PDA

View Full Version : patch 1.26 :)



boss382
17th May 2011, 09:13 PM
takže to iste...
1. nainštalujem si patch 1.26a_cezsky
2.setup_1.26a (všetko OK)
3. pustím:
a vyskočí ma na moja " obľube na " tabuľka nemôžem sa pripojiť.... možno je nefunkční...alebo skontrolujte internetové pripojenie...

Xares
18th May 2011, 02:07 AM
Mam uplne stejny problem, 1.24 sla v pohode ale 1.26 spolu s novym loaderem mi stale hlasi,ze nemohu najit servr ( nemohu se pripojit).
Zkousel jsem i kompletni reinstalaci warcraftu a naistanlovani noveho patche spolu s novym loaderem, bohuzel ani to nepomohlo a problem pretrvava dal...... doopravdy nvm co s tím :(

Ibalgin
18th May 2011, 02:09 AM
je to zlé..s tým patchom prišli nesmierne problémy..takmer všetci padajú z hier, neustále rmk.... bieda no :D

Xares
18th May 2011, 02:21 AM
Jn, ted tam dali loader bez automatcikeho gproxy, zejtra to zkusim preinstalovat cele a dat to tam bez toho, snad uz to pude, jinak hold budu muset jit jinam :(

FogyX
18th May 2011, 09:11 AM
ano treba sa pripajať cez battle.net bez GProxy

Xares
18th May 2011, 11:01 AM
Tak bohužel problem přetrval,nvm čím to bude, znovu jsem nainstaloval wacrafty, potom patch a nakonec loader bez automatickeho gproxy..... avšak stále mi to píše,že nemohu najit servr :(

Xares
18th May 2011, 11:57 AM
Tak jsem z toho jelen,zkousel jsem zapnout warcrafty normal pres ten novy loader bez automatickeho gproxy a neslo mi to coonectnout jakmile jsem vsak grpoxy zapnul rucne uz to bezi jak svycarske hodinky..... :D

Muj postup byl takový,že jsem prvně uplně odinstaloval warcrafty a potom mi vrtalo hlavou jestli nemam gproxy 2 v pc, zadal jsem do vyhledavace gproxy a naslo mi to jeden soubor v Cku, smazal jsem ho a znovu naistaloval warcrafty spolu s patchem a loaderem bez automatickeho g proxy, zkousel jsem jen zapnut euroloader, bohužel bez uspěchu, pak jsem tedy zkusil zapnout gproxy a euroloader a az to slapalo :-)

oB.Sweety
18th May 2011, 03:35 PM
nenainstalovali ste napr ceskej patch na anglickou verzi?
nainstalovali ste novej euroinstaller z (myslim) CENovyho topicu?


setkal sem se uz s tim ze opravdu se to nekomu skrz stare gproxy takhle hadalo a kdyz to pousti pres "normalni branu" s rucne spustenym gproxy problem se vyresi.. zkusil bych potom mozna odinstalovat gproxy a nechat jen to v euroinstalleru, mohlo by to jit:)