PDA

View Full Version : Zadost o unban



Ferda_the_Ant
19th May 2011, 11:47 AM
Zdravim,
asi ve 3. minutě mi spadnul internet, replay nemůžu najít (či po remaku se neuchovává?) Čas byl nějaký takovýhle: 2011-05-19 09:xx:xx, owner byl achtung_sk. Už tam nějaký ty hry mám, prostě to jednou spadlo...
Dík, TOMmy-GUNner

tommy-gunner
19th May 2011, 03:23 PM
uch, tak tu čtu nějaké výhružky o sdílených accountech, tak tedy píši i sem na fórum za TOMmy-GUNnera; Ferda je bratr

tommy-gunner
19th May 2011, 03:44 PM
Mimochodem, asi to není správné místo, kde to řešit, ale není divný, že hráč, co má 10 účtů, na každém účtu 5 her a může banovat někoho, kdo má bezmála 300 her?
V současný době je leaverů jakožto takových naprostý minimum a odnáší to hodní kucí, jako já :) Pouze to podněcuje k tvorbě dalších fake nicků; mladí lidi stejně hrajou CoDy apod., nikdo nový Dotku nehraje...

oB.Sweety
19th May 2011, 04:25 PM
1) dovolím si nesouhlasit.. je tu spousta lidí kteří ještě nemají hotovou/ mají čerstvě hotovou základní školu..
2) nevím kde ste všichni viděli že rozhodující je počet odehraných her..to vypovídá jen o vaší závislosti (nedívej se prosím kolik mám her :D )
3) pořád sem chodí nový hráči
4) v PC by se ti měl udělat lastreplay.w3g

5) gproxy se tě ani nepokusila udržet ?

tommy-gunner
19th May 2011, 05:13 PM
Tady bych zase nesouhlasil já
ad 1) co se týče školy, tak asi ano, najde se pár lidí, který jsou na základce, ale stejně si radši zahraju s mladým šmudlou, než se středoškolákem, co napíše 'slišet' a 'vipadá' (ano, skutečné případy)... Ale na to jsem si v postu vůbec nestěžoval :-)
2) Počet her... Tady jsem si nestěžoval tolik na skill (i když si myslím, že o skillu převážně rozhoduje počet her, většina lidí hrála ještě před zavedením botů a v topce tyto staré nicky poznávám) jako takový, ale na to, že Tě prostě může zabanovat kdokoliv, kdo si založí (samozřejmě pod podmínkou, že leavneš, ale nějaký pravidla banů jsou mu ukradený). A co víc, vás také musí otravovat projíždět replaye a kontrolovat leavery.

Replay pošlu, jak se vrátim k domácímu počítači, GProxy se snažila, ale net naskočil hnedka, jak dojelo 180 sekund. Nevim, či náhoda, nebo se tam cosi jeblo.

tommy-gunner
19th May 2011, 07:47 PM
tak bohužel, replay se neuchoval, ukládá se akorát poslední a já dával nějakej pub...

tommy-gunner
20th May 2011, 04:39 PM
unban tedy nedostanu?

tommy-gunner
21st May 2011, 10:17 AM
může mi někdo říct, proč jsem naprosto ignorován?

oB.Sweety
21st May 2011, 04:15 PM
z me strany protoze sem tu dva dny nebyl cca -.-

kazdopadne na poctu her az tolik nezalezi... 2 priklady proc:

1) hraju dotu od doby kdy vysel Frozen Throne a napr takovy Lachtan_cz hraje dva roky.. mam toho nahranyho xkrat tolik a i presto je ten kluk takovej talent ze se vedle nej citim menecenej =.=

2) nekdo tu hraje 300her a je porad stejny kopyto, kdezto clovek co tu hraje treba jednou tydne / je tu novej, ale hraje na nejake jine platforme muze byt skillove uplne jinde
---------------------------------------------------------------------------

nicmene prvotni predpoklad je ten ze clovek kerej je schopnej zalozit hru by mel mit vetsi schopnosti nez reagovat na svetlo, takze se se domnivame ze by mel byt schopnej i cist pravidla.. jenze lidi jsou hovada liny kteri nas vyvadeji z omylu :) anyway chystame nejake zmeny (sice uz dlouho, ale neni na to tolik casu jako bysme chteli [ ofc ze z casti za to muze fakt ze nas lidi neustale abusuji unban/ban requestama skrze to ze jine hovado se neumi chovat...porad ten samej problem dokola, hnus co..] )

a ano mas pravdu taky z toho nejsme cely nakrivo ze tyhle ty requesty jsou nejvytezovanejsi cast CZ/SK fora :/

k tomu prvnimu bodu zpetne: myslim ze zalozim lamehunt topic kde se budou postovat fotky blbosti co jsou lidi schopni napsat:) nekdy je to fakt epic kdyz clovek druhemu nadava do negramotneho kokota a udela v tom gramatickou chybu:D

jo a btw unbanned