PDA

View Full Version : Nelze se připojit na eurobattle.net



Panndorra
31st May 2011, 12:35 AM
Prosím pomozte
Už od neděle 29.5 se mi nedaří připojit na w3.Po nainstalovámí 1,26 to šlo bez problému. Ale najednou se mi nedaří dostat na přihlašovací stránku a ukazuje se mi tabulka s hláškou že se nelze připojit chyba serveru. Pomozte mi prosím chci si zahrát.Předem dík Panndorra

MiZiGe
31st May 2011, 01:31 AM
no tvoje IP to není, ta ban nemá

skontroluj si nastavení gateways, resp. verzi w3 (1.26a)

Panndorra
31st May 2011, 02:24 PM
Všechno ok. A pořád nic .Nepřipojím se ani já a ani muj přítel.Přitom to šlo i po nainstalováni patche a z ničeho nic to nejde.I gost mi hlásí to to :
BNET: server.eurobattle.net ] connecting to server [server.eurobattle.net ] on port 6112
[ BNET: server.eurobattle.net ] using cached server IP address 172.10.15.100
[ BNET: server.eurobattle.net ] connect timed out
[ BNET: server.eurobattle.net ] waiting 30 seconds to reconnect
Nevím si s tím rady

Panndorra
31st May 2011, 02:37 PM
píše mi to tohle

Panndorra
31st May 2011, 02:39 PM
píše mi to tohle

ach jo

MiZiGe
31st May 2011, 03:02 PM
v ghostovi zvykne písať aj niečo viac, môžeš som hodiť celú konzolu?
Also, skús sa pripojiť cez topazchat/osiris (chat klienti pre battle.net)

Panndorra
31st May 2011, 03:24 PM
mrkni se prosím o link vejš poslala jsem složku s tím co mi ukazuje když se chci připojit na battle.net.A to jak jsi psal že se mám připojit přez nějakej chat tak to najdu kde.Vím že si myslíš že jsem lama ale to víš ženská :laugh:

Panndorra
31st May 2011, 03:43 PM
Tak jsem ten chat už našla a jsem připojená na chanelu czsk

MiZiGe
31st May 2011, 03:57 PM
hm, tak to ti potom poviem to obľúbené "reinštaluj si euroloader" :)

Panndorra
31st May 2011, 05:37 PM
Udělala jsem jak jsi mi poradil ale je to pořád to samí :( ještě potom prubnu přeinstalovat w3. Jen mne mate že to nejde ani opřítelovi na jeho PC :(

MiZiGe
31st May 2011, 05:49 PM
třeba je to problém s gproxy...
pokuď byla na tom PC nějaká před tím, vymazat. Nebo, zkusit se připojit bez gproxy (je tam druhý gateway pro ebnet bez gproxy)

Panndorra
31st May 2011, 09:54 PM
Všechno jsem přeinstalovala a nic.Původní adresáře a složky jsem vymazala . Taky to nepomohlo. Zaráží mne že to nešlo ze dne na den.Večer jsme hrály a ráno to nešlo.Měnili nám veřejnou IP za jinou (taky veřejnou) ale při zadání příkazu from se ukazovaly ?? nemohla třeba naše IP vyřazena jako nerozpoznatená ? Existuje něco takového jako zakázané IP ? Třeba by to molo bejt tím. Jinak mne už nic jinýho vážně nenapadá :(

MiZiGe
31st May 2011, 11:48 PM
tak nevím, jedině že sem lezeš přes nějakou jinou IP - pošli mi tvoji IP do PM.

Taky bych zavolal ISP (internet service provider) a zeptal se jich na to.