PDA

View Full Version : !balance



phil.ivey.
8th May 2011, 12:58 PM
neuvazujete o zavedeni !balance prikazu? podle me by to znacne zvysilo kvalitu her, takto byva vetsina bohuzel tezce unbalanced ..

Godlike[CZe]
8th May 2011, 01:32 PM
O tom už byla řeč v jiném topicu ;-) si to přečti:
nekazte snipovi zmysluplný topic kecaním o "nikto nezlepšuje úroveň hier, buhuhu". Nie sme tu od toho, aby sme učili ľudí hrať, ani sa chovať :)

Btw., Snip, ideš na to veľmi dobre, ale skús nejako zmeniť premisu, že odmietaš czsk ako "pub" channel.

Pár mojich bodov:

1. Omnoho lepšia, než nejaká predstava random organizovaných challengov, vouchov, a čo ja viem čoho by bola prachobyčajné clan wars.
2. ad privátky: nová verzia guarda (teda keepera), bude rozlišovať "low level" a "high level" captains. V našom prostredí by sa to dalo upraviť na ten zmysel, že lvl2 = low level, by boli ľudia, čo si môžu zakladať privátky priamo (a nemusia brať ohľad na !res), a lvl3 = high level, by hrali challenges, ak by chceli.
3. ad "balance" - v hre nikdy žiaden balance nebude, to je snáď jasné. Random rozhadzovanie hráčov podľa score má svoje pre a proti. Na playdote a ODL sme to zaviedli, a celkom sa to osvedčilo. Na CZSK sa mi to ale nezdá úplne jednoznačné, je tu XX crybabies, čo inak ako spolu hrať nechcú...

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 01:41 PM
jn ale aj tak by sa ten prikaz určite hodil, aby sa nestalo to čo mne pred chvíľou ... že som mal v teame (sentinel) 4 lamy proti 5 profikom ... viď replay
http://dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=20143

Godlike[CZe]
8th May 2011, 03:03 PM
Ice :D:D:D:D TY LAST HITER :D:D:D

CK: 9
CD: 3


GG:noob::respect:

IcetEA_to_nedas
8th May 2011, 04:58 PM
looooool ty kkt šak som od začiatku len harashoval a gangoval a ešte som ti nehaval krepy (aj ked ten tvoj last hit je biedny) a este si mi naschval aj denyoval krepy (aby si mi dojebal staty neviem) ty charakter :D :D
edit: a nepisal si ze ani nemusis klikat na ten replay? xD zmrd

phil.ivey.
9th May 2011, 01:16 AM
takze balance hry nebudou kvuli crybabies ??? nebo nechapu to zduvodneni cemu to vadi, sak to nemusi byt povinnost

KKnD.
9th May 2011, 06:55 PM
rozhodne to dokaze vylepsit kvalitu cistych pub game ,na PD-cku se to myslim osvedcilo docela,teda aspon co ja jsem hral :vuvu: pokud hrajete privatku tak nikdo balance nemusi davat,ale pro no name pub hru to rozhodne ma pozitivni prinos

phil.ivey.
9th May 2011, 09:27 PM
presne, zkuste udelat nejaky pruzkum (anketu nebo tak) a myslim si ze vic nez 75% hracu by balance velmi rada uvitala

Pabil
9th May 2011, 09:32 PM
Bude anketa :happy2: :vuvu:

DiAboL
9th May 2011, 10:06 PM
J dajte nejake balance, nech sa neocitne hore partia BIA ktori ownia pub, proti randomu. Potom sa to proti nim neda proste :(((((((((((

grimasko
9th May 2011, 10:21 PM
!balance => rozhadzovanie hracov podla bodov?

Rhymak^
9th May 2011, 10:35 PM
Myslim, ze je uplne jedno, ci nejaky !balance bude, alebo nie...
1.Ak chce niekto huntit staty, tak proste !balance neda.
2.Najde sa kopa ludi, ktori maju omnoho menej bodov a su skillovo vyssie ako hraci v ranku nad nimi.
3.Nikto nikoho nenuti hrat hru, v ktorej sa mu nezdaju jeho spoluhraci, na to mas prikaz !sd a vzhladom na to, ze to nebanuje ani tu hodinu ked mas res, tak si mozes kludne pockat na dalsiu hru...

Myslim, ze pridanie !balance by len znamenalo viac whinu v lobby, nic viac...

huJhuJ
9th May 2011, 10:45 PM
tak potom zrusit ten po****ny prikaz !start now
to co je toto ? to clovek ani nemoze odist pocas countdownu? choreeeeee
potom to prebieha asi tak

xx:xx:xx:xx:xx:00 = host pls !open 4 lama
xx:xx:xx:xx:xx:01 = rdy?
xx:xx:xx:xx:xx:02 = game started

phil.ivey.
9th May 2011, 11:10 PM
#12 1.Ak chce niekto huntit staty, tak proste !balance neda.
co to je za argument vsak jesi chcu hrat balance tak ho host da a hraju jesi neda tak pudu do jine hry s balance..
2.Najde sa kopa ludi, ktori maju omnoho menej bodov a su skillovo vyssie ako hraci v ranku nad nimi.
to by melo teoreticky platit jen u u s nizkym/zadnym poctem her, a stejne si nemyslim ze by to bylo dulezite.

proste balance >>>> soucasna situace bez balance kde si skupinky homousku jen owni pub presne jak pise nekdo nademnou

TT_SNiP
10th May 2011, 12:07 AM
Imho tahle diskuze je bezpredmetna, Mizige uz vam odpoved dal. Tohle tema se resi kousek vys v tomhle topicu, kde muzete klidne prispet svym nazorem (ale bylo by hezky, aby jste si to nejprve precetli, at neplacnete nejakou hovadinu..):
http://eurobattle.net/showthread.php?t=141883&page=4

Balance na acko pubu se zrejme neplanuje, nicmene je dost mozne, ze se v blizke dobe ozivi zase hry pro "lepsi" hrace, kde by mel fungovat system jisteho balancu.

Pabil
10th May 2011, 01:22 AM
celkom mi uniklo preco ze ci neni vola alebo je problem ten prikaz spravit =)

Rhymak^
10th May 2011, 01:16 PM
#12 1.Ak chce niekto huntit staty, tak proste !balance neda.
co to je za argument vsak jesi chcu hrat balance tak ho host da a hraju jesi neda tak pudu do jine hry s balance..
2.Najde sa kopa ludi, ktori maju omnoho menej bodov a su skillovo vyssie ako hraci v ranku nad nimi.
to by melo teoreticky platit jen u u s nizkym/zadnym poctem her, a stejne si nemyslim ze by to bylo dulezite.

proste balance >>>> soucasna situace bez balance kde si skupinky homousku jen owni pub presne jak pise nekdo nademnou
Precitaj si bod 3. predtym ako budes hodnotit moje "argumenty".

A nie, neplati to len u hracov s malo hrami, ja napriklad casto hravam na skype s kamosom a jeho 3 spolubyvajucimi, ktori ani nevedia kde sa nakupuju niektore itemy a tak 3 z 5 hier pri kazdej smrti chlascu... A za kazdu takuto hru pridem o +-20 bodov... Bezne som v rebricku niekde okolo miesta 4000-6000 a aj ked mi to mozno niekto bude vyvracat [diky :D ] tak viem, ze som skillovo vyssie...

Proste : Zda sa ti hra imbalanced? Chod hrat inu...

phil.ivey.
12th May 2011, 09:59 PM
davat jako priklad extremni priklady je fakt super. takovy problem co tu resis nastane ve zlomku her, porad nechapu cemu by to vadilo. sak kdyz nechces hrat balance tak to proste nedas o co de

_BoH_
12th May 2011, 10:44 PM
phil chces trapny prikaz na balance, cotak si zalozit hru a naswapuj si balance sam

phil.ivey.
13th May 2011, 12:06 AM
aneb proc delat veci jednoduse kdyz to jde slozite ze