PDA

View Full Version : [problem] z eurobattle loaderem



RastaSoldat
18th May 2011, 08:06 PM
Otóż instaluje go, wyskakuje ten błąd z latency.txt, rozwiązaniem jego jest wiem, ponowne uruchomienie lecz loader niby się instaluje ale na kompie w ogóle nigdzie go nie, przeszukałem programem całego kompa i nigdzie go nie ma... w dodaj/usuń, w folderze w3 ni ma ;/ instalowałem najpierw patche, potem loader jak w poradniku... framework zaktualizowany, c++ jest, może najpierw euroloader, a potem patch?

RastaSoldat
18th May 2011, 08:51 PM
zauważyłem coś dziwnego, eurobattle załącza się tylko po instalacji i tam gdzie jest w3 path, ustawiam na folder z w3 i tam widzę folder UI natomiast jak przez mój komputer wchodzę to owego folderu nie ma...

RastaSoldat
19th May 2011, 04:06 PM
poradziłem sobie z tym, lecz problem ciągnie inny, teraz nie mogę wejść na żadną grę doty tzn sd, rd, ap itd. na footmenfrenzy i te bzdety mogę, wejść tzn. Wybieram grę i wywala mnie do okienka głównego battle.netu, tam gdzie czat jest itd... sprawdzałem banlistę eurobattlenetu dla pewności i nie mam bana.

B4rt0z0
19th May 2011, 04:51 PM
masz mape?

dolmel
19th May 2011, 07:17 PM
masz bana na playdocie

odwiedz www.playdota.eu i napisz podanie o unbana ;]

RastaSoldat
19th May 2011, 08:31 PM
chyba, że tak... nie bo mam adapter wifi na usb 2.0 a w kompie 1.0 i mnie rozłącza czasem... to nawet nie piszę na razie, poczekam aż zrobię z tym, dzięki za info!