PDA

View Full Version : ???



fitzos
27th May 2011, 09:03 PM
a fost un challenge ! dr.h vs me ! am intrebat de la inceput daca are pe cineva stack , a zis ca doar tecuci, asa ca am ales din pool pe begformercy, apoi zice ca vroia si beg, dar nu a dat abort , am ales in continuare , s-au facut teams , am intrat in joc, si beg imi trm pe whisper sa dau rechall si am zis ca NU. apoi in joc dupa ce am banat si am facut primele 3 picks , beg iese (se subintelege ca a scos cablu ca doar asa face cand nu vrea sa joace cu cineva , si bineinteles ca nu ai cum sa demonstrezi ca a scos cablu ), apoi i am sugerat lu dr.h sa continuam picks si apoi facem rmk -ap cu aceasi jucatori si replace lui beg , el ca nu, abis .. (el are deja team , nu l dezavantaja cu nimic daca faceam rmk ) si a iesit pur si simplu fara o explicatie. as vrea sa stiu daca e corect sa se procedeze asa ?sa ma lamuresc in privinta aceasta ! multumesc !

EdelWeiss
27th May 2011, 10:20 PM
Si Musolini a incercat sa se ocupe de Mafia Siciliana :| !

AsasinE
3rd June 2011, 09:01 AM
Beg mai are tente de leave ca nui convine ceva,intelegel si pe el si iartal acum.
A dat leave si cand eram cu bobo in joc juca cu aleria si il bateam prea mult, si a dat Leave suparat :P

i.liKe.BeeR
3rd June 2011, 10:48 AM
^ Tu, l-ai batut pe Beg?
Pe tine face KyM Beyond ma, SafeGuard, nu? :)))))))))

AsasinE
6th June 2011, 09:54 PM
^ Tu, l-ai batut pe Beg?
Pe tine face KyM Beyond ma, SafeGuard, nu? ))))))))
Iti arat ca til fac 1v1 pe kym la orce ora vrei tu .