PDA

View Full Version : Unban request - for Mizige



JAnci2D
10th May 2011, 09:16 PM
Neodpovedas na postu odomna a ignorujes whispovanie a pisanie na btn.

Tyzden dozadu som dostal lock na konto Pinzeta za huntenie statov na hre, kde leavli ludia bez rmku hry...aj ked to nebolo porusenie pravidiel a blokovalo sa to na podnet parhracov, ktori napr. aj v danej hre leavli...co je porusenie pravidiel, bral som to akoze dobre, nemoze sa to a kedze mam block, tak uz asi nedostanem unban :(.

Chybu som si uvedomil (uz to nespravim), ale dotu by som chcel hravat aj nadalej a tak som si zalozil nove konto. Dal si mi block aj na to a uz aj na 3...ja chapem, ze som spravil co som spravil, ale nechcem kvoli tomu skoncit na btn, kde poznam ludi (slusnu dobu aj teba..aj ked asi ta az tak dobre nepoznam ked toto robis :/). Preto ta prosim ak by si mohol prestat blokovat moje konta a radsej sa zameral na ludi, ktory naozaj porusuju pravidla, lebo ja osobne leavujem iba zriedka a to po technickych chybach ako vypadok internetu alebo prehriatie procaka...

Mohol by si mi dat unban aspon na toto posledne konto [POP]Corn reps. unblock alebo aspon mi uz prestal banovat novovytvoreny nick...ak chces, mozme sa dohodnut, ze nebudem hravat na CZSK botoch a budem na pd.eu, ale hrat by som chcel...

Dufam, ze mi aspon tu odpises a aspon zvazis moju poziadavku.

p.s.:Sweety a Arsony nech sa tu radsej nevyjadruju ;-)

IcetEA_to_nedas
10th May 2011, 09:45 PM
ten mizige ma pevnu vôľu, ide si svoje až do konca a vytrvalo lockuje všetkých leaverov/nomannerov dobré vam tak :)))
som rád, že ja s ním nemám žiadny problem.

oB.Sweety
10th May 2011, 11:12 PM
muzu vedet co znamena to to ze se tu nemame vyjadrovat?

pokud si dobre pamatuju tak si jeden z tech radoby chytraku v Diabolove povestnem topicu.. right?

JAnci2D
10th May 2011, 11:12 PM
akoze ja to beriem, ale dufam, ze mi aspon odpise a odpovie na moje otazky ...

JAnci2D
11th May 2011, 12:51 AM
nie som ziadny chytrak a komentoval som sa mi zda raz v topicu diabla vobec...tak neviem, ci je to to, co ty myslis a nemas sa vyjadrovat, lebo ako na fore citam tvoje prispevky, tak nic moc...tak aby to tu zbytocne nebolo zaspamovane blbostami

MiZiGe
11th May 2011, 01:28 AM
fyi,
ja som vôbec netušil, že [POP]Corn = Pinzeta. O to vtipnejšie to je.

[POP]Corn dostal ban za toto:

[Tue May 10 08:24:25 2011] [BNET: EuroBattle] non-admin [[POP]Corn] sent command [!priv askdjgbKSJGNlskjfdnbSJDBKSJDBVKAJSBFKJASNBKJ]
založenie takej hry bota trochu "zaskočilo"

JAnci2D
11th May 2011, 07:59 AM
to je vsetko co mi k tomu povies?
ziadne vysvetlenie alebo dovod neustaleho blokovania?

si nevedel, lebo som moc dobre na tom nicku hral? :D:D

JAnci2D
11th May 2011, 08:00 AM
zaskocilo?

preco sa inak na nu nedalo prihlasit?

ja som skusal, ze nech to rehostnem alebo unhostnem a neslo?

co sa mu stalo?

TT_SNiP
11th May 2011, 05:54 PM
Imho je tu proti tobe konspirace..
NOT.. :huh: