek,lala,house,pampo,rainbo,icete a,gusto,woody,centro,zemi.

Zemri na ploche nohy ty bastard.

Vykasli sa na WoW a zacni sa venovat RL. G'luck with that.

ArtSvk
2nd June 2011, 01:19 PM
Nick SkuToK(ani ziadny moj fake) uz ne battlu neuvidite uz ma to nebavi prosikat tu o unbany za uplne picoviny.Myslim si ze su tu super ludia ktorych poznam uz nejaky ten rok boli sme tu dobra partia bude mi hodne smutno :( a SORRY vsetkym lamam za bohuzial ten flame v niektorych hrach proste nerad prehravam.
Tymto sa oficialne lucim zo vsetkymi ktorych som tu spoznal imho dik :tiphat:
thx
(sweety,serja,snip,xcool,rasta rybka,ephedrine,hannak,faustik,winner,eddy,laryk,
3vil,frosty,wertas,nevi,zeekee,mary,icepal,hippo,r ooftreler,botox,got,N.n,plysovat.tava,gato,wartoy, smato,borvicka,bubek,lala,house,pampo,rainbo,icete a,gusto,woody,centro,zemi....) a mnoho dalsich co som zabudol tie 3/4 roky sme si dobre zahrali :) BB

mizige lord dufam ze sa vam bude lepsie spat :)

ps:Asi zacnem hrat wowko alebo nejaku inu sracku kym nevijde dota 2 alebo sa zakempim na inu platformu kde je iny vztah ludia co tu uz su roky a hraju na main nickoch a dostanu ban tak ich huntia a lamy co ked dostanu ban si vytvoria fake nick a nikoho to samozrejme nezaujima.
:happy2:

KukAc
2nd June 2011, 01:34 PM
Uz dalsi, co sa zrutil?

Cool story...

TT_SNiP
2nd June 2011, 03:32 PM
Hej, ja uz v podstate taky dotu nehraju a nevytvarel jsem kvuli tomu takovej emotopic... :unsure:

Kazdopadne jsem nesmirne dojat, ze sis na me vzpomel ve svem asslicku :) Maj sa Rytmus a dojdi na Drak'Thul (aliky ofc! horda smrdi), jestli hrajes wowko :happy2:

..po dukladnem zvazeni jsem se nasral, protoze jsem si uvedomil, ze jsem v tvem memoaru az na tretim miste PO SERJOVI!!! WTF!!! :banned!:..aby tu nechybelo i neco hezkyho na koukani:
http://3.bp.blogspot.com/_ncJfGrJ7a2I/SaLyFHbq7oI/AAAAAAAAAjA/wwf5YN4SYhM/s400/FarewellCelebration.jpg

Nezmysel
2nd June 2011, 03:40 PM
zacal som na anthoria ci jak sa to vola na ofik nemam peniaze ani cas iba tak light ale uz mi tam par ludi whisplo ci som nahodou nehral dotu na batlu ze ma poznaju podla nicku celkom to potesi cloveka :)

poradie nickov je podla toho ako ma napadli a niektory ma ani nenapadli :D ale vzdy ked si spomeniem na niekoho dalsieho tak editnem :D

MiZiGe
2nd June 2011, 07:26 PM
vida, hodiť sa o zem sa dá aj takto...

ArtSvk
2nd June 2011, 08:42 PM
zacal som na anthoria ci jak sa to vola na ofik nemam peniaze ani cas iba tak light ale uz mi tam par ludi whisplo ci som nahodou nehral dotu na batlu ze ma poznaju podla nicku celkom to potesi cloveka :)

poradie nickov je podla toho ako ma napadli a niektory ma ani nenapadli :D ale vzdy ked si spomeniem na niekoho dalsieho tak editnem :D

v jednote za to davaju zadarmo chleba

Nezmysel
2nd June 2011, 08:58 PM
vida, hodiť sa o zem sa dá aj takto...

mizige tvoj useless nazor ma nezaujima lebo clovek co si zvysuje svoje ego ktore ma v real life dost nizke a tuna mas jedine stastie ze ta vsetci maju radi len preto ze by si im dal bany inac ta kazdy za chrbtom nazyva kokotom ale to ti myslim ze doslo uz davno.Niekedy mi ta je fakt luto.

grimasko
2nd June 2011, 09:35 PM
Ja osobne si myslim, nie ze by moj super nazor niekoho zaujimal, ze mizige ma tazko vpici vsetkych, ktori ho nazyvaju kokotom. :(

edit: On ma vlastne tazko vpici celu e-komunitu.

Rhymak^
2nd June 2011, 10:36 PM
nechce si aj icetea zalozit podobny topic? :D

MiZiGe
2nd June 2011, 10:42 PM
edit: On ma vlastne tazko vpici celu e-komunitu.


tak tak, je to vidieť. Zatiaľ čo sa vy snažíte o rozvoj a pomáhate všetkým, ja zlý zlý dement vám to kazím.


mizige tvoj useless nazor ma nezaujima lebo clovek co si zvysuje svoje ego ktore ma v real life dost nizke a tuna mas jedine stastie ze ta vsetci maju radi len preto ze by si im dal bany inac ta kazdy za chrbtom nazyva kokotom ale to ti myslim ze doslo uz davno.Niekedy mi ta je fakt luto.

Mne narozdiel od teba online gaming ego nepumpuje...
A aj keby - môžeš mi prosím ťa vysvetliť, v ktorom kroku sa mi to ego má "zvýšiť"?
1. Hráč poruší pravidlá ->
2. Hráč dostane ban
Neviem, je to v bode 1? V bode dva? V bode tri, keď sa mi vyhráža a uráža ma?

IcetEA_to_nedas
2nd June 2011, 11:32 PM
nechce si aj icetea zalozit podobny topic? :D

pocuj rhymak co tu offtopicujes za sračky? mňa nikto nelockuje ani nebanuje, len ma mrzí že mizige banuje hráčov ktorí hravaju stále chall snažia sa pickovať hračov ktorí to casto nehravaju aby objavili na xpame aj nieco ine ako massovat unbalanced sd mod na pube...a proste kvôli tomu že niekomu prasknú nervy zapi*uje si v hre/na kanali k tomu dostane jeden ban zato že mu padne net alebo čo a mizige už lockuje..pri tom nepozerá na to, že sa napr. taky diabol snaží zvýšiť úroveň ačka len tým že chce hrať od rana do večera chally ...posledne 2 dni keď mizige asi nemal čas a stihol ho len 2x locknut hralo sa asi 15 challov... a netreba stale pozerať len na manner čo komu napíše :bat:
takto to proste nejde..pomaly ale isto začnú odchádzať dobrí hráči na iné platformy (už aj začali) a ostanú tu lami čo budu len do konca života hravať pub a asslickovat moderatorov..:happy2:

grimasko
3rd June 2011, 12:17 AM
tak tak, je to vidieť. Zatiaľ čo sa vy snažíte o rozvoj a pomáhate všetkým, ja zlý zlý dement vám to kazím.

Este napis, ze som nic nerobil pre rozvoj komunity a mozes si podat ruku s tunajsimi debilmi. :cool:

Rhymak^
3rd June 2011, 04:12 AM
IceTea, som rad, ze prave ty spominas prave Diabola. Sice sa velmi nestotoznujem rozpravat o niekom, kto diskusiu mozno ani neprecita [narozdiel od teba, k tomu sa ale dostaneme :) ], myslim, ze prave jeho uvadzat ako vlajkovu lod skupiny ludi snaziacich sa spravit nieco pre komunitu nie je dobry napad :D

Dovolim si povedat, ze snaha niekoho o rozvoj komunity neznamena, ze ten clovek ma odohranych 10 challov za tyzden, snad mi da za pravdu niekto, kto do toho naozaj vidi...

Dalej by som odporucal precitat si ally chat sentov z tejto hry [ http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=23462 ]... Myslim, ze od teba tam najdeme dost peral, ktore by mali hracov dvihajucich uroven komunity obchadzat :D ale aby som bol ferovy, diabol sa spraval aspon v all chate v podstate normalne :)

Ak sa Ice chces ohanat tym, ako pomahat komunite atd, tak :
1. get some manner a miesto ustavicneho flamu a picovania a "JA NA TO JEBEM, NEHRAM S TYM KOKOTOM" skus trochu nasmerovat toho kto hrat nevie :)
2. ja ta poprosim, neber si ma do huby v ally chate, get some guts a postni to aspon do allchatu...

Skutka riesit nebudem, pretoze s nim mam na to malo skusenosti, ale nechce sa mi moc verit, ze by dostal lock za to, ze mu raz praskli nervy a raz padol net :D mne praskli nervy uz velakrat a nikto mi nic nepovedal, weird ^^
A ano, viem, ze je to offtopic, tak sorry, offtopicujem v threade z offtopic sekcie, hang me :)

[W3PD]rebrik
3rd June 2011, 11:43 AM
ja nechapem co ma kazdy proti mizigemu...

WINNER-
3rd June 2011, 11:45 AM
to zas chapu moc dobre :D:D

mankind
3rd June 2011, 11:57 AM
kto je Skutok ? :help:

MiZiGe
4th June 2011, 11:09 AM
Este napis, ze som nic nerobil pre rozvoj komunity a mozes si podat ruku s tunajsimi debilmi. :cool:

nič si neurobil ani pre komunitu, ani pre slovenský hip hop.
A nie všetci tu sú debili.

Prepáčte, väčšinu chatu som tu vymazal, aj normálne odpovede (keďže to, na čo reagovali zmizlo).
Písaný text je stále ešte niečo iné, ako hovorená reč, a ja tiež rage-ujem pri hraní a nadávam (viac ako vy), ale ešte to neťahám sem, resp. do all/ally chatu do hier.
Preto má ban diabol, skutok, atd.
Skutkovi veľa šťastia pri zlepšovaní iných komunít.

:locked: