PDA

View Full Version : Patch 1.26 error



Ginosajii
16th May 2011, 03:10 PM
Zdravím, při instalaci nového patche i installeru vše proběhlo bez sebemenších chyb. Jenže když chci spustit battle.net,option nebo cokoliv jiného, tak se oběví prázná obrazovka jen s pozadím hry. Nějaké řešení či rada? Děkuji předem. Zde je screen : http://imageshack.us/photo/my-images/818/beznzvug.png/

MiZiGe
16th May 2011, 03:28 PM
OS?
Checkni si aj, či sa pripajáš cez náš gateway.

dedo619
16th May 2011, 06:05 PM
pls ja som vsetko naistaloval v poriadku ale pise mi ze neni mozne sa pripojit k battle netu alebo niesom pripojeny k netu pls pomozte

Ginosajii
16th May 2011, 07:51 PM
XP Proffesional a připojuji přes náš gateway, ale myslím si že tohle nehraje žádnou roli, protože mi nejde ani Option a nic jiné.

IcetEA_to_nedas
16th May 2011, 08:16 PM
toto je tak jebn*ty patch...
mne ten gateway gproxy proste nejde..robil som všetko podľa návodu, stiahol som si aj ten patch čo tam máte aj wvs ale nič, preinštaloval som si aj w3 a robil všetko odznova ale nepomohlo... na eurobattle.net gateway ma pripoji stále tak po 5 min + problemy s botmi stále to kickuje z hry aj keď už nie štýlom "dual sync" a jeb 4ia disconnected.... ale dropuje to hráčov ako chce ktorý maju v poho net a ide im ďalej na pohodu veď stačí afkovať 20 min na ačku aby som si prečital 100 sťažnosti a mne sa to stalo tiež..najprv som si myslel že to s patchom nema nič spoločné aj keď mi bolo divné že ma to hned disconnectlo a na kanali som ostal aj net v poho šlapal...

MiZiGe
16th May 2011, 08:32 PM
100 sťažností? Ty a kto...lebo nejako ani na serveri, ani tu to toľko ľudí nepíše.


XP Proffesional a připojuji přes náš gateway, ale myslím si že tohle nehraje žádnou roli, protože mi nejde ani Option a nic jiné.

srsly drbnutá chyba...momentálne mi nenapadá, čo to spôsobuje.

Ginosajii
16th May 2011, 08:45 PM
Takže jsem bez doty? :huh: Jediná hra která mě baví a kterou hraji a ani si ji nemůžu zahrát. :/ Zkusím se v tom ještě pohrabat a třeba se to podaří rozjet. :)

MiZiGe
16th May 2011, 08:48 PM
skús si to pustiť vo windowed mode, či to na pozadí nepúšťa nejakú hlášku

dedo619
16th May 2011, 09:18 PM
a server ide normalne?
lebo my pise ze nie

MiZiGe
16th May 2011, 09:33 PM
tak normálne, ako sa len dá...

FogyX
16th May 2011, 10:26 PM
pokial to pretrvava skusil by som nanovo warcrafta reinstal grafiku alebo cely windows

Ginosajii
17th May 2011, 12:23 PM
Když jsem to přepnul do window, tak tam žádná hláška nebyla. Momentálně jsem to odinstaloval a jak budu mít čas, tak to zkusím rozjet. Pokud se nezadaří, tak až někdy bude v plánu reinstal windowsu tak to zkusím.

Nezmysel
17th May 2011, 12:48 PM
1ked spustis eurobatlenet tak ti vpravo dole ukazuje nejake cisla co zacinaju na 126 ?
2(alebo ma este napada ci ti to nebuguje koli firewal dal si povolit?)
3alebo ti to moze nejak blokovat aj antivirak
4je tu aj moznost z cekym warom anglickym patchom atd moze to nejak robit problemy ja ti neviem povedat ci na sto percent lebo mam aj anf war aj patch ale pocul som o tom.

viac ma nenapada preco ti to nejde

Ginosajii
17th May 2011, 03:14 PM
1ked spustis eurobatlenet tak ti vpravo dole ukazuje nejake cisla co zacinaju na 126 ?
2(alebo ma este napada ci ti to nebuguje koli firewal dal si povolit?)
3alebo ti to moze nejak blokovat aj antivirak
4je tu aj moznost z cekym warom anglickym patchom atd moze to nejak robit problemy ja ti neviem povedat ci na sto percent lebo mam aj anf war aj patch ale pocul som o tom.

viac ma nenapada preco ti to nejde

1) Ano, byla to verze 1.26
2) Firewall mám stále vypnutý a neblokoval to
3) Žádný antivir nemám
4) W3 byl kompletně v anglickém jazyce stejně jako patch

MiZiGe
17th May 2011, 04:49 PM
firewall vypnutý ešte nič nerieši, hlavne ak je to windows firewall...tam to treba fakt manuálne nastaviť (výnimku pre *.exe a pre porty, a potom reštartovať)

Poprípade skontrolovať, či tam už nemáš náhodou nejaký rule, ktorý to blokuje.

Ginosajii
17th May 2011, 09:27 PM
Je to firewall windowsu. Nicméně při prvním spuštění euroloaderu po instalaci nového patch a installeru se mě to samo zeptal jestli chci odblokovat, což jsem udělal. Teď čekám na stažení w3 a pak se uvidí...