PDA

View Full Version : wtf arsony?



Bobcz
6th May 2011, 05:42 PM
Takze admin muze urazet typu asslick atp, a kdyz ja napisu blowjob dostanu na den ban ? Nevim ja se choval stejne jak admin ci co on vlastne je a dostanu ban? nechapu.Nejaky vysvetleni proc se admin muze chovat jinak nez bezny player?

TT_SNiP
6th May 2011, 06:16 PM
Tak trochu tipuju, ze je to lehce vytrzene z kontextu. Kazdopadne doporucuju zjistit, co vlastne v "internetove mluve" asslick znamena. :) Neco mi rika, ze nechtel doslova, abys mu stahl kalhoty a lizal prdel.

oB.Sweety
6th May 2011, 06:23 PM
vytrzeny z kontextu to opravdu je vzhledem k te radoby vzpoure co tam vypukla.. nekolikrat sem vas zadal at se uklidnite dokonce sem musel moderovat channel a stejne ste to nepochopili.. bud rad ze to mas na 24 hodin

Arsony
6th May 2011, 06:52 PM
Já ještě dodatečně vyjádřím své zmatení protožeo pravdu nechápu proč se tenhle topic jmenuje wtf arsony když jsem tě z toho channelu já nekickl ;) Vytrhl si z kontextu jednu hlášku, oscreenoval označil mě tam (nechápu proč) a kickl tě z channelu sweety. Takže vážně nechápu co má tenhle topic společného se mnou ;)

MiZiGe
7th May 2011, 05:54 PM
ten ban pre Bobcz podľa toho screenshotu tam nemal čo robiť...a žiaden iný som nevidel. Našťastie "len" na 24h