PDA

View Full Version : unban



Sadomasochista
22nd May 2011, 09:35 PM
ziadam o unban, prehral som s nessajom 1/11/2 hru chlapcom co mali skore 1/8/1 a ping 3000 ~ 1500, naixovi 0/5/3 kde ma votekickli a nasledne bubek mi dal banan za gameruin!!!, tak posral som to, ale kvoli tomu ze mi nevyjde hra dostanem ban?

Kazdy raz failol hru, ale toto je smiesne ...

Rhymak^
23rd May 2011, 12:35 AM
a replay ty feeder? :D
dam ho radsej ja http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=22121

a treba zohladnit, ze michie mal aspon dust a 8 deny!!! :D

Sadomasochista
23rd May 2011, 04:47 AM
vies choze keby to robim naschval ... ale tito borci uz asi nevedia co od radosti ... dobre sa hralo ked kazdych 5 sekund hra na 2 sekudny stopla kvoli tomu lagerovi, no ja viem ze s barom v charge to musela byt komplikacia ja prasa :)

a VDAKA BOHU spolocnymi silami prisli na to kvoli komu sme to prehrali! (lebo vsetci ostatny boli 6 az 8 levelov vyssie ako ja z mojho timu samozrejme a takisto mali 2x tolko CS ...) hlavne ze sme dali niekomu BAN, to je potom hned lepsi pocit po skazenej hre

bUbEk
23rd May 2011, 07:49 AM
velmi dobre vravys ! abstinentcolek mal kvoli pingu 3500 ms skore 1/8 . ty si dole nadupal co si vedel proste 1/11 a kvoli comu ? ping pohode lagy si nemal proste celu hru si po***l nic viac proste art (bara)11/1 a ty (nessaJ) 1/11 a z toho 99.9 % kilov mal z teba (sa ho mozete opytat nakom farmil). tak co to tu riesis ma hnevaj dalej :bat::bat::bat: http://www.speedtest.net/result/1308064105.png

+ opovede na tovje komentare : 1.ak si to nerobil schvalne hraj pub APEM/BR/only noob 2.lagy mal na zaciatku dal som sync a hral s 1500 ms a hral lepsie ako ty 3.lepsi pocit nemam ,ale aspon v inych hrach nebudes kazit hry

Rhymak^
23rd May 2011, 08:07 AM
bubek, ja sice viem na 100pro dovod preco sado hral tak ako hral, ale aj tak ti ho nepoviem :D
Ide o to, ze kazdy kto robi hry na acku asi okrem teba uz vie, ze za lowskill sa tu proste nebanuje... Myslim, ze mame niekolko topicov, podla ktorych vysledok celej tejto srandy bude : Sadomasochista unbanned, Bubek banned

a btw, acko JE PUB ;)

bUbEk
23rd May 2011, 09:12 AM
bubek, ja sice viem na 100pro dovod preco sado hral tak ako hral, ale aj tak ti ho nepoviem :D
Ide o to, ze kazdy kto robi hry na acku asi okrem teba uz vie, ze za lowskill sa tu proste nebanuje... Myslim, ze mame niekolko topicov, podla ktorych vysledok celej tejto srandy bude : Sadomasochista unbanned, Bubek banned

a btw, acko JE PUB ;)

ked nato mal dovod (kramy,opity,sfetovany ) je mi to fuk,nic nevravel sak ked niekto s 3407 ms hra lepsie on tak co mohol byt ten dovod . proste gameruin musi byt aby mal 0/1000 alebo ? proste failil uplne a neriesim to.pritom ako dat nekomu 11 kilov a mat 11 deathov nervy sa maju mat ver tomu.a nebudem tu pisat sry mal som nervy.nie ban takym co kazia schvalne hru.lebo to nebol ani lowskill lebo to sa neda tak biedne hrat. A este nemal som nikdy ani prehresok,ani podobne ako toto tu a to ani warn tazkze hned ban by bolo dost irelevantne max velky warn ale aj to by mal byt preco ? podla mna mam pravdu ! sak ked niekto s 3407 ms hra lepsie on

Sadomasochista
23rd May 2011, 11:59 AM
Ked hral bone tak dobre tak to pouzkazem na par hlasok z hry:


(08:34) ZabijakZrloku: pica
(08:35) ZabijakZrloku: rly
(08:37) ZabijakZrloku: mid fail
...
(09:03) SiSLa: bone co nedava sipy pomg

jj ten hral dobre, arrow naskillovany ale nepouzival ked som mu dosiel na mid pomoct gangom, a to ze mal s invisom 1/8 to je ozaj vyhra kedze bara dusil hlavne mna ...

tu hru posrala vacsina tymu, ale je pekne zhodit to len na mna! (lebo keby som tam ja nebol tak to date tak urcite :D)

bUbEk
23rd May 2011, 12:38 PM
Ked hral bone tak dobre tak to pouzkazem na par hlasok z hry:



jj ten hral dobre, arrow naskillovany ale nepouzival ked som mu dosiel na mid pomoct gangom, a to ze mal s invisom 1/8 to je ozaj vyhra kedze bara dusil hlavne mna ...

tu hru posrala vacsina tymu, ale je pekne zhodit to len na mna! (lebo keby som tam ja nebol tak to date tak urcite :D)

ale pochop tu vec nemas žiadnu vyhovorku nato a on sa ani nevyhovaral abstinentcolek a mal 3407 ms a? proste bara daval teba hlavne nie jeho.proste on sa aspon snazil a nie gameruinoval a ja ti vytiahnem tovju jendu vetu len nic viac

(17:26) Sadomasochista: co mam s nim robit ked som si ho feedol

LordDevil
23rd May 2011, 03:27 PM
unbanned vsetci ste tam mali take dobre skore.A neviem co ste ho nesli gang ked ste videli ze si ho nedava.