PDA

View Full Version : Unban EFF3CT



eff3ct
12th May 2011, 05:02 PM
Salut,

Sunt un jucator corect, nu fac abuz de ban, nu dau ban la cei care au probleme si inteleg despre ce este vorba dar acum am dat peste unu CORNULET. care si-a luat tarla pe canalul Ro, are si el lvl de host si da ban aiurea.

Sa va explic:

Intram in loby, se aduna lumea, eu fiind in echipa de jos (host cornulet.) iar -yakuza- zice sa il dea pe unu afara ca este prea noob. Hostul nu reactioneaza dar sa swap 5 6, il pune la noi in echipa si da start!

Cand am inceput jocul, i-am spsu ca nu este corect ce a facut si i-am spus ca am sa ies.. El din mandria lui de host, ca parca este singurul pe platenta asta, mi-a zis urmatoarele cuvinte de noob, incult : Iesi egal ban.

Nu mi se pare corecta atitudinea lui si de aceea am iesit din joc. Doresc sa mi se scoata banul!

Multumesc frumos!

RaouL
12th May 2011, 05:04 PM
Replay, sau link de la replay (il gasesti pe www.ro-dota.com )

eff3ct
12th May 2011, 05:07 PM
Ultimul replay pe care il am este asta: ARSO PRO RO +1 ba nene ,altceva nu mai am.. Dar nu inteleg de ce vrei replay? Ti-am explicat despre ce a fost vorba!

eff3ct
12th May 2011, 05:14 PM
Hai ca am gasit la mine in calculator, last replay. Il ai atasat!

_steaua_
12th May 2011, 05:54 PM
are dreptate effect, a dat !start si repede !swap 5 6 in timpul countdownului, nu mi se pare ok ce a facut.

eff3ct
12th May 2011, 08:39 PM
Ma amuz, chiar ma amuz, ma uit cum admini, moderatorii, vizualizeaza aceasta cerere si nimeni nu imi da niciun raspuns. Ce mai doriti? V-am atasat si un replay, va ca si User steaua_ imi da dreptate, nu inteleg.. ce tre sa fac, sa mituiesc pe cineva sa imi scoata banul? sau sa-mi fac alt cont?
Imi este foarte usor sa imi fac alt cont si cu asta basta, dar eu cred ca aici sunt niste oameni cu capul pe unmeri si constienti ca de aceea sunt moderatori sau admini. Nu cred si sunt doar niste copii care se joaca de-a moderarea. Este usor sa faci asa ceva, eu lucrez in domeniu web design, sunt activ pe cateva forumuri importante si stiu cum se administreaza sau modereaza un site. Astept un raspuns decent din partea moderatorilor.

Multumesc.

BoBo
13th May 2011, 03:57 AM
Pentru ca acest CORNULET. a primit lock account pe server o sa primesti si tu unban .

Prima si ultima oara cand primesti unban pt leave .