PDA

View Full Version : dotaz



Nezmysel
27th May 2011, 02:48 PM
mam jeden taky dotaz:
ak ste si uz vsimli alebo ak nie tak v niektorych hrach proste kopne ludi hrate si a zrazu vam naskoci tabulka boli ste odpojen z nicoho nic bez akehokolvek odpoctu mne sa to stalo uz asi 2 krat odkedy je novy patch chcem sa spytat ci to je najaka chyba ci sa nanej pracuje alebo co je vlastne pricinou dakujem.

efko.wbs
27th May 2011, 03:22 PM
nechcem hrat chytreho ale casto je to tym napr ze ti padne net.

.DELL.
27th May 2011, 05:43 PM
j je to tim ze jedes prez branu gproxy

Nezmysel
27th May 2011, 06:13 PM
cez branu gproxy bohuzial nejoinujem lebo mi ani nejde dalsie napady ?

[W3PD]rebrik
27th May 2011, 08:25 PM
lebo nejoinujes cez gproxy branu ?

Nezmysel
27th May 2011, 09:31 PM
rebrik;1318379']lebo nejoinujes cez gproxy branu ?

prosim ta rebrik nepis do tohto toto je seriozny topic nie pre kokotov ako ty dakujem.

IcetEA_to_nedas
27th May 2011, 10:00 PM
Presne toto sa stávalo aj mne asi do minulého týždňa....
nainštaloval som si všetko podľa návodu aj som reinstalloval w3 ale gateway gproxy mi proste nešlo napojiť..tak som hral na klasickom gateway (eurobattle.net) kickovalo ma to z hier. hrajem si nemam lagy ani nic a zrazu ES disconnected...pisal som to aj tu na fóre, pýtal som sa na to mizigeho bez odozvy nechcú si pripustiť chybu...borovičky tak tiež odpoveď že s patchom to nema nič spoločne...naštastie už mi to ide v pohode a taky tyždeň ma to nevyhodilo z hry a nerobil som s tým nič. dostal som asi 2 bany a prestalo to samo :D

prosim ta rebrik nepis do tohto toto je seriozny topic nie pre kokotov ako ty dakujem.
+1

muhammat
28th May 2011, 11:49 AM
me to delalo taky tohle, ale po nainstalovani toho novyho loaderu (jak je rozdeleny gproxy a loader - nespousti se to naraz) to zatim ani jednou neudalo

tak nvm jestli to bylo tim, kdyz nekterym to uz taky nedela ;]

[W3PD]rebrik
28th May 2011, 12:28 PM
prosim ta rebrik nepis do tohto toto je seriozny topic nie pre kokotov ako ty dakujem.

ach ty kokot co je zle natom co som napisal??? ja cez to joinujem a nerobi mi to takze. . . . . .