PDA

View Full Version : Ziadam o unban



iboa_sharman
21st May 2011, 06:58 PM
nick : Sh4d0w_dance
ban mi udelil [gust]f33d3r
http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1305996713 (citajte text hry, na dotabot sa tato hra neulozila)
nechapem ci je toto normalne ze mi da host ban ked nam leavne jeden hrac v 9 minute a hraci odmietaju dat rmk a scoruge si hra v pohode dalej a host [gust]f33d3r taktiez a ma to na haku.....potom v 13.minute leavne dalsi hrac.....tak koho by uz bavilo dalej pokracovat 3v5 tak som to leavol a host mi da ban ? ziadam tymto o unban ....dakujem

Gustav354
21st May 2011, 08:05 PM
no pobavil si:D
1. ja som pisal rmk hned na zaciatku ze nebudem hrat hlupu hru ked tam mate nejake nezhody..tak nemel ze som to mal na haku..aj ked sa daval rmk..daval som rmk.
2. dostal si ban preto lebo som daval !banlast aj tomu druhemu co leavol a ty si leavol hned za nim tak si to schytal..tak tu nepis nezmysli..thx..bye.

iboa_sharman
21st May 2011, 08:11 PM
ty sa nemas co na to vyjadrovat ....na ziadosti sa vyjadruje len ten co unban moze udelit tak sa zdrz tych tvojich falosnych reci

Gustav354
21st May 2011, 08:18 PM
:DDD ..pises tu blbosti na moju adresu tak preco by som sa nemal vyjdarit? ..ze falosne reci? ..vsak sa to da vycitat aj s toho replaya dufam co si tam postol..ty si strateny pripad..nejdem sa uz k tejto teme vyjdarovat..pri tebe to nema zmysel..vsak mods nech si kuknu replay a nech usudia..mne je to fuk...ban si dostal nechtiac ako som pisal..ale mozno by sa ti aj zisiel..niekto tam pisal ze si bol afk tusim..bye.

iboa_sharman
21st May 2011, 08:57 PM
ja som nebol afk
len som cakal kedy dame rmk pretoze sa mi brydi hrat 4v5 od 9 mminuty....to ma byt rmk po spravnosti....

LordDevil
22nd May 2011, 01:06 PM
ozvi sa o 3 dni.