PDA

View Full Version : UBUNTU 11.04 W3 1.26a



nexusak
15th May 2011, 11:04 AM
mám ubuntu 11.04 a včera večer som updatol w3 na 1.26a patch bez problémov avšak s inštaláciou euroloaderu mám problém píše mi to Failed to open output file.Moja angličtina nieje zrovna najlepšia ale nepodarilo sa mi nájsť žiadne rozumné riešenie....

Srncek
21st May 2011, 03:14 PM
Pripájam sa ... mám rovnaký problém .. IRsetup: Failed to open output file.
Preložím to aby pochopili aj nonSlováci :)

Translation to English:
We have Ubutnu 11.04 Natty Narwhal, we have installed and patched Warcraft 3 without any problems, patching went even better then on previous versions of Ubuntu, but we have problems with installing of euroloader.. when executing it shows irsetup window with message : Failed to open output file. Please help us to solve this.. We like to play W3 on linux... because its 2x faster and smoother gameplay then on windows...

peterncr
31st May 2011, 11:41 AM
ja mam presne ten isty problem na tej istej verzii ubuntu, vo windowse som zase skusal naistalovat cely W3tft ale stale mi vyhadzuje blue death ... takze som zavisli na linuxe, prosim pomoc

loveyouall
11th June 2011, 02:48 PM
mam take tento problem, na Arch Linux... Instalator neni stastne udelany :|

dalsi vlakna (anglicky)
http://eurobattle.net/showthread.php?t=145051
http://eurobattle.net/showthread.php?t=144882

Kdyby se nasla dobra duse ktera by uplodovala soubory ktere tento instalator ( setup_1.26a_manual.exe ) nainstaluje/zmeni + klic z registru... To by pomohlo :pet:
nemuseli bychom tento zly instalator vubec spoustet :vuvu:

loveyouall
30th June 2011, 01:50 AM
jen me napadlo ze tu doplnim aktualni info v cestine. Takze dosud neni nova funkcni verze instalatoru a tak prozatimni jedina znama/zverejnena/odzkousena moznost je takova, ze se hra musi bohuzel nainstalovat na widlich, napriklad pres virtualbox a pote staci zkopirovat celou slozku (jistota, abychom nemuseli zjistovat zmenene soubory) primo v Linuxu a hra bude krasne pres wine fungovat ;-)

nexusak
24th October 2011, 05:39 PM
Po troch mesiacoch mám znova počítač tak som skúsil prekopírovať zložku z virtual pc a nejde to nenájde mi battle net bránu správnu pon virtualboxom ju nájde ale nezdá sa mi to ako riešenie takže...