PDA

View Full Version : Mám zájem o clan + stranky s clanama



frajeriss
17th May 2011, 06:08 PM
Zdravím

Mám chuť pocitit atmosféru turnaju ruzných cw a vše co k tomu patří, dotu hraju skoro dva roky a stále mě baví, jenomže už ne pouze privatky atd. Chtěl bych zmíňované věci nahoře a zkouším to touhle cestou. Skusím se trošku více představit

Jméno David
věk 21
nick na bnetu frajeriss_xeR^
zkušenosti necelé dva roky hraní a já osobně si myslím že hraju dost dobře jak support, tak cary, nebo i tank.

Je sice pravda že mě moc lidi nemusí, protože říkám nahlas co si myslím, jako sorry ale když jde někdo do privatky a postaví na naixe vladimíra to mě nenechá klidným.

Takže pokud máte někdo clan a místo v něm (hledám jenom opravdu clany které chtějí o něco výš než jen občas si zahrát cw vyhrajou, nevyhrajou a tím to končí) tak se určitě ozvětě na icq 199377194 nebo tady, budu sledovat topic.

Hledál jsem na netu různé stranky s clanama. Takže i za jakékoliv informace kde bych se mohl uchytit budu vděčný. Díky za reakce lidi

ještě jednou kontakt 199377194

grimasko
17th May 2011, 06:44 PM
Odporucam sa obratit na hracsku zakladnu, ktora sa sustreduje okolo dota.sk, pripadne skusit zahranicne klany, ktore sa sustreduju na xpame, ak chces ostat tu.

frajeriss
17th May 2011, 06:52 PM
Odporucam sa obratit na hracsku zakladnu, ktora sa sustreduje okolo dota.sk, pripadne skusit zahranicne klany, ktore sa sustreduju na xpame, ak chces ostat tu.

na dota.sk jsem právě byl, ale nějak se tam nevyznám na jejich forku není nic o náboru ani na té stránce jsem aspoň něco tomu podobného neviděl. Jen co vím, že to je nějaká databáze clanu

WINNER-
17th May 2011, 08:29 PM
tak s tebou bych nechtel hrat v klanu vetsi nervak jak ja

[Spis]Borovicka
17th May 2011, 10:01 PM
hat hladaj ... vsak na challoch mozno zaujmes a mozno si ta dakto vismne :):) vela stastia