PDA

View Full Version : to RMK JE BLBOST



L.U.Z.A
15th May 2011, 02:31 PM
nevim jetli uz to tu nekdo psal, ale asi tak 7x za 2 dny se mi stalo proste, ze pulka teamu od nich leavla jeden nebo dva dali rmk a bylo rmk to je proste blbos toto kdyz mate pushle vsecko davate trunovy veze a rmk najednou toto by se melo nejak zmenit, bo toto nema zadny smysl potom si bez bodu, bez statu, bez niceho..

Godlike[CZe]
15th May 2011, 03:27 PM
A jaký maj smysl body?:D staty ještě možná jo pokud někdo statuje v loby :)

_BoH_
15th May 2011, 04:49 PM
tak ale ked mu livnu 3 pred koncom a daju si rmk tak si to sejvni a postni sem

XarderaS
15th May 2011, 06:47 PM
tak ale ked mu livnu 3 pred koncom a daju si rmk tak si to sejvni a postni sem

Sak to uz jsem jednou udelal ale pry to zadny poruseni pravidel neni, takze holt to musis prekousnout a doufat...

Arsony
16th May 2011, 12:37 AM
Jak už bylo řečeno, k čemu vám ty body jsou? Ale w/e, když budou abusovat příkaz rmk prostě to sem postněte a my se jim podíváme na zoubek ;) Jako napsat příkaz !rmk samozřejmě proti pravidlům není ale vyloženě to abusovat stylem - aha tak jeden leavněte a my dáme rmk to půjde - na ban je.

Pabil
16th May 2011, 05:04 PM
Tak ale zas naco davate body ked potom pisete naco su =) Ked uz tu su tak potom neodsuzdujte ludi ktorych zaujimaju ( nie kazdy znich musi byt stat hunter )

Arsony
20th May 2011, 11:46 PM
Já body "nedávám" a zároveň až tak neodsuzuji statshunt pokud to nepřekračuje jisté meze '(jako tohle třeba překračuje), sám jsem se za bodama jednu dobu hnal ;)