PDA

View Full Version : BR BauntySK



devastathor
24th May 2011, 06:24 PM
Nomanner... vid. screenshot.



http://imageshack.us/photo/my-images/4/wc3scrnshot052411171356.jpg/

Baunty
24th May 2011, 06:41 PM
čoze ?? toto je moc, ved to nebolo v hre, ani som nevedel komu vlastne "nadavam" ....poswapoval si cely team a nezname nicky co prisli nechal v teame kde som bol ja ....je toto spravodlivosť ??? naozaj si mam aj ja screenovať kazdu nadavku a davat na forum ? za den vam ich sem dam 10, mam to robiť ?? ...toto je myslim ze moc prehnane akoze ...a pozrite si cely ten lobby chat, nie len utrzok ...:omg:

//edit a pisal som tu moju "nadavku" o.O na hosta ani nvm kto to vlastne hostoval (vtedy) ...takze dufam ze mi ban za toto fakticky nedate ..takychto banom by tu bolo ...ja si nikdy nerobim dalsi nick ked dostanem ban ako polka akca, a cakat na unban fakt nechcem za toto ...

Prdiiik
24th May 2011, 06:52 PM
tuším toto nebylo až také zlé ... skor ten host neveděl co mu nato říct, tak si to screenol ... nap

Baunty
24th May 2011, 08:00 PM
tuším toto nebylo až také zlé ... skor ten host neveděl co mu nato říct, tak si to screenol ... nap

no ved toto ...dufam ze vedenie bude rozumne ...

devastathor
24th May 2011, 08:34 PM
Hostoval som to ja a TY nemas ziadne pravo nadavat na moju osobu aj keby som si vyswapoval cely team... ako pozeram je na teba dalsi BR takze si celkom problemovy clovek ktoremu hry kde je nasilie nerobia dobre...

Takze dufam, ze vedenie bude rozumne a da ti cas na rozmyslenie ako sa budes spravat v hrach kde su maloleti hraci a taki hajzlici ako ty formuju ich osobnost.

Zhulenej_rybA
24th May 2011, 08:55 PM
DEVASTATHOR !!!! :-D myslim že není co řešit, tendle cápek zabanoval i mě za to že jsem ho kickl ze hry pač je to fakt mocňák. Fakt ho nemám rád, je to idiot, trotl, ubožáček, lůza a ošklivej pán :-D a podej si další ban request na mě ty trapko!!!!!! :-D

Laryk
24th May 2011, 09:40 PM
a kde ti nadává? zeptal se tě, jestli jsi kokot, nacož jsi mu odpověděl "zopakuj to", což ho vedlo k závěru, že nejsi v pořádku, tak ti napsal "si dement", což je lékařský výraz, který celkem odpovídal tvé reakci

flam tam nebyl

huJhuJ
27th May 2011, 06:59 PM
baunty a nomanner ? asi hej
:D

Baunty
27th May 2011, 10:57 PM
baunty a nomanner ? asi hej
:D

jak si to myslel ? :D

IcetEA_to_nedas
27th May 2011, 11:05 PM
tak jak to napisal

Eph3dr1ne
30th May 2011, 03:18 PM
gunko mi vyzral roshana kdyz jsem ho 5 minut kobroval a aj aegis, cry :ˇ-(

MiZiGe
4th June 2011, 05:17 PM
všetci vieme, čo ten baunty je zač, bohužiaľ je to len na warn.

:tclosed: