PDA

View Full Version : SuperKockaa



n3xr0
6th May 2011, 06:29 PM
(03:45) Superkockaa: ja hraju s hnedym
(03:48) Superkockaa: rozhodili ste nas
(03:51) Superkockaa: do jinyho tymu
(03:53) kOcwar: nevadi
(03:54) zupaTRUPA: nic si nepsal
(03:55) kOcwar: nebud decko
(03:56) Superkockaa: nam jo
(03:57) kOcwar: hraj
(04:00) Superkockaa: psala jsem to
(04:01) Superkockaa: predtim
(04:05) Superkockaa: ze silent mi pride
(04:08) Superkockaa: silent mi pride
(04:16) zupaTRUPA: no tak si das jednu proti kamosovi... se neposeres ne?
(04:20) Superkockaa: poseru
(06:58) smex: sipku pico ?
(07:03) Superkockaa: ty curaku
(07:19) Superkockaa: vsimej si svyho
(07:30) smex: nemuzu
(07:35) smex: mel semnou byt strom

Sama jela flame + podle toho že se posere z toho, že není z friendem = ruingame? ALE ONA BAN NEDOSTANE? To si děláš srandu ne? Však to byl všeobecnej flame ze strany na stranu. Jindy by to byli max warny! Ale tady prostě BANY 14dní + :-D heh N/C
http://www.dotabot.net/bots_webpages/czsk/gamestats.php?id=19882

Arsony
6th May 2011, 06:38 PM
Flame ze stranu na stranu?

Ad 1.: Začal jsi s tím flamem ty
Ad 2.: Už jsem ti vysvětloval že těch 14 dní máš za ty tvoje wannabe kecy "já znám mizigeho už se těším na ban půjdu hrát proti AIčkám" jinak by to bylo standardních 7 dní za flame.
Ad 3.: ona použila za celou hru 1 sprosté slovo (vyprovokované) vy jste ji flamovali od začátku do konce všichni.

oB.Sweety
6th May 2011, 06:39 PM
w8 what? nexro je smex?

Fr0Sty_Cz
6th May 2011, 06:39 PM
Teda me to zrovna jako flejm moc neprijde ale budiz ... co se tyka toho frienda , kdyz to oznamila dopredu a vy ste se na ni vysrali tak se divte ale nevim proc bys to chtel oznacovat za gameruin

n3xr0
6th May 2011, 06:45 PM
ne nexro je nexro a smex je smex... sem uplně někdo jinej :-D
Arsony ty se rychle prober nejlíp si dej facku zprava a nasledně zleva... tu hru sem vůbec nehrál jen sem viděl replay...

Arsony
6th May 2011, 06:45 PM
To s tím friendem s tím nemá nic společného a o žádný gameruin se nejednalo. Hrála úplně normálně. Tam jde čistě o flame který vyvolal smex s svojím kamarádem xzarkem a ještě tam flamoval ten modrý omniknight. Zarek dostal jen warn protože flamoval nejméně. 14 dní (místo 7mi) dostal díky těm svým wannabe kecům na konci ;)

n3xr0
6th May 2011, 06:50 PM
Zajmaví, že nemusela ani založit topic atd.. prostě N/C x-D
Každej kdo má větší lvl než "normální" hráč si tu o sobě myslí bůh ví co :-D Ale typci co tu "vyflamujou" 1 hru z cca 500 her co máme společně odehraný dostanou banán x-D Ale když tu má někdo X postů po sobě na žádost o BAN a X krát byl zabanovanej a furt nema IP ban nechápu... Totok vyloženě nechápu...
Jinak na "Ačku" se do vás naváželo i X lidí, který neznáme a nehráváme sněma asi z rozhodování taky nejsou zrovna 2x spokojení :-D

Arsony
6th May 2011, 07:04 PM
Jaký topic na fóru? myslíš tenhle ?
http://eurobattle.net/showthread.php?t=141784
A proč by to měla zakládat ona? Ten ban jsem ti dal já ;) ona s tím nemá nic společného akorát mě na to upozornila.

Protože pravidla platí pro všechny stejně a když se chováš jako dumbass tak dostaneš ban. Když se jiní chovají jako dumbassové dostanou ban taky. Když ho dostávají na X desítek nicků tak mají perma na všechny další nicky. Vy kecáte o IP banech ale jak chcete v dnešní době kdy má každý retard dynamickou IP dávat ip bany?

grimasko
6th May 2011, 07:10 PM
Arsony, no offence, ale asi si ******, ked tvrdis, ze kacka (I guess) tu hru neruinovala. Ruku na srdce a priznaj, ze od 14tej do 17tej minuty pobehovala z baze na linku a spet, co je proste 3j minutove afkovanie.

+
Ad 3.: ona použila za celou hru 1 sprosté slovo (vyprovokované) vy jste ji flamovali od začátku do konce všichni.

Ja som za 1 sproste slovo dostal ban na 14 dni. :( How unfair the world is.

n3xr0
6th May 2011, 07:13 PM
Jaký topic na fóru? myslíš tenhle ?
http://eurobattle.net/showthread.php?t=141784
A proč by to měla zakládat ona? Ten ban jsem ti dal já ;) ona s tím nemá nic společného akorát mě na to upozornila.

Protože pravidla platí pro všechny stejně a když se chováš jako dumbass tak dostaneš ban. Když se jiní chovají jako dumbassové dostanou ban taky. Když ho dostávají na X desítek nicků tak mají perma na všechny další nicky. Vy kecáte o IP banech ale jak chcete v dnešní době kdy má každý retard dynamickou IP dávat ip bany?

Máš v tom bordel... Pročisti si hlavu a buď v pohodě .... Od tebe sem ban nedostal, dostal sem ban od Sweetyho až na Ačku... tenhle a za úplnou hovadinu: http://eurobattle.net/showthread.php?t=141795
Jo kecám o IP banu protože sou lidi co dynamickou nemaj a sou lidi co to tu kurvěj furt do kolečka a pak tu hrajou takoví lidi jako sou na garene ... řeknou si "je mi to fuk jestli dostanu ban, založím si další nick). Myslím si, že je mnohem větší problém pro většinu lidí změnit IP než si vytvořit novej ACC ...

Proč se tu neudělá system typu: Hl. admin lvl 5, chanel A. lvl 4, challenge atd.. lvl 3, !res, !priv lvl 2 za cca 100 her + ??? Aby nemohl zakládat každej? protože to co tu začlo hrát za "odpad" je TRAGICKÝ ...

grimasko
6th May 2011, 07:17 PM
Reset router a hurey!

n3xr0
6th May 2011, 07:20 PM
Reset router a hurey!

Sou lidi co nemaj router, modem DOMA a nebo nemaj dynamickou IP viz O2 atd...

Arsony
6th May 2011, 07:26 PM
Tak já vůbec netuším kdo jsi ty, myslel jsem že si smex. To že jsi nějaký smexův kamarád to já vědět nemůžu.

A nevím co ona dělala ale neporušila žádné pravidla. Na replay jsem se nedíval protože jsem tu hru hrál a nesledoval jsem celou dobu co dělala ale mluvil jsem s ní na ts a prostě normálně chodila a snažila se dávat killy i šipky házela (neříkala žádné : tak a teď půjdu afk). Prostě žádný úmyslný gameruin to nebyl a už s tím držte hubu. To že ona použila jedno sprosté slovo které bylo VYPROVOKOVANÉ to je prostě fakt a s tím nic neuděláte.

A jestli chcete založit tému o užitečnosti IP banů tak si ji založte jinde ne tady, tady to za chvíli closuju. Navíc my jako moderátoři nemáme vůbec pravomoce na žádný IP ban takže to řešte s pověřenými osobami ;)

A to co tady říkáš s tím systémem to už jsem několikrát navrhoval, a taky nejsem k tomu osoba odpovědná mluvit takže taky brečíš na špatném hrobě. V bad manners requestech rozhodně nic takového nevyřešíš.

n3xr0
6th May 2011, 07:36 PM
Tak já vůbec netuším kdo jsi ty, myslel jsem že si smex. To že jsi nějaký smexův kamarád to já vědět nemůžu.

A nevím co ona dělala ale neporušila žádné pravidla. Na replay jsem se nedíval protože jsem tu hru hrál a nesledoval jsem celou dobu co dělala ale mluvil jsem s ní na ts a prostě normálně chodila a snažila se dávat killy i šipky házela (neříkala žádné : tak a teď půjdu afk). Prostě žádný úmyslný gameruin to nebyl a už s tím držte hubu. To že ona použila jedno sprosté slovo které bylo VYPROVOKOVANÉ to je prostě fakt a s tím nic neuděláte.

A jestli chcete založit tému o užitečnosti IP banů tak si ji založte jinde ne tady, tady to za chvíli closuju. Navíc my jako moderátoři nemáme vůbec pravomoce na žádný IP ban takže to řešte s pověřenými osobami ;)

A to co tady říkáš s tím systémem to už jsem několikrát navrhoval, a taky nejsem k tomu osoba odpovědná mluvit takže taky brečíš na špatném hrobě. V bad manners requestech rozhodně nic takového nevyřešíš.

Já nebrečím jen sem se ptal... A to že sis myslel že sem smex... OK, ale už vejš sem ti psal, že nejsem a zase si to tu otíral :-D... Já jen říkam že je divný že dostanou 14dní ban nebo jak dlouho za to že vyflamujou 1 hru z cca 500 :-D to prostě nechápu... Ještě k tomu když je v podstatě "srala" že nemohli spolu na linku...

Bobcz
6th May 2011, 07:37 PM
to jestli je VYPROVOKOVANE nebo ne hraje roli? takze kdyz me vyprovokujes muzu ti rikat ****? nebo jak to mam chapat

Arsony
6th May 2011, 07:44 PM
Ano hraje to velkou roli. Když ti 5 minut někdo nadává do píč a ty mu jednou řekneš drž hubu čuráku tak to opravdu není flame za který by se dával ban.

A já už několikrát vysvětloval proč dostal 14 dní i kdyby měl těch her třeba 50 000 a ne 500 je mi to úplně volný. Když se umí chovat v 499 hrách má se umět chovat i v té pětisté. Kdyby byl mannerově opravdu v pořádku tak se normálně omluví že má třeba blbý den a ujelo mu to, dobře to se stane každému i já jsem člověk a sem tam si z chuti zaflamuju (už několikrát jsem si za manenr banoval vlastní fake nicky) když nemám náladu a někdo mě naštve ale přiznám si to a omluvím se, ne že místo toho nadávám adminům jak si to dovolují dát 14ti denní ban někomu kdo tu je tak dlouho! You finally get it?

n3xr0
6th May 2011, 07:54 PM
Že sní šukáš je nadavka? :D heh ok n/c neřeším a je mi to volný... (reakce na moje "nadavani" na Acku) ...


Pouze dvě věci jsou nekonečné: vesmír a lidská pitomost;
i když tím prvním si nejsem tak docela jist.