PDA

View Full Version : a.k.aFinlandia ban



Osl1c3k
21st May 2011, 12:20 AM
Prohraje a neumí se chovat...

Osl1c3k
21st May 2011, 12:21 AM
http://www.ulozto.cz/9069761/akafinlandia-bmp

Ibalgin
21st May 2011, 12:25 AM
a to sa ti nezdá trápne tu riešiť jeden whisp a požadovať zato BAN? wake up

Osl1c3k
21st May 2011, 12:32 AM
dostal sem ban na 3 dny za jedno sprostý slovo, teda když někdo někomu whispuje tohle, tejden by měl bejt minimum.. A jsou to pravidla, který sem já nevymyslel, jestli jsou nebo nejsou trapný si posuď sám

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 12:37 AM
bože osliček ty si lama :D ešte aj ten whisp vytrhneš z kontextu a postneš sem ten s nadavkami..ale ok mfp ak zato dostanem ban len nech tu niesom za najväčšieho kkta...išlo o to že sme malí ist 1v1 duel po hre ktorá sa odohrala pred pár minutami...nič som prvých 20 min v hre nepisal, oni hrotici spolu co hrali proti začali bezdôvodne podjebávať a provokovať neustálim "GJ" keď som umrel..do vtedy som snaď nenapísal jednu vec do all chatu... po hre mu píšem nech ide to 1v1 čo sme sa dohadovali ešte o ban dokonca lebo v hre sa ide smiat ked ho na linke feedne juger (0/7) tak v 15 minute btw a ze ho nedam s pudgom :D tak marny chlapec...a on nakoniec namiesto toho aby išiel to 1v1 radšej s kamarátmi išiel hrať pub... mfp si obycajny čur*k

Osl1c3k
21st May 2011, 12:45 AM
Zlamíš hru, prohraješ jak děcko, a pak mi budeš spamovat whispama? Hoď replay, doplň kontext, přidej všechno kde sem ti nadával a co ti dalo důvod mi whispovat, když si ode mě nedostal jedinej whisp a pak můžeš něco vymejšlet... 1v1 s tebou dám kdykoliv, a klidně o ban, bohužel už za sebou mám x takovejch her a nikdy nikdo z toho důvodu ban nedostal, protože A je pub channel a tohle není proti pravidlům, což byl i důvod, proč sem šel radši normál 5v5

Ibalgin
21st May 2011, 12:57 AM
8.Je prisny zakaz nadavat inym hracom v hrach taketo pripady budu riesene individualne a takyto ludia budu niest i nasledky.

Flámoval ťa v hre teda?

Osl1c3k
21st May 2011, 01:06 AM
Počítám, že "v hrách" se nevykladá doslovně gramaticky, ale spíš teleologicky, teda i lobby je počítaný jako hra, a hráč si zaslouží stejnej postih za tohle v lobby, jako ve hře...A to i vzhledem k precedentu jiných případů, kde to tak bylo řešený...

btw jestli seš pořád naštvanej za ten brutalní rape v týmový hře 5v5, tak si to nech do jinýho topicu..

cyrnix
21st May 2011, 01:14 AM
..nevim no, prijde mi tohle jako tahani za nitky lidi, co tu maj slovo..takze nadvat po hre wispovanim je ok?..nevim no...jestli umite anglicky..co je manner?..ale chapu, kamos, ne?

Ibalgin
21st May 2011, 01:15 AM
jediný naštvaný si tu zatiaľ ty :)

cyrnix
21st May 2011, 01:16 AM
..mozna spis by chtel, aby se tu lidi naucili chovat, co myslis?:)

Osl1c3k
21st May 2011, 01:18 AM
Jasně, že sem, ani to nijak nezapírám... Ale vidím, že se zapojuješ v topicu, kterej se tě netýká a vzpomínám si, jak ses choval v tý hře, teda tuším jaká je tu motivace ;)

Luke_L
21st May 2011, 01:23 AM
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=21884

(17:48) Oslicek: nice hook
(17:51) a.k.aFinlandia: thx
(18:12) a.k.aFinlandia: ach
(18:25) Oslicek: ty si ten, jak posledne mel keci, ze hraje v tymu s lamama?:D

tohle ti prijde v pohode?jasne, ze to neni duvod, aby mu nadaval, ale takova provokace, to je dost ubohe :-)

Ibalgin
21st May 2011, 01:25 AM
tak pozri ja som v tej hre ani nebol, ale prečítal som si na praseri chat... prvý kto sa ozval do All chatu si bol práve ty Osliku "nice hook" to nebola provokácia? :) prečítaj si to

Ibalgin
21st May 2011, 01:26 AM
Luke ma predbehol no +1 :D

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:28 AM
pozri sa, mne je to úplne jedno nejdem tu nič dokazovať nič sem nepriložím.. len som chcel dať duel s takou povýšeneckou lamou ktorá to celé dni hroti s kamarátmi (viď tvoje staty) a ešte sa ide smiať ... ja už dotu ani nehrám pomaly zahram 1-2 hru večer/v noci ak sa nudím ale vieš co ma najviac nasralo? že teba dole feedne jugger prvy x ta vidim z linky keď si o 3 lvli up než ja mas 3 killy free farm a ešte s ideš smiať gj :) ..a mimochodom, aj keby som s tym pudgom trafil všetky hooky 40/40 tak to tu hru nezmení tak to pochop neviem Čo stále píšeš o mojom lamení, už len to o niečom svedčí keď tam je jugger zo skore 0/12/1 a ty ideš mne od začiatku pisať aka som lama :D proste moc ma to najebalo.. chcel som ti vysvetliť, že 1v1 (arshomnp) by bolo o niečom uplne inom a nedaval by si si ma :) chapeš? lebo 1v1 sh je jedna vec a nafeedeny void vs podfarmeny pudge zase druhá..zvlášť keď ťa feedil ten jugger..nc
edit: lebo váš manner je úžasný :D:D vy najprv pozrite na seba potom súdte iných...
edit2: radi proti vám zahráme 5v5 kľudne cm (ak viete čo to je) niekedy nabudúce ak bude čas zoženiem si nejakých ľudí...už to nebude že ja + iba, trucujuci avenge ktorý nehral a 2 puberi ktori nevedeli položiť wardu.
edit3: ale ten duel platí kľudne zajtra :)

Osl1c3k
21st May 2011, 01:28 AM
Vzhledem k tomu, co psal před začátkem hry v lobby, to nebyla ani zdaleka provokace, a rozhodně ne bad manner..

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:32 AM
Vzhledem k tomu, co psal před začátkem hry v lobby, to nebyla ani zdaleka provokace, a rozhodně ne bad manner..

ROFL, JOKE?????? ja som v lobby nepísal nič pretože som bol na fecebooku a prišiel som keď už sa pickovalo ani som nevedel proti komu hráme, ti jebe? ja som v lobby nič na teba nepisal tymto si si to uplne posral kľudne nech mizige zisti cez db (minule sa mi vyhrážal, že to môže urobiť tak aspoň teraz by to bolo užitočné)

Osl1c3k
21st May 2011, 01:32 AM
5v5 s lidma, který byli s tebou, si s náma hrál a sám víš, jak to dopadlo...a ještě ste si pak nadávali na channelu mezi sebou, to akorát potvrzuje, že manner tam není ani v nejmenším... a najdi hru, kde někomu nadávám a hoď ji sem, ať to viděj i ostatní, já si žádnou takovou nepamatuju.. A pokud ti to jedno, tak příště v lobby nedělej největší šéfa a po prohraný hře newhispuj lidem, který o to nestojej

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:34 AM
počuvaj oslicek ty si robiš piču? ja som v LOBBY NENAPISAL JEDNO SLOVO najprv tam bol hippo a feels leavli išiel som aj ja a potom som sa joinol nas5 a isiel som win potom sa to startlo...si fakt kkt? ty si ma dostal teraz:D:D

Nezmysel
21st May 2011, 01:34 AM
nevola sa to tu nahodou joke topic za jedno slovo ban ?:D:D ak zatoto dostane ban zacinam screnovat zera co mi po tom ako ich statnem v loby a kicknem napisu do whispu curak.kokot.niekedy sa najde aj pica alebo skurvysyn GJ oslicek ak nedokazes prekusnut nadavku daj si zatym ruzenec to pomaha :D
(ja sa nad tym len pousmejem a zivot ide dalej)

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:35 AM
kludne sem zavolam cechyho kopca a ostatných čo boli v lobby ale neviem prečo máš za potreby vymýšľať si takéto sra*ky už asi fakt nevieš čo mas napísat...

Osl1c3k
21st May 2011, 01:35 AM
btw k tý hře - 2 pubeři? Nevzpomínám si na ten 4. nick, najdu replay, ale skoro bych se vsadil, že ste byli 4 spolu a jeden puber s váma(imho nick Truestory), ale třeba se zase pletu.. ;)

cyrnix
21st May 2011, 01:35 AM
..takze tohle je spatny chovani jako nadavani a tak?:)..jestli teda budeme vytahovat neco z chatu...

(08:32) a.k.aFinlandia: kokot
(08:35) a.k.aFinlandia: maguns

sic ally chat, ale nevim, je to teda ok? nadavat na oponety?:-D ale kazdopadne, je asi trosku rozdim mezi whispem to co je screen a tim co jste tu vytahli.. jestli za tohl nejni minimalne warn, tak by to bylo docela spatny a ukazete tim, co se na tomhle channnelu muze..

Ibalgin
21st May 2011, 01:39 AM
to nemyslíš vážne, že keď niekto nadáva do allies chatu na oponenta, tak je to bad manner :D:D:D:D:D:D

Osl1c3k
21st May 2011, 01:39 AM
napsal sem request za porušení pravidel, komu se to nelíbí je mi úplně fuk, je to věc adminů a ne vaše, jestli se tu měří aspoň vzdáleně stejným metrem, tak se nějakej ban dá, jestli ne, tak nedá, tak jako tak se ani po těch vašich friends postech nechystám topic stahovat..

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:40 AM
ok je za tohle minimalne warn tak ja teraz chlapci vas 3 čo to spolu hrotite začnem hľadať na ladderi všetky vaše hry a ked ste niekomu napisali "kokot" tak mate warny ok? a tak isto 90% acka :D boze zobud sa cyrnix...ale najviac ste ma dostali že čo som pisal v lobby..a pri tom som bol afk :DDDDDDDDD gg to si nedomyslel oslicek vzhladom k tomu ze som bol v lobby aj na zaciatku hry afk...a zvlášť keď to nemáš ani ako dokázať bolo by mi to jedno...ale opisovať vec ktora sa nestala?? ty kde žiješ choď niekedy na vzduch nadýchať sa

cyrnix
21st May 2011, 01:40 AM
..nezmysel.. heled, takze jako chovat se jak trouba patri k chovani na acku a je to ok?...v tom pripade vitej komunito, vzkvetej.. za par chvil dopaneme jak garena, to bude parada..

Osl1c3k
21st May 2011, 01:41 AM
:-) Iba, tobě to musí neuvěřitelně ležet v žaludku, že se tak angažuješ...btw - za podobnou situaci sem dostal ban na 3 dny na channel, takže to imho myslím naprosto vážně

Osl1c3k
21st May 2011, 01:42 AM
Probuď se ty borče, reportuju tě za to, na co mám důkazy, víc jsou jen reakce na tvoje stejně nepodložený věci..

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:44 AM
počuj oslicek, napíšeme mizigemu nech skontroluje chat v lobby (vraj to dokáže no a nebol by to problem) a ak som v tom lobby nenapísal ani 1 SLOVO tak dostaneš perma ban na xpam a už sa tam v živote neukažeš ok?? čo si to za idiota, vymyslieť si taketo niečo? že som ti nadaval v lobby ked som bol afk?XDDDDD a zistil som niekedy v 10 minute že ty vôbec hras
platí?

Ibalgin
21st May 2011, 01:47 AM
osliku mne to neleží nikde, ja som len rozčarovaný, že aký hate musíš pestovať voči nemu, že toto dokážeš vôbec reportovať :D Takže ty si dostal ban na 3 dni za jednu nadávku skrze whisp? RLY? :D

TT_SNiP
21st May 2011, 01:48 AM
Oslicku, ty si fakt debil. :)

..nuff said..

cyrnix
21st May 2011, 01:50 AM
icetea to nedas..jasne, tak jestli budes vytahovat veci na nekoho z nas, vytahni je i na sebe a ostatni..:) kazdopadne nerikam, ze ma za ally chat bejt ban, jestli sis vsimnul jen rikam, ze to zrovna taky nejni chovani..ale mozna se pletu :)

jsem sam zvedavej, jak tohle dopadne, ale myslim, ze by komunite prospelo, kdyby to tu bylo na nejaky urovni a kazdej chudak, co prohraje, newhispovat..at se nauci chovat a hrajou...a nebo whispovat, ale at se chovaji :)

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:54 AM
pozri sa cyrnix, ja nezvyknem whispovať každému kto ma dá....on proste priložil screen kde som mu už napísal čo si o nom myslim, predošle 2 whispy som sa ho slušne spýtal, či ide to 1v1 on mi odpíše ":D" a založia si novú hru... mal som chuť ti to napisať a keby do mňa neje*** v hre tak mi je to jedno a neriešim ani žiadny duel..

cyrnix
21st May 2011, 01:55 AM
..tak jen to napiste mizegemu :) jestli to vytahne, tak vytahne, jakej ma oslicek screen.. neudelal to v photospohu :) a oslicek dostal ban na 3 dny za neco, co napsal svymu kamosovi.. proste fakt me zajima, jakym metrem se tu meri :) i kdyz sweety uz to castene minule ukazal kdyz oslikovi dl ban za kec o jeho kamosvi :-D

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:57 AM
cyrnix, ty asi nevieš o čo ide mal by si si tento topic ešte raz prečítať od prvej strany...luke mu napísal že začal provokovať správou do all-chatu "nice hook" a on na to odpíše že v porovnaní s tým čo písal PRED HROU V LOBBY je to nič...PRED HROU? SAK JA SOM BOL AFK už to pochop..ten whisp som mu napisal PO hre...nie PRED get it?

cyrnix
21st May 2011, 01:58 AM
..jasne icetea, takze kazdymu newhispujes, jen kdyz si s tebou nechce dat 1v1 po prohrany hre, tak se chovas "nevhodne"..rozumim :)..v tom pripade je vsechno v poradku :) jo a...1v1 se totiz ukaze, jak umis hru, ktera se hraje 5v5 a kde krome tech 1v1 dovednosti je dulezity predesim 5v5 dovednosti..:)

Osl1c3k
21st May 2011, 01:58 AM
Přišel Snip, paráda..

Ibalgin: Nepěstuju nic, prohraješ hru, musíš to snýst, nemáš důvod ani právo komukoliv whispovat nadávky, tím spíš ještě po hře... Btw dostal sem 3 dny ban za slovo "šukat", v requestu na ban/demote, kterej sem založil pro Sweetyho, shodou náhod od něj..

Ice_tea: Hodil sem do topicu všechno co mi vadí a co přijde/nepřijde jako postih není moje pravomoc..

Osl1c3k
21st May 2011, 02:01 AM
cyrnix, ty asi nevieš o čo ide mal by si si tento topic ešte raz prečítať od prvej strany...luke mu napísal že začal provokovať správou do all-chatu "nice hook" a on na to odpíše že v porovnaní s tým čo písal PRED HROU V LOBBY je to nič...PRED HROU? SAK JA SOM BOL AFK už to pochop..ten whisp som mu napisal PO hre...nie PRED get it?

teda chceš říct, že tím "nice hook" sem tě asi v 15. minutě vyprovokoval k tomu, abys mě o 30 minut pozdějc whispoval, že sem zkurvená lama a ať du honit body, protože sám nic nedávám? Tak to pak jo.. To už rozhodně není proti pravidlům

Osl1c3k
21st May 2011, 02:04 AM
btw - už jenom to, kolikrát si mi nadával v tomhle topicu, stojí za řešení tvýho, jestli se tomu vůbec tak dá říkat, manneru...

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 02:04 AM
Vzhledem k tomu, co psal před začátkem hry v lobby, to nebyla ani zdaleka provokace, a rozhodně ne bad manner..

osliček, toto nezahovoríš...ok ja to všetko berem ale prečo si napísal takúto p***vinu? mal si za potreby vymyslieť si niečo na mňa? lebo ti postupne keď si zapol mozog napadlo že to čo na mňa v skutočnosti (ne)máš nestačí? xD gj

cyrnix
21st May 2011, 02:05 AM
...asi to oslik vystihnul...:) nebo chces, abych ti to taky napsal?:) nehadejte se kluci, tenhle chat je jen jako takova omacka, myslim, ze admini jsou natolik schopny, aby tohle posoudili..

Ibalgin
21st May 2011, 02:05 AM
čo som si ja prečítal a viem, bolo to trošku inak np, nech si túto šaškárňu prečítajú modi GL & HF.
Aj tak je zajtra koniec sveta, takže cia :D

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 02:08 AM
osliku ak si na mna vymysliš špinu čo sa nestala a za tym si stojim že sa NESTALA tak nadávať musím, promíň..to je to iste ako by som napisal že ty si mi ako odpoveď na môj whisp že máš isť honiť body napísal že moja matka je ***** ale tesne po tom som vypol w3 a nenapadlo ma to scrennut, lebo som vtedy ešte fakt netušil že si az tak tupý (to nie je nadávka) že to sem postneš

Osl1c3k
21st May 2011, 02:11 AM
Hele, vymejšlej si co chceš, nech vymejšlet mě co chci, admini řešej jen to, co je podložený, všechny repy sou na dotabotovi, tak neřeš co je a není pravda, buď to podlož, vyvrať nebo nech ležet... Já sem dal, co mám a co sem screenul, teď dej buď svoje, a nebo piš dál nic neřešící OT..

Nezmysel
21st May 2011, 02:55 AM
icetea to nedas..jasne, tak jestli budes vytahovat veci na nekoho z nas, vytahni je i na sebe a ostatni..:) kazdopadne nerikam, ze ma za ally chat bejt ban, jestli sis vsimnul jen rikam, ze to zrovna taky nejni chovani..ale mozna se pletu :)

jsem sam zvedavej, jak tohle dopadne, ale myslim, ze by komunite prospelo, kdyby to tu bylo na nejaky urovni a kazdej chudak, co prohraje, newhispovat..at se nauci chovat a hrajou...a nebo whispovat, ale at se chovaji :)
Najviac by komunite prospelo keby ste tu nevytahovali na forum uplne kktiny ktorymi zaberate cas moderatorov ked uz chces pisat o komunite.
Komunite by tak isto prospelo keby si neprispieval na forum iba ked chces ban alebo unban.Ale zapajal sa aj do inych aktivit.
A posledny bod hrac co ma na xpame nick rok bude pisat o komunite (ako spolocnosti ludi ako takej)Pricom dotu ma uplne na haku a neprispieva nicim na jej zlepsenie toto si chcel povedat ?.

nemam iceteu bohvie ako v oblube ale co sa tu snazis nanho nasit aj s tvojim kumpanom ma nenechalo chladnym.

Ibalgin
21st May 2011, 03:00 AM
keby si neprispieval na forum iba ked chces ban alebo unban.


+2 :read:

Osl1c3k
21st May 2011, 03:19 AM
Najviac by komunite prospelo keby ste tu nevytahovali na forum uplne kktiny ktorymi zaberate cas moderatorov ked uz chces pisat o komunite.
Komunite by tak isto prospelo keby si neprispieval na forum iba ked chces ban alebo unban.Ale zapajal sa aj do inych aktivit.
A posledny bod hrac co ma na xpame nick rok bude pisat o komunite (ako spolocnosti ludi ako takej)Pricom dotu ma uplne na haku a neprispieva nicim na jej zlepsenie toto si chcel povedat ?.

nemam iceteu bohvie ako v oblube ale co sa tu snazis nanho nasit aj s tvojim kumpanom ma nenechalo chladnym.

Argumentovat tím, co by komunitě prospělo a neprospělo, můžeš v každým ban/unban topicu... Ta možnost je tu pro všechny, teda ji všichni můžou využít, tak nezkoušej přidávat rádoby příspěvky na úrovni... A řešit kdo tu jak dlouho hraje? Jen od doby ladderu mám odehranejch cca 370 her, nezkoušej tu ze mě dělat lamu, která včera přišla..(nehledě na to, že i v tom případě bych měl nárok na psaní na fórum a hlášení bm)

edit: když nemáš IT v oblibě a nemáš potřebu se ho nijak zastávat, a chceš tu vytahovat kdo čím a jak komunitě doty prospěl, hoď to do všech ostatních ban, unban, bad manner topiců, hodí se to tam úplně stejně jako sem..

cyrnix
21st May 2011, 05:05 AM
..ja bych se drzel tematu.. vy si teda myslite, ze takovyhle zpravy jako /w viz prilozenej printscreen po hre je ok a melo by to zustat bez postihu?:)

Nezmysel
21st May 2011, 10:50 AM
podla mna by sa tu nemala zalovat kazda picovina OSLICEK daj si facku otoc sa a daj si dalsiu.Pises ban request za jednu spicenu nadavku si asi chory na mozog v kazdej jednej hre je jedna aspon jedna nadavka .Asi enchapes ze emocie patria k tej hre a pozri sa co si pisal v hre do all chatu si ho provokoval podla man budes este rad ak nedostanes ban ty.
jo mas odohratych 350 hier na laderu si KING .[not]

(etc narazam nato ze niektory ludia tu uz hraju 6,5,4 roky a nikdy sa takke picoviny neriesili)

Osl1c3k
21st May 2011, 11:06 AM
Podle mě admini měli důvod založit thread pro reportování bad mannerů, btw podívej se na předchozí request/y tady, a pak si dej facku ty a dvakrat se otoč.. A jestli dostanu ban za nice hook, tak rozhodně ne podle pravidel.

Tys tu začal vymejšlet blbosti o nováčkách a prvním roce, hraju tu tři roky, jen od doby ladderu mám odehráno tohle, za nováčka se nepovažuju.. A je mi naprosto ukradený, co si o tom myslíš ty

KukAc
21st May 2011, 11:18 AM
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=21884

(17:48) Oslicek: nice hook
(17:51) a.k.aFinlandia: thx
(18:12) a.k.aFinlandia: ach
(18:25) Oslicek: ty si ten, jak posledne mel keci, ze hraje v tymu s lamama?:D

tohle ti prijde v pohode?jasne, ze to neni duvod, aby mu nadaval, ale takova provokace, to je dost ubohe :-)

luke na hrad :d

muhammat
21st May 2011, 11:44 AM
tak oslicek je starej provokater, uz sem s nim bohuzel mel i tu cest hrat a cist ty jeho radobydrsny provokace

ale ze jeste po ty provokaci reportne tohle... no i taci mezi nama (bohuzel) jsou ;]

DiAboL
21st May 2011, 12:02 PM
Oslicek jedna vec, keby da matka tereza report iceovi to berem, od teba dost ironicke. Druha vec, neviem co ta viac stve, ci to ze to hra ovela lepsie ako ty, alebo sa len snazis vyuzit mozno reportu. Pride mi dost vtipne, ze ked niekto vyprovokuje, nasledne ocakava ze mu niekto bude zato nadavat a potom to da na forum. Skuste sa aspon raz v zivote trochu uvedomit a nedavat na to forum fakt kazdu kktinu.

Ak uz niekto screenuje aj whispy to len dokazuje ako je low. Pretoze BM je porusenie pravidiel na channely alebo v hre. Na whisp sa to vobec nevztahuje a predsa, ked ta tak velmi urazal, existuje command /ignore , ale na to by si musel mat aj trosku rozumu naviac...

Osl1c3k
21st May 2011, 12:17 PM
Oslicek jedna vec, keby da matka tereza report iceovi to berem, od teba dost ironicke. Druha vec, neviem co ta viac stve, ci to ze to hra ovela lepsie ako ty, alebo sa len snazis vyuzit mozno reportu. Pride mi dost vtipne, ze ked niekto vyprovokuje, nasledne ocakava ze mu niekto bude zato nadavat a potom to da na forum. Skuste sa aspon raz v zivote trochu uvedomit a nedavat na to forum fakt kazdu kktinu.

Ak uz niekto screenuje aj whispy to len dokazuje ako je low. Pretoze BM je porusenie pravidiel na channely alebo v hre. Na whisp sa to vobec nevztahuje a predsa, ked ta tak velmi urazal, existuje command /ignore , ale na to by si musel mat aj trosku rozumu naviac...

Neštve mě, že to hraje líp... vlastně sem s ním už parkrát hrál a nikdy neprohrál, takže ne, neštve ;) Co mě štve sem napsal v reportu, asi tak... A pochopitelně, že ten příkaz existuje a vím o něm, ale nikdy to nebyl důvod promíjet takový chování.

Osl1c3k
21st May 2011, 12:20 PM
tak oslicek je starej provokater, uz sem s nim bohuzel mel i tu cest hrat a cist ty jeho radobydrsny provokace

ale ze jeste po ty provokaci reportne tohle... no i taci mezi nama (bohuzel) jsou ;]


Tvůj nick vidím poprvý a na mejch provokacích není nic drsnýho, reaguju jen na lidi, který maj tendence tyhle věci začínat... A kdo mi tu bude trvrdit, že to Ice Tea nedělá, tak si nevidí do huby. Rozdíl je v tom, že já se nesnižuju k ubohýmu nadávání..

muhammat
21st May 2011, 12:32 PM
to mas pravdu, ze se nesnizujes k nadavkam, ale tak manner nejsou jen nadavky. Rozumny clovek dokaze urazit bez nadavek o dost vic nez s nadavkama. btw. provokace a nasledny trest, to sou metody (nejen) rezimu 48-89, k tomu by se nemelo vracet ;]

tak icetea se o hodne zlepsil v chovani oproti drivejsku (tak ale stale to neni ono no - taky obcas provokace, povysovani nad vsechny a takovy ty dota manner klasiky + ty jeho detinsky vyzvy 1v1, to uz na xpamu dlouho nebylo:))

IcetEA_to_nedas
21st May 2011, 01:43 PM
muhammat, nevyzývam na 1v1 každého proti komu prehram :-) ale proste nevieš o čo ide.. posledne 3 hry ma dal bol s teamom (áno, raz aj ja zahrali ste pekne necakali sme taky cw pick na rd ci co to bolo) a stále provokoval/i .. tak som chcel s nim dať len 1v1 nič viac lebo je pan keď dvaju v 4 pub ...
a bolo by na čase, aby osličkovi konečne niekto otvoril oči lebo fakt sa tu hra na elitu acka

oB.Sweety
21st May 2011, 01:57 PM
Nikdy bych necekal ze se budu zastavat Iceteaho ale popravde...ty si fakt mimo kdybych nebyl moderator reknu ze si debil..

dal sem si tu praci a nasel sem si replay te hry, protahl sem ho parserem, procetl sem si chat..
a jediny co vidim je provokace provokace a provokace.. nedelas nic jineho nez do nej ryjes bez duvodu, dokud se ti nepodari ho vyprovokovat.. takze se nediv.. na diskotece bys za tohle dostal po hube,v praci eventuelne taky, ve skole poznamku za drzost a tady te proste poslal do prdele..

mozna ze se nesnizis k nadavani, ale psychicke vydeptavani je svym zpusobem dokonce horsi..
so: :tclosed: